Spotkania towarzyskie

Sigma Ołomuniec – GKS Katowice

2:0

finał (2:0)

16.07.2016, 17:00 • Andrův stadion, Ołomuniec • Info o zminach stanu (Miłosz Knapczyk)

89

Pierwsza kartka w tym spotkaniu dla zawodnika Sigmy. Ukarany żółtym kartonikiem został Hala.

52

Kolejna kartka dla zawodnika GKSu Katowice, to już trzecia w ciągu 3-4 minut! Kamiński ukarany przez sędziego za faul na rywalu.

50

Żółtą kartkę otrzymuje Wołkowicz, który pojawił się w drugiej połowie na boisku, ale nie dostaliśmy informacji, którego z zawodników zmienił.

46

Druga połowa zaczyna się od faulu Pielorza, za który pomocnik GKSu otrzymuje żółty kartonik.

24

Zrobiło się gorąco na boisku po faulu Goncerza na Hali. W obronie kolegi stanął Petr, który szybko doskoczył do polskiego zawodnika i szukał sprawiedliwości. Goncerz i Petr ukarani żółtymi kartkami.