Spotkania towarzyskie

Lech Poznań – Górnik Łęczna

2:2

finał (1:1)

24.06.2016, 15:30 • Boisko przy Hotelu Bonifacio w Kępie koło Sochocina • Mateusz

76

Gol dla Lecha!
Strzelcem bramki MACIEJ MAKUSZEWSKI. Wpierw Prusak obronił uderzenie Dariusza Formelli, a po chwili piłkę do siatki wprowadzić zdołał Maciej Makuszewski. Znów mamy remis! Do zakończenia rywalizacji pozostał jeszcze kwadrans.

48

Gol dla Łęcznej!
Strzelcem bramki ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI, który wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Tomasza Nowaka. Bogusławski pokonał goalkeepera Kolejorza pewnym uderzeniem głową.

45

Strzelcem bramki NICKI BILLE NIELSEN. Znakomita akcja Duńczyka oraz Dawida Kownackiego! Reprezentant kraju Hamleta zakończył tę wymianę podań fenomenalnym strzałem. Ależ huknął! Prusak nie miał absolutnie nic do powiedzenia.

9

Strzelcem bramki KRZYSZTOF DANIELEWICZ. Lasse Nielsen nie zdołał zatrzymać Szpaka, który sprytnie odegrał do Danielewicza. Były zawodnik Śląska Wrocław czy Cracovii pewnym strzałem pokonał Matusa Putnocky'ego. Lech traci pierwszego gola podczas trwającego obozu przygotowawczego!

2:2

finał (1:1)

Gole: 45. Nielsen, 76. Makuszewski – 9. Danielewicz, 48. Bogusławski

Kartki:   56. Ceesay (LPO), 57. Makuszewski (LPO)

Lech Poznań: I połowa: Putnocky – Kędziora, Dudka, Nielsen, Wilusz – Majewski, Trałka, Kownacki, Gajos, Jóźwiak – Nicki Bille.
II połowa: Putnocky – Ceesay, Arajuuri, Bednarek, Gumny, Tetteh, Gajos (69. Majewski), Formella, Makuszewski, Pawłowski, Robak.

Górnik Łęczna: I połowa: Prusak (46. Małecki) – Jakubik, Pruchnik, Bogusławski, Leandro, Tymiński, Danielewicz, Bonin, Pitry, zawodnik testowany (86. Mierzejewski), Szpak.
II połowa: Małecki – Jarecki, Bogusławski, Bielak, Jakubik, Danielewicz (65. Tymiński), Drewniak, Nowak, Piesio, Szysz, Szpak.

Zmiany: Małecki – Mierzejewski, Bielak, Szmatiuk, Jarecki, Sasin, Nowak, Piesio, Świerczok, Drewniak.