1:1

finał (1:0)

18.06.2016, 18:00 • Stade Vélodrome, Marsylia • Grupa F • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (19:58:03)
Za nami naprawdę świetny mecz, który rozkręcił się zdecydowanie w drugiej połowie. Wtedy to obie reprezentacje zdecydowały się na odważniejszą grę, a wszystko to zakończyło się podziałem punktów. Jeszcze przed przerwą po faulu Kiraly'ego, rzut karny pewnie egzekwował Gylfi Sigurdsson. W drugiej odsłonie Węgrzy mieli ogromną przewagę w posiadaniu piłki, jednak niewiele z tego wynikało. Dopiero w ostatnich minutach po akcji Nemanji Nikolicia, piłkę do własnej bramki skierował Sävarsson. W ostatnich sekundach okazję na decydującą bramkę miał jeszcze doświadczony Gudjohnsen, ale jego strzał po rykoszecie przeleciał obok słupka. Przy takim wyniku bliżej wyjścia z grupy są Madziarowie, a podopieczni Larsa Lagerbäcka z pewnością powalczą jeszcze w ostatnim meczu z Austrią o komplet punktów.

90+5

90+5

90+5. Piłka meczowa dla Islandii:

90+5

Gylfi Sigurdsson trafia uderzeniem z rzutu wolnego w mur, ale później kapitalną okazję miał kapitan Gudjohnsen! Nie kieruje on jednak piłki do siatki strzałem z linii pola karnego!

90+3

Islandia stara się jeszcze wyprowadzić swoją akcję i będziemy mieli rzut wolny po faulu na Finnbogasonie tuż przed linią pola karnego!

90+2

Adam Szalai również miał swoją okazję w tym meczu. Zdecydował się on na mocny strzał z 25. metra, ale z łatwością broni Halldórsson.

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Ádám Nagy (Węgry).

90

Sędzia zdecydował się doliczyć do tego spotkania aż cztery minuty. Jest to czas dla obu reprezentacji na przeciągnięcie zwycięstwa na swoją stronę!

88

88. Birkir Sävarsson (HUN) - 1:1

88

Gol dla Węgier!
Samobójcze trafienie zalicza BIRKIR SÄVARSSON.

To jest niesamowite! W samej końcówce meczu mamy świetną akcję na skrzydle Nemanji Nikolicia i jego dośrodkowanie w pole bramkowe rywali! Tam na wślizgu futbolówkę do własnej siatki wpakował Sävarsson i tym samym Węgrzy doprowadzają do wyrównania! Ogromny pech Islandii, którzy umiejętnie bronili się niemal cały mecz!

87

Ogromne doświadczenie Gudjohnsena funkcjonuje w końcówce spotkania. Utrzymał się ten napastnik dłużej w posiadaniu piłki i wywalczył rzut wolny.

86

Gra nabrała teraz niesamowitego tempa! Węgrzy starają się coraz szybciej rozgrywać swoje akcje, ale nadziewają się na dobre kontry Islandczyków!

85

Obaj trenerzy wykorzystali już cały limit zmian. Islandczycy zdecydowali się teraz podejść zdecydowanie wyższym pressingiem na rywali.

84

Zmiana w drużynie Węgry: z boiska schodzi Roland Juhász, na boisku pojawia się Ádám Szalai.

84

Zmiana w drużynie Islandia: z boiska schodzi Kolbeinn Sigthorsson, na boisku pojawia się Eidur Gudjohnsen.

83

Żółtą kartkę otrzymuje László Kleinheisler (Węgry).

82

Kolejny wypad z kontrą Islandczyków kończy się niepowodzeniem, jednak późniejszy atak Węgrów nie był lepszy. Nikolić nie wygrał pojedynku biegowego z rywalem.

81

Żółtą kartkę otrzymuje Tamás Kádár (Węgry).

80

To już ostatnie dziesięć minut tej rywalizacji. Madziarowie atakują cały czas, jednak nie stwarzają sobie zbyt wiele okazji do wyrównania.

79

Przewraca się w polu karnym Gera, ale wszystko wskazuje na to, że nie było mowy w tej sytuacji o rzucie karnym.

78

Fatalnie rzut wolny na lewej stronie boiska wykonał Kleinheisler. Próbował on zagrywać przed pole karne, jednak tam znajdował się tylko Islandczyk.

77

Żółtą kartkę otrzymuje Birkir Sävarsson (Islandia).

76

Tym razem również nieźle uderzał ze stałego fragmentu gry Dzsudzsák! Finalnie piłka przeleciała nad murem i wpadła w ręce dobrze ustawionego Halldórssona!

75

75. Balázs Dzsudzsák tym razem uderzał nad murem:

75

Żółtą kartkę otrzymuje Alfred Finnbogason (Islandia).

74

Bardzo szybko zabrali się za wyjście z kontrą Islandczycy, jednak powrót węgierskich defensorów uniemożliwił wyjście z atakiem.

73

Już drugi raz w tym meczu mija się z piłką Halldórsson, ale na jego szczęście znowu ratują go koledzy, wybijając piłkę na korner.

72

W dalszym ciągu ogromną przewagę w posiadaniu futbolówki mają gracze z Węgier, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe (32%-68%).

71

71. Dániel Böde uderza zdecydowanie zbyt słabo:

71

Węgrzy mieli w końcu okazję na wyprowadzenie szybkiej akcji w kontrataku, ale nie dotarła piłka na lewe skrzydło do rozpędzonego Dzsudzsáka. Uderzał jeszcze Böde, ale zbyt lekko.

70

Na dwadzieścia minut przed końcem regulaminowego czasu gry obie reprezentacje mogą jeszcze dokonać jednej zmiany.

69

Zmiana w drużynie Islandia: z boiska schodzi Jón Dadi Bödvarsson, na boisku pojawia się Alfred Finnbogason.

69

Islandia po dłuższej przerwie znowu przechodzi do ataku. Dośrodkowanie Hallfredssona z prawego skrzydła było jednak niedokładne.

68

Bardzo ciekawym faktem jest to, że na boisku nadal nie pojawił się Adam Szalai. Jest to bardzo znany snajper, występujący w niemieckiej Bundeslidze.

66

Kapitan reprezentacji Węgier świetnie przymierzył z rzutu wolnego, a kozłującą piłkę na raty zdołał wyłapać Halldórsson!

66

Zmiana w drużynie Węgry: z boiska schodzi Tamás Priskin, na boisku pojawia się Dániel Böde.

66

Zmiana w drużynie Węgry: z boiska schodzi Zoltán Stieber, na boisku pojawia się Nemanja Nikolić.

66

66. Balázs Dzsudzsák mocno przymierzył z rzutu wolnego:

66

Zmiana w drużynie Islandia: z boiska schodzi Aron Gunnarsson, na boisku pojawia się Emil Hallfredsson.

65

Zakotłowało się niesamowicie w polu karnym Islandii. Ostatecznie po świetnym wprowadzeniu Nagy'ego w szesnastkę, nie zdołał on oddać strzału z jedenastego metra.

64

Szkoleniowiec reprezentacji Węgier przekazuje wskazówki Nemanji Nikoliciowi. Może to być znak, że za moment snajper Legii Warszawa pojawi się na boisku.

63

Warto podkreślić, że nadal nie mieliśmy żadnej zmiany w tym spotkaniu. Obecnie do zmiany przygotowuje się gracz z reprezentacji Islandii.

62

Fatalnie wyprowadzają kolejny atak Węgrzy. Lang podłączył się do akcji ofensywnej na skrzydle, ale otrzymał za mocne podanie od Juhásza.

60

Godzina rywalizacji w Marsylii za nami. Nadal utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Islandii. Kapitalną okazję mieli teraz prowadzący na zdobycie gola, ale zdaniem sędziego asystenta na ofsajdzie był Sigthorsson.

59

Wyraźnie nie jest to dobry dzień Kleinheislera. Tym razem wypracował on sobie pozycję strzelecką, ale znowu miał źle nastawiony celownik.

58

Nie schodzą Madziarowie z połowy Islandczyków. Wszyscy zawodnicy z Północy Europy są cofnięci w okolice własnego pola karnego.

57

Kadar teraz zdecydowanie częściej podłącza się do akcji ofensywnych. Po jego dośrodkowaniu mija się z piłką Halldórsson, ale defensor wybija piłkę na korner.

57

57. Jón Dadi Bödvarsson próbował uderzenia przewrotką:

56

Nie załamują się nadal węgierscy fani. Z całych sił dopingują oni swoich ulubieńców. Obecnie dość znacznie chybił strzałem z trudnej pozycji Bödvarsson.

55

Islandia ma sporo okazji do wyjścia z szybką kontrą. Wszystko jest jednak w porę przerywane przez węgierskich defensorów.

54

Warto podkreślić, że liczba podań Węgrów jest aktualnie niemal trzy razy większa od rywali. Nie przekłada się to jednak na wynik.

53

Zdecydowanie brakuje Węgrom pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego. Poza ich kapitanem nie mają oni zawodnika potrafiącego zrobić różnicę z przodu.

52

Gunnarsson wydawało się, że wygrał pojedynek główkowy bez przekroczenia przepisów, jednak arbiter był innego zdania.

51

Na ławce Węgrzy mają jeszcze kilku ofensywnie usposobionych zawodników. Może szkoleniowiec tego teamu zdecyduje się w końcu postawić na Nikolicia.

50

Nieźle ten stały fragment gry wykonali Madziarowie. Ostatecznie piłka została wycofana na 25. metr do Kleinheislera, ale ten wyraźnie chybił mocnym uderzeniem.

50

50. László Kleinheisler zdecydowanie chybił w tej sytuacji:

50

Kleinheisler był w tej sytuacji wyraźnie zahaczony przez kapitana Islandczyków. W efekcie od rzutu wolnego wznowi grę Dzsudzsák.

49

Doświadczony Zoltan Gera umiejętnie zastawiał piłkę przed atakującym go pomocnikiem Swansea i był przez niego faulowany.

48

Kadar posłał bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne, a tam Priskin walczył z rywalem w pojedynku główkowym. Ostatecznie faulowany był Sigurdsson.

47

Wzmaga się doping na trybunach. Węgrzy próbują przyspieszyć rozgrywanie akcji, ale dalej umiejętnie przesuwają się rywale.

46

Wszystko wskazuje na to, że nie mieliśmy żadnej zmiany w przerwie. Obaj szkoleniowcy nadal ufają swoim wyjściowym jedenastkom.

46

Jesteśmy świadkami interesującego spotkania na Stade Vélodrome w Marsylii. Bardzo długo wydawało się, że to Węgrzy obejmą prowadzenie w tej rywalizacji. Wszystkie ich ataki były jednak przerywane jeszcze dość daleko od szesnastki Islandii. W końcówce pierwszej odsłony Gabor Kiraly popełnił fatalny błąd. Najpierw wypuścił piłkę z rąk przy wyłapywaniu dośrodkowania z rzutu rożnego, a później faulował przeciwnika w polu karnym. Finalnie z jedenastu metrów nie pomylił się Gylfi Sigurdsson i dał niespodziewane prowadzenie Islandii. Oczekujemy jeszcze większych emocji za piętnaście minut w drugiej części meczu!

45+1

45+1

Sędziowie zdecydowali się doliczyć jedną minutę do regulaminowego czasu trwania pierwszej połowy spotkania.

45

Kolejny już raz wydawało się, że defensor krakowskiej Wisły dał się minąć rywalowi i ratował się faulem, ale gwizdek sędziego milczy.

44

Guzmics bardzo ostrym wślizgiem wywalczył piłkę dla swojego zespołu. Trafił on w futbolówkę, jednak również mógł wyrządzić krzywdę rywalowi.

43

Ogromny problem mają podopieczni węgierskiego szkoleniowca z wyprowadzeniem ataku pozycyjnego. Czują się oni zdecydowanie lepiej w grze z kontry.

42

Żółtą kartkę otrzymuje Johann Gudmundsson (Islandia).

41

Bardzo szybko po wznowieniu gry od środka boiska Madziarowie ruszyli z atakiem, ale na bardzo wyraźnym spalonym znalazł się ich reprezentant.

39

39. Gylfi Sigurdsson (ISL) - 1:0

40

Gol dla Islandii!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa GYLFI SIGURDSSON!

Gabor Kiraly nie zdołał naprawić swojego błędu! Bardzo pewnie rzut karny wykonuje pomocnik Swansea i wyprowadza Islandię na prowadzenie! Myślę, że faworyzowani przed meczem byli Węgrzy i teraz to oni będą musieli pokazać zdecydowanie więcej w ofensywie!

38

38. Gábor Király fatalnie zachował się w tej sytuacji:

38

Co tu się stało!? Kiraly wydawało się, że wyłapał dobrze dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale wypuścił futbolówkę! Później wpadł w rywala i sprokurował rzut karny!

38

Kadar znowu zagrał bardzo nierozważnie wyprowadzając futbolówkę z własnej połowy boiska. Później jego błąd dobrym zblokowaniem strzału naprawił defensor Wisły Kraków.

37

Szybka akcja reprezentanta Islandii na lewej stronie boiska kończy się niedokładnym dośrodkowaniem w pole karne.

36

Coraz więcej dośrodkować zmierza w pole karne Węgrów. Tym razem Zoltan Gera po przejęciu futbolówki wybija ją na uwolnienie.

34

Kleinheisler otrzymał podanie na prawej stronie boiska i starał się szybko zejść do środka. Ostatecznie jego mocne uderzenie z narożnika pola karnego mija bramkę o dobry metr.

34

Reprezentant Islandii długo dryblował na 25. metrze, jednak finalnie nie zdołał odpowiednio odegrać piłki do partnera z drużyny. Później w ostatniej chwili uprzedzony został kapitan Węgrów.

33

33. László Kleinheisler celował po dalszym rogu bramki:

33

W ostatnich kilku minutach to Islandczycy mają więcej z gry. Starają się ponadto przez dłuższy czas utrzymywać w posiadaniu piłki.

31

Pogubili się reprezentanci Węgier we własnym polu karnym! Kadar stracił futbolówkę na rzecz Gudmundssona, jednak ten po przyjęciu nie zdołał mocnym uderzeniem z jedenastego metra pokonać Kiraly'ego!

31

Od własnej bramki grę wznawia Halldórsson. Jak do tej pory nie mogliśmy jeszcze obserwować w tym spotkaniu jego interwencji.

30

30. Johann Gudmundsson wygrał pojedynek z Kadarem, ale nie pokonał Kiraly'ego:

30

Piłka krąży powoli między kolejnymi zawodnikami reprezentacji Węgier. Nie zbliżają się oni jednak do pola karnego. Starał się to zmienić ich kapitan, ale finalnie źle zagrywa w szesnastkę.

28

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Kiraly'ego, ale doświadczony golkiper nie miał żadnych problemów z wyłapaniem futbolówki.

27

Niemal pół godziny spotkania za nami. Niestety mecz ten nie może porywać licznie zebranej na trybunach publiczności. Oba teamy nie stwarzają sobie sytuacji strzeleckich.

26

Zdecydowanie częściej w posiadaniu piłki od początku rywalizacji są Madziarowie. Kompletnie nic jednak z tego nie wynika (31%-69%).

25

Bardzo dobrze wyprowadził szybką akcję Węgrów z własnej połowy Kádár. Jego partnerzy ostatecznie nie zdołali jednak dojść do pozycji strzeleckiej.

24

Islandczycy nie mają zbyt wielu okazji do wyjścia z akcjami. Po przejęciu piłki zazwyczaj wybijają futbolówkę natychmiastowo na połowę przeciwnika.

23

Gracze Storcka mają bardzo dużą przewagę w posiadaniu futbolówki, ale niewiele z tego wynika. Widać wyraźnie, jak presja wpływa na młodziutkiego Nagy'ego.

21

Dwa groźne dośrodkowania zmierzały w pole karne węgierskiej reprezentacji, jednak radzą sobie z nimi umiejętnie Guzmics oraz Juhász.

20

Lang pierwszy raz tak wyraźnie podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego dośrodkowanie zostało wybite z szesnastki. Później mamy pierwszy powrót Nagy'ego i korner dla Islandii.

19

19. Balázs Dzsudzsák centruje w pole bramkowe, ale wszystko kończy się tylko rzutem rożnym:

19

Defensor Sigurdsson ratuje teraz swój zespół z poważnych opałów. Po dośrodkowaniu Dzsudzsáka wybija on piłkę na rzut rożny.

18

Gracze Larsa Lagerbäcka mogą być póki co szczęśliwi z remisu. Ustawiają się cały czas umiejętnie w defensywie i oczekują okazji na szybkie kontry.

17

Sędzia upomina słownie Árnasona. Z pewnością musi uważać teraz ten zawodnik, gdyż może po przewinieniu otrzymać napomnienie. Uderzenie zza pola karnego Dzsudzsáka zostało zablokowane.

16

Na trybunach panuje aktualnie kapitalna atmosfera. Zarówno Islandczycy, jak i Węgrzy świetnie dopingują swoich ulubieńców.

15

Kwadrans rywalizacji za nami. Jak do tej pory lepsze wrażenie stwarzają gracze węgierskiej kadry, jednak lepszą sytuację stworzyli sobie Islandczycy.

14

Na czterdziestym metrze faulowany był jeden z zawodników węgierskiej reprezentacji. W efekcie wznowią oni za moment od rzutu wolnego.

13

Niezłą kombinację rozegrali na skrzydle Madziarowie, jednak finalnie dośrodkowanie Stiebera pewnie wyłapuje Halldórsson.

12

Priskin często zmienia się pozycją ze Stieberem. Obaj zawodnicy mogą grać równie dobrze na pozycji napastnika, jak również skrzydłowego.

11

Zoltan Gera przerzucił ciężar akcji na prawą stronę boiska, ale tam nie udało się Węgrom dobrze dośrodkować futbolówki w pole karne.

10

10. Jón Dadi Bödvarsson uderza nad bramką:

10

Za moment będziemy świadkami pierwszego rzutu rożnego w tym spotkaniu. Świetnie centruje Sigurdsson, ale ostatecznie nikt nie doszedł do pozycji strzeleckiej. Chwilę później już lepiej spisał się Bödvarsson, ale główkował z ósmego metra nad poprzeczką!

9

Trwa ostra walka o piłkę w środkowej części pola gry. Finalnie świetnie spisał się Gunnarsson, który zmusił Kleinheislera do błędu.

8

Od samego początku rywalizacji gracze Lagerbäcka oddali pole gry rywalom i sami skupili się na grze w defensywie. Z pewnością liczyć będą na wyjścia z szybkimi kontratakami.

7

7. Ari Skúlason walczy o piłkę przy linii końcowej boiska:

7

Kapitan reprezentacji Węgier miał swoją pierwszą okazję na indywidualny rajd na prawym skrzydle. Finalnie Dzsudzsák przegrywa pojedynek barkiem w bark z rywalem.

6

Priskin do samego końca atakował Árnason i ostatecznie udało mu się zmusić rywala do wybicia piłki za linię boczną boiska.

5

Zapewne nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że Gabor Kiraly gra dzisiaj w swoich szarych spodniach bramkarskich. Mamy zagrożenie pod bramką Halldórssona, ale piłka zostaje wybita na aut.

4

Bardzo trudno rozgrywa się akcje podopiecznym węgierskiego szkoleniowca na połowie rywali. Islandczycy dobrze przesuwają się w defensywie.

3

Madziarowie wyprowadzają spokojnie atak z własnej połowy boiska. Nie ma zbyt wysokiego podejścia pressingiem ze strony rywali. Finalnie traci futbolówkę Nagy.

2

Węgrzy popełniają przewinienie na wysokości linii środkowej boiska. Po dośrodkowaniu w pole karne mamy wygrany pojedynek przez Langa.

1

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli zawodnicy Islandii. Podopieczni Larsa Lagerbäcka grają dzisiaj na niebiesko, a ich rywale na biało.

1

Islandia: Halldórsson – Sævarsson,Árnason, Sigurjónsson, Skúlason – Gudmundsson, Gunnarsson(C), Gylfi Sigurdsson, Birkir Bjarnason – Bödvarsson, Sigthórsson.
Rezerwowi: Jónsson, Kristinsson, Hauksson, Hermannsson, Ingason, Ragnar Sigurdsson, Elmar Bjarnason, Magnússon, Traustason, Hallfredsson, Finnbogason, Gudjohnsen,

Węgry: Kiraly – Lang, Guzmics, Juhász, Kádár – Kleinheisler, Gera, Nagy – Dzsudzsák(C), Priskin, Stieber.
Rezerwowi: Dibusz Gulacsi, Korhut, Pinter, Bese, Elek, Lovrencsics, Szalai, Nemeth, Nikolić, Böde.

Główny: Sergei Karasev
Asystenci: Nikolai Golubev, Tikhon Kalugin
Bramkowi: Sergei Lapochkin, Sergei Ivanov (Rosja)
Techniczny: Aleksei Kulbakov (Białoruś).
Na to spotkanie zapraszamy Państwa niezwykle serdecznie już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 do relacji Lajfy.com!
Węgry:

Reprezentacja ta w pierwszej kolejce sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała wyżej notowanych Austriaków 2:0. Z pewnością obecna sytuacja Madziarów jest najlepsza w grupie F i mogą oni realnie myśleć o wyjściu do 1/8 finału Euro 2016. Warto zauważyć, że w kadrze jest czterech zawodników na co dzień występujących w polskiej Ekstraklasie. Chodzi tutaj o Nemanję Nikolicia (Legia Warszawa), Richarda Guzmicsa (Wisła Kraków), Tamasa Kadara i Gergő Lovrencsicsa (obaj Lech Poznań). W tym spotkaniu najprawdopodobniej wystąpią jednak tylko dwaj defensorzy tej reprezentacji.
Islandia:

W swoim pierwszym spotkaniu zaskoczyli niemal cały świat i zremisowali 1:1 z faworyzowaną Portugalią. Co prawda bohaterem spotkania był bramkarz Halldórsson, ale nie zmienia to faktu, że teraz są jednym z poważniejszych kandydatów do wyjścia z grupy F. Zdecydowanie gwiazdą tej reprezentacji jest Gylfi Sigurdsson, który aktualnie występuje w Swansea. Poza nim europejscy kibice mogą znać dwójkę napastników: Kolbeinna Sigthórssona (Nantes) oraz Alfreda Finnbogasona (Augsburg).
Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami niezwykle interesującego spotkania w ramach drugiej kolejki grupy F. Islandia, która w pierwszym swoim meczu zremisowała z faworyzowaną Portugalią, zmierzy się z Węgrami. Madziarowie z kolei sprawili swoim fanom cudowną niespodziankę i wygrali 2:0 z Austriakami. Team, który zgarnie w tej konfrontacji komplet punktów, będzie mógł raczej już poważnie myśleć o awansie do 1/8 finału Euro 2016. Zapowiada się więc kapitalne piłkarskie widowisko!
Nie rozstajemy się z Euro 2016 ani na moment! Czas na kolejne spotkania, tym razem w Grupie F, gdzie Islandia zmierzy się z Węgrami. Wynik pozostaje wielką niewiadomą!

1:1

finał (1:0)

Gole: 40. Sigurdsson (kar.) – 88. Sävarsson (sam.)

Kartki:   42. Gudmundsson (ISL), 75. Finnbogason (ISL), 77. Sävarsson (ISL) – 81. Kádár (HUN), 83. Kleinheisler (HUN), 90+1. Nagy (HUN)

Posiadanie piłki: 33 % : 67 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 1:2. Foule: 15:15.

Islandia: Halldórsson – Sävarsson, Sigurdsson, Árnason, A. Skúlason – Gudmundsson, Sigurdsson, Gunnarsson (C) (66. Hallfredsson), B. Bjarnason – Sigthorsson (84. Gudjohnsen), Bödvarsson (69. Finnbogason).
Zmiany: Jónsson, Kristinsson – Gudjohnsen, Finnbogason, Traustason, Sigurjónsson, Hallfredsson, Ingason, Magnússon, Hermannsson, Hauksson, E. Bjarnason.

Węgry: Király – Lang, Guzmics, Juhász (84. Szalai), Kádár – Kleinheisler, Gera, Nagy – Stieber (66. Nikolić), Priskin (66. Böde), Dzsudzsák (C).
Zmiany: Dibusz, Gulácsi – Bese, Fiola, Korhut, Elek, Lovrencsics, Pintér, Böde, Németh, Nikolić, Szalai.

Techniczny: Aleksei Kulbakov (Białoruś)