Spotkania towarzyskie

Lech Poznań – Górnik Łęczna

2:2

finał (1:1)

24.06.2016, 15:30 • Boisko przy Hotelu Bonifacio w Kępie koło Sochocina • Mateusz

Towarzyska potyczka pomiędzy poznańskim Lechem a Górnikiem Łęczna zakończyła się remisem 2:2.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, do usłyszenia! (17:20:22)

90+2

90+1

Lechici raz jeszcze próbowali zaskoczyć Małeckiego, ale bezowocnie. Po chwili łęcznianie ruszyli z kontratakiem, lecz został on przerwany przez sędziego – koniec meczu!

90

Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o jedną minutę.

87

Za trzy minuty sędzia odgwiżdże koniec rywalizacji. Wiele wskazuje na to, że tutaj już nic się nie zmieni. W dalszym ciągu mamy remis. Lechici raz po raz atakują, ale nie przynosi im to korzyści.

86

Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi zawodnik testowany, na boisku pojawia się Mierzejewski.

85

Piesio zdecydował się na oddanie bardzo mocnego uderzenia zza pola karnego. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Matusa Putnocky'ego.

83

Kolejny faul w wykonaniu jednego z lechitów. Na murawę upadł Tymiński. Na szczęście tym razem interwencja sztabu medycznego była zbędna. Zawodnik Górnika szybko odzyskał pełnię sił i wrócił do gry.

2:2

finał (1:1)

Gole: 45. Nielsen, 76. Makuszewski – 9. Danielewicz, 48. Bogusławski

Kartki:   56. Ceesay (LPO), 57. Makuszewski (LPO)

Lech Poznań: I połowa: Putnocky – Kędziora, Dudka, Nielsen, Wilusz – Majewski, Trałka, Kownacki, Gajos, Jóźwiak – Nicki Bille.
II połowa: Putnocky – Ceesay, Arajuuri, Bednarek, Gumny, Tetteh, Gajos (69. Majewski), Formella, Makuszewski, Pawłowski, Robak.

Górnik Łęczna: I połowa: Prusak (46. Małecki) – Jakubik, Pruchnik, Bogusławski, Leandro, Tymiński, Danielewicz, Bonin, Pitry, zawodnik testowany (86. Mierzejewski), Szpak.
II połowa: Małecki – Jarecki, Bogusławski, Bielak, Jakubik, Danielewicz (65. Tymiński), Drewniak, Nowak, Piesio, Szysz, Szpak.

Zmiany: Małecki – Mierzejewski, Bielak, Szmatiuk, Jarecki, Sasin, Nowak, Piesio, Świerczok, Drewniak.