Fortuna Puchar Polski

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Stal Mielec

0:2

finał (0:0)

16.07.2016, 17:00 • Stadion Miejski im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszając na resztę dzisiejszych meczów pucharowych relacjonowanych na naszym portalu. (19:01:48)
Mimo przewagi gospodarzy widocznych poniżej statystykach, to Stal Mielec zagra w dalszej rundzie Pucharu Polski, a przeciwnikiem będzie Wisła Puławy.

Gol dla Stali Mielec!
Strzelcem bramki SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI, który wykorzystuje sytuację sam na sam!

88

Gospodarze mieli teraz rzut wolny z niebezpiecznej odległości, ale myli się zawodnik Lechii i od bramki grę wznowi Libera.

80

Do końca spotkania pozostało mniej więcej dziesięć minut regulaminowego czasu gry i gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chcą cokolwiek ugrać jeszcze w tym meczu.

74

Żółtą kartkę otrzymuje ? (Stal Mielec).

70

W końcu mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Na prowadzenie Stal wyprowadza SZYMON SOBCZAK!

66

Żółtą kartkę otrzymuje ? (Lechia Tomaszów Mazowiecki).

65

Ponad godzina gry za nami i nadal mamy wynik bezbramkowy i jeśli po 90 minutach nadal będziemy mieli taki wynik obejrzymy dogrywkę.

56

50

Nieco lepiej drugą połowę rozpoczęli zawodnicy z Mielca.

46

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Lech.

46

Statystyki
Posiadanie piłki: 61%-39%
Celne strzały: 6-0
Niecelne strzały:11-7
Rzuty rożne: 7-2
Jak na razie w Tomaszowie Mazowieckim mamy bezbramkowy remis. Póki co nie widać różnicy klas pomiędzy obiema ekipami.