Zagłębie Lubin – Lech Poznań

3:0

finał (0:0)

11.05.2016, 20:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • Runda 36 • Mateusz

Spotkanie zostało zakończone pewnym triumfem lubińskiego Zagłębia – 3:0. Przypomnijmy, że trafienia na koncie miejscowych zainkasowali Maciej Dąbrowski (2), a także Arkadiusz Woźniak. Tym zwycięstwem "Miedziowi" zapewnili sobie udział w przyszłorocznej edycji europejskich Pucharów. Lech Poznań na kolanach. Potężna niemoc mistrzów Polski trwa. Dziś Kolejorz próbował desperackich ataków, ale zdało się to na nic. (22:26:05)

90

89

Burić z ogromnymi problemami sparował uderzenie Tosika. Wyborna robinsonada bośniackiego goalkeepera. Defensywa Lecha jest już kompletnie rozbita, nic się nie układa mistrzom Polski!

88

88. Arkadiusz WOŹNIAK - 3:0

88

Gol dla Zagłębia!
Strzelcem bramki ARKADIUSZ WOŹNIAK. Rakowski doskonale poszukał Todorovskiego, a ten jeszcze lepiej dośrodkował do Woźniaka, który bez problemu pokonał Jasmina Buricia.

86

Piłka dotarła do Dąbrowskiego, który główkował prosto w objęcia Jasmina Buricia. Za kilka chwil dojdzie do ostatniej zmiany w szeregach gospodarzy. Do wejścia na murawę szykuje się już Papadopulos.

85

Znów zrobiło się gorąco! Rakowski oddał mocne uderzenie, ale Jasmin Burić zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny. Za moment centrować będzie Woźniak. Może być bardzo groźnie!

85

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Abdul Azziz Tetteh, na boisku pojawia się Marcin Kamiński.

84

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Filip Starzyński, na boisku pojawia się Adrian Rakowski.

83

Gajos próbował wypuścić Kownackiego, aczkolwiek to się nie udało. Pewną interwencję zanotował goalkeeper lubińskiego Zagłębia. Po chwili "Miedziowi" rozpoczęli kreowanie kontrataku.

82

Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Łukasz Janoszka, na boisku pojawia się Damian Zbozień.

80

Za około dziesięć minut dzisiejsze spotkanie w Lubinie zostanie zakończone. Lech w dalszym ciągu szuka szansy na odnotowanie chociażby jednego gola, ale nic z tego. Przed momentem chybił Jóźwiak.

79

Szykuje się zmiana w szeregach gospodarzy. Już niebawem Zbozień zastąpi Janoszkę. Tymczasem w posiadaniu inicjatywy znajduje się ekipa prowadzona przez Jana Urbana. Goście skrupulatnie przedostają się w kierunku bramki rywala.

78

Lechici mają pomysł, ale brakuje im dobrego wykonania. Na trybunach lubińskiego stadionu wciąż trwa kapitalna zabawa. Fani miejscowego klubu zaczynają świętować wywalczenie przez Zagłębie możliwości gry w europejskich Pucharach.

77

Dzisiejsze spotkanie ogląda 9 489 widzów.

76

Kolejorz nabrał trochę wiatru w żagle, jednak niewiele z tego wynika. Przed momentem żółtym kartonikiem ukarany został Robert Gumny. Sprawiedliwa decyzja sędziego, spóźniona interwencja tego zawodnika.

75

Kownacki wybornie odegrał do Pawłowskiego, ale ten nie zdołał pokonać Polacka. Kapitalna robinsonada goalkeepera lubińskiego Zagłębia – nic dodać, nic ująć. Rzut rożny dla poznaniaków.

74

Tymczasem tempo rywalizacji diametralnie siadło. Na murawie nie dzieje się zbyt wiele. "Miedziowi" decydują się na wymianę podań na własnej połowie. Ani gospodarze, ani goście nie forsują tempa.

72

Teraz lechici próbowali jeszcze desperacko zaatakować, ale bezowocnie. Kompletnie posypała się gra przyjezdnych. Zagłębie dyktuje własne warunki, niemoc mistrzów Polski jest widoczna gołym okiem.

71

Przed nami ostatnie niespełna dwadzieścia minut gry. Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Lechici prezentują się dość pasywnie. Aktualnie zdecydowanie lepiej spisuje się ekipa prowadzona przez trenera Stokowca.

70

Nie ma tęgiej miny Jan Urban. Totalna niemoc poznańskiej Lokomotywy trwa. Wiele wskazuje na to, że drużyna z Wielkopolski zanotuje kolejną porażkę z rzędu. Zagłębie natomiast jest w gazie, "Miedziowi" mają europejskie Puchary na wyciągniecie dłoni!

69

Faule: 8-7.

68

68. Maciej DĄBROWSKI - 2:0

68

Strzelcem bramki MACIEJ DĄBROWSKI. Świetny mecz obrońcy "Miedziowych"! To już jego drugie trafienie w dzisiejszym spotkaniu. Kapitalne uderzenie zza pola karnego. Jasmin Burić nie zdołał sparować futbolówki.

67

Kiepskie dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego. Arajuuri bez najmniejszego problemu zażegnał potencjalne niebezpieczeństwo. Za moment gospodarze będą egzekwować rzut rożny. Kotłuje się w polu karnym Lecha!

66

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Tomasz Kędziora, na boisku pojawia się Kebba Ceesay.

65

Tomasz Kędziora usiadł na murawę i chyba na tym zakończy swój udział w dzisiejszym spotkaniu. Ceesay ubrał już koszulkę, więc za moment powinien zameldować się na boisku.

64

Trałka próbował doskoczyć do centry Gajosa, ale to się nie udało. Następnie lubinianie usiłowali wyprowadzić natychmiastową kontrę, jednak również bezowocnie. Od bramki grę wznowi Jasmin Burić.

61

Jakiś problem z kostką ma również Łukasz Piątek. Tomasz Kędziora powrócił na murawę, ale kręci głową, chyba manewr taktyczny będzie w tym przypadku konieczny. Teraz inicjatywa znajduje się po stronie Zagłębia.

60

Godzina gry za nami. Od 50. minuty na prowadzeniu znajdują się gospodarze. Przypomnijmy, że trafienie na koncie ekipy prowadzonej przez Piotra Stokowca zainkasować zdołał Maciej Dąbrowski.

59

Kędziora jest opatrywany poza boiskiem, ucierpiała jego kostka. Wiele wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana. Rozgrzewkę prowadzi już Kebba Ceesay. Tymczasem Lech próbuje zaatakować.

58

Coś niedobrego stało się z Tomaszem Kędziorą. Gra została przerwana, bowiem zawodnik Lecha wymagał pomocy medycznej. Następnie Kędziora zszedł z murawy, reprezentant Kolejorza dość mocno utykał.

57

Warto jeszcze odnieść się do dzisiejszego występu Nickiego Bille Nielsena. Duńczyk rozegrał dość kiepskie spotkanie. Skandynaw miał kilka niezłych szans na zdobycie gola, ale żadnej z nich nie wykorzystał.

56

Dobra akcja Lecha Poznań. Ekipa z Wielkopolski musi zacząć grać odważniej, dynamiczniej. Być może wejście Dawida Kownackiego zmieni coś w poczynaniach aktualnych mistrzów Polski.

55

Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Nicki Bille Nielsen, na boisku pojawia się Dawid Kownacki.

54

Niebawem będziemy mieli pierwszą zmianę w szeregach poznańskiej Lokomotywy. Wiemy już, że na ławkę rezerwowych uda się Nicki Bille Nielsen, którego zastąpi Dawid Kownacki.

53

Jasmin Burić kontynuuje grę, jednak lekarz Lecha Poznań nakazał rozgrzewkę Mateuszowi Lisowi. Niewykluczone, że Bośniak będzie musiał opuścić boisko. Jednak to jest melodia przyszłości. W posiadaniu piłki Kolejorz.

52

Wracamy do rywalizacji. Lech kiepsko rozpoczął drugą połowę, co bezlitośnie wykorzystali podopieczni Piotra Stokowca. Na trybunach stadionu w Lubinie zapanowała ogromna euforia.

51

Tymczasem niezbędna jest przerwa. Jakiegoś urazu doznał Jasmin Burić. Aktualnie Bośniakowi udzielana jest pomoc medyczna. Miejmy nadzieję, że goalkeeper Lecha szybko odzyska pełnię sił.

50

50. Maciej DĄBROWSKI - 1:0

50

Strzelcem bramki MACIEJ DĄBROWSKI. Starzyński popisał się kapitalnym dośrodkowaniem w szesnastkę poznańskiego Lecha. Piłka przeszła na dalszy słupek, gdzie znalazł się Dąbrowski. Zawodnik "Miedziowych" bez najmniejszego problemu umieścił futbolówkę w siatce.

50

Arajuuri popisał się świetną obroną w defensywie. Fin bardzo dobrze wyczekał Tosika, blokując jego dośrodkowanie. Za moment lubinianie będą egzekwować rzut rożny.

49

Przypomnijmy, że Zagłębie Lubin gra dzisiaj o europejskie Puchary. Póki co "Miedziowi" prezentują się całkiem dobrze, aczkolwiek nie potrafią odnotować gola. Przed momentem zablokowane zostało uderzenie Janoszki.

48

Niemrawy początek drugiej połowy w wykonaniu piłkarzy szkolonych przez Jana Urbana. Przyjezdni dość ostentacyjnie wymieniają się podaniami na własnej połowie. Brakuje jakiegokolwiek przyspieszenia.

47

Ależ zrobiło się groźnie! Łukasz Piątek świetnie wbiegł w pole karne. Następnie wpierw trafił w Wilusza, a później posłał futbolówkę prosto w siatkę! Kiepski strzał, choć pozycja była naprawdę dobra.

46

Czas na drugą odsłonę dzisiejszego pojedynku w Lubinie! W przerwę nie doszło do żadnych zmian w składach obu ekip. Miejmy nadzieję, że niebawem któryś z zawodników zdoła otworzyć wynik tego spotkania.

46

Inauguracyjna odsłona dzisiejszego pojedynku w Lubinie za nami. Póki co byliśmy świadkami bardzo zaciętej rywalizacji. Śmiało możemy stwierdzić, że emocji nie brakowało, a tempo gry było zadowalające. Generalnie nie mamy na co narzekać. Nie mieliśmy jedynie zbyt wielu celnych uderzeń, przez co do przerwy mamy bezbramkowy remis. Miejmy nadzieję, że druga połowa dostarczy nam jakichś goli. Czas na kilka chwil wytchnienia. Niebawem wracamy, zostańcie z Lajfy.com!

45+2

45+2

Niezłe uderzenie Filipa Starzyńskiego! Jasmin Burić ze sporymi trudnościami sparował piłkę ponad poprzeczkę. Kapitalna robinsonada goalkeepera Lecha! Sędzia nie pozwoli już wykonać kornera.

45

Sędzia Szymon Marciniak postanowił przedłużyć pierwszą połowę o jedną minutę.

44

Kędziora próbował centrować w pole karne, aczkolwiek tam dobrą interwencję odnotował Dąbrowski. Lechici nie potrafią znaleźć recepty na defensywę lubińskiego Zagłębia. "Miedziowi" są świetnie zorganizowani w defensywie.

43

Wiele wskazuje na to, że do przerwy nie będziemy oglądać bramek. Podopieczni Piotra Stokowca nie spieszą się z wyprowadzaniem kolejnych ataków, spokojnie wymieniając podania w okolicach środka boiska.

41

Tomasz Kędziora ostro wszedł w Woźniaka. Sędzia Marciniak postanowił ukarać lechitę żółtym kartonikiem. Słuszna decyzja arbitra głównego. Zagłębie Lubin w ataku pozycyjnym.

40

We wszystkich dzisiejszych meczach Ekstraklasy padła już bramka. Jedynie w Lubinie obie ekipy troszeczkę się ociągają. Oczywiście tak metaforycznie, bowiem groźnych akcji nie brakuje. Brakuje jednak celnych strzałów.

39

Tetteh całkiem przytomnie odegrał do Gumnego. Ten bez chwili zastanowienia dośrodkował w pole karne. Żaden z poznaniaków nie zdołał dotrzeć do tej centry. Po chwili kiepskim zagraniem popisał się Kędziora.

38

Nieźle przymierzył teraz Maciej Gajos! Ze sporymi problemami interweniował goalkeeper lubińskiego Zagłębia. Goście ze stolicy Wielkopolski egzekwowali jeszcze rzut rożny, aczkolwiek nie przyniosło im to żadnych korzyści.

36

Bardzo specyficznie uderzał teraz Nicki Bille Nielsen. Duńczyk oddał mocno podkręcony strzał, który finalnie nie znalazł drogi do bramki strzeżonej przez Polacka. Lech wciąż ma na swym koncie tylko jedno celne uderzenie.

35

Za dziesięć minut sędzia Szymon Marciniak zaprosi zawodników obu ekip do szatni. W ostatnich chwilach nieco lepszy futbol prezentują piłkarze szkoleni przez Piotra Stokowca.

33

Ależ zrobiło się groźnie! Arajuuri w ostatniej chwili zdołał oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo. Lubinianie się rozkręcają. "Miedziowi" wyprowadzają coraz więcej groźnych ataków.

32

Teraz mieliśmy trochę walki w środku pola. Następnie podopieczni Jana Urbana próbowali wyprowadzić atak, aczkolwiek ich zamiary spaliły na panewce. Kolejna dobra interwencja defensorów Zagłębia.

31

Wciąż czekamy na premierowe trafienia. Mimo braku goli nie mamy na co narzekać. Spotkanie jest całkiem niezłe. Tempo może się podobać, mamy sporo groźnych ataków, obie ekipy zbytnio się nie oszczędzają.

30

Tym razem arbiter główny dzisiejszego pojedynku nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika. Marciniak udzielił zawodnikom jedynie słownej reprymendy. Piłka w posiadaniu lechitów.

29

Do zakończenia pierwszej połowy pozostał już tylko kwadrans. Przed momentem zaogniło się pomiędzy Dąbrowskim a Kędziorą. Doszło do małej przepychanki, sędzia Marciniak przywołał zawodników do siebie.

27

Fatalnie zagapił się teraz Arajuuri. Fin przepuścił podanie do Łukasza Piątka. W ostatniej chwili zagranie to przeszyć zdołał Tomasz Kędziora. Niezwykle ważna interwencja tego zawodnika!

26

26. Poprzeczka Macieja Gajosa!

26

Ależ potężny pech Macieja Gajosa! Zawodnik Lecha oddał silny strzał ze stałego fragmentu gry. Wydawało się, że piłka zmierzy do siatki, aczkolwiek tak się nie stało. Tylko poprzeczka!

26

Szymon Pawłowski sprawia defensywie Zagłębia coraz więcej problemów. Przed momentem zawodnik ten był faulowany przez Kubickiego. Za moment przyjezdni będą egzekwować rzut wolny. Może być groźnie.

25

Mogło być groźnie, ale akcja lubinian została przerwana. Prawidłowa sygnalizacja sędziego liniowego. Na pozycji spalonej przebywał Jarosław Kubicki. Inicjatywa powróciła w posiadanie aktualnych mistrzów Polski.

24

24. Żółta kartka dla Guldana.

24

Stricte taktyczne przewinienie Guldana. Nieprzepisowo zatrzymywany był Szymon Pawłowski. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i upomniał lubinianina żółtym kartonikiem.

22

Kolejorz nie ma pomysłu na wyprowadzenie ataku. Goście są bardzo niezdecydowani. Potrafią przedrzeć się na połowę przeciwnika, ale później zwalniają, po czym wycofują grę. Tak się bramek nie zdobywa.

21

Posiadanie piłki: 49-51%.

20

Troszeczkę siadło nam tempo rywalizacji. Lubinianie próbują zaatakować, ale bezowocnie. Mamy teraz nieco więcej walki w środkowym obszarze boiska. Obie ekipy nie przebierają w środkach, zacięta batalia.

19

Już wszystko w porządku. Zarówno Maciej Gajos, jak i Jakub Tosik mogą kontynuować swój udział w dzisiejszym pojedynku. Teraz przy piłce znajdują się Wielkopolanie. Lechici ze spokojem zaczynają konstruować atak pozycyjny.

18

Maciej Gajos został teraz brzydko skasowany przez Jakuba Tosika. Wyglądało to dość niebezpiecznie, obydwaj upadli, a na ich twarzach widoczny był spory grymas bólu. Gracz Zagłębia wymaga pomocy medycznej.

17

Kolejna próba Kolejorza, kolejna bez efektu. Podopieczni Urbana po raz kolejny zgubili piłkę. Przyjezdni popełniają sporo szkoleniowych błędów. Inicjatywa znów znalazła się w posiadaniu lubińskiego klubu.

16

Ponad kwadrans rywalizacji za nami. Czas zatem na pierwsze wnioski. Na razie jesteśmy świadkami dość wyrównanego boju z minimalnym wskazaniem na gospodarzy. Tempo gry jest całkiem niezłe, nie mamy na co narzekać.

15

Jóźwiak usiłował przedrzeć się w szesnastkę Zagłębia Lubin, ale sztuka ta nie zakończyła się powodzeniem. Dobrze zaprezentowali się defensorzy miejscowej ekipy. Póki co obrona "Miedziowych" nie popełnia większych błędów.

14

Nielsen ładnie dograł do Jóźwiaka, który oddał uderzenie głową. Piłka zmierzyła prosto w ręce Polacka. Dobrze ustawiony był teraz goalkeeper ekipy prowadzonej przez Piotra Stokowca.

13

Lubinianie egzekwowali dwa kornery z rzędu, lecz nic z tego nie wynikło. Defensywa Lecha popełnia dziś sporo błędów, jednak tym razem udało się oddalić niebezpieczeństwo. Zagłębie powróciło na własną połowę.

12

Póki co jesteśmy świadkami dość ciekawego pojedynku. Tym razem nieźle zaprezentował się Krzysztof Piątek, który uderzał z prawej flanki. Ze sporymi trudnościami futbolówkę sparował Jasmin Burić.

11

11. Problemy Polacka.

11

Lech ładnie przedarł się na połowę przeciwnika. Kolejorz zdołał wywalczyć wznowienie z rzutu wolnego, ale nie przyniosło to żadnego efektu, choć interwencja Polacka była bardzo niepewna.

10

Kubicki ładnie uwolnił się spod opieki defensorów, a następnie oddał soczyste uderzenie po ziemi. Futbolówka poszybowała prosto w objęcia Jasmina Buricia. Lechici usiłowali skontrować, ale nic z tego.

8

Mizerne dośrodkowanie Dąbrowskiego. Ta piłka nie była osiągalna dla żadnego z lubinian. Później gospodarze próbowali jeszcze zagrozić bramce Buricia, ale dośrodkowanie Starzyńskiego pewnie wypiąstkował goalkeeper.

7

Przyjezdni usiłują przejąć inicjatywę, ale na razie wysiłki te nie przynoszą wyczekiwanego rezultatu. Przed momentem Wilusz zdołał zablokować centrę Woźniaka. Za moment Zagłębie będzie wykonywać rzut rożny.

6

Teraz mogło być bardzo niebezpiecznie. W ostatniej chwili dobrą interwencję odnotował Wilusz. Lechici próbują podkręcać tempo. Goście nastawiają się na dośrodkowania z prawej flanki.

5

Poznaniacy zdołali wywalczyć wznowienie z narożnika boiska. Gajos popisał się całkiem niezłym dośrodkowaniem, ale najlepszym wyskokiem popisał się Dąbrowski. To właśnie on wyekspediował futbolówkę.

4

Tymczasem lechici odnotowali przechwyt w środku pola i próbowali zaatakować, aczkolwiek bezskutecznie. Wysoko wysunięta defensywa Zagłębia z łatwością zneutralizowała potencjalne niebezpieczeństwo. Bardzo dobra postawa.

3

Gospodarze już postraszyli przeciwnika. Lech na razie gra bardzo ospale. Goście ze stolicy Wielkopolski nie spieszą się z wyprowadzaniem kolejnych natarć. Póki co zdecydowanie lepiej gra zespół Piotra Stokowca.

2

2. Nieuznane trafienie Janoszki.

2

Gol dla Zagłębia nie zostaje uznany! Sędzia Tomasz Listkiewicz uznał, że Janoszka znalazł się na pozycji spalonej. Słuszna decyzja arbitra liniowego. Ewidentny offside.

1

Spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy zagrają dziś w miedziowych kompletach. Goście ze stolicy Wielkopolski natomiast prezentować się będą w niebiesko-białych strojach. Przyjezdni szybko przejęli inicjatywę i ruszyli z atakiem.

1

Przypomnijmy sobie zestawienia obu ekip:

Zagłębie Lubin: Poláček – Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Tosik – Kubicki, Łukasz Piątek – Woźniak, Starzyński, Janoszka – Krzysztof Piątek.

Rezerwowi: Forenc – Jach, Papadopulos, Rakowski, Zbozień, Żyra, Janus.

Lech Poznań: Burić – Kędziora, Arajuuri, Wilusz, Gumny – Trałka, Tetteh – Pawłowski, Gajos, Jóźwiak – Nielsen.

Rezerwowi: Lis – Kádár, Dudka, Volkov, Kownacki, Kamiński, Ceesay.

Sędziowie: Szymon Marciniak – Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz.
Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Zagłębie Lubin – Lech Poznań. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 20:45. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!
Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 13 grudnia 2015 roku w stolicy Wielkopolski. Wówczas poznański Lech nie miał większego problemu z pokonaniem Zagłębia Lubin. Spotkanie to zakończyło się rezultatem 2:0. Trafienia na koncie Kolejorza zainkasowali Kasper Hamalainen, a także Szymon Pawłowski.

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Szymon Marciniak
Sędzia liniowy #1: Paweł Sokolnicki
Sędzia liniowy #2: Tomasz Listkiewicz

Czy lubinianie zdołają osiągnąć wymarzony cel?

Jak już zostało wspomniane, ostatnimi czasy Zagłębie Lubin imponuje dobrą formą. W trzech ostatnich kolejkach "Miedziowi" zgarnęli komplet punktów. Warto podkreślić, że drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca miała dość wymagających rywali począwszy od chorzowskiego Ruchu, Pogoni Szczecin, a skończywszy na głównym pretendencie do mistrzostwa kraju – Legii Warszawa. Śmiało można stwierdzić, że spotykają się dziś dwie drużyny o zupełnie innych dyspozycjach, jeśli chodzi o ostatni czas. Co z tego wyniknie? Czas pokaże.
Lech Poznań fatalnie zainaugurował trwający sezon. Później piłkarze ze stolicy Wielkopolski znaleźli się na fali wznoszącej, jednak w ostatnim czasie znów wpadli w dołek. Kolejorz nie odnotował triumfu od 9 kwietnia, kiedy to wygrał z Górnikiem Łęczna. Niemoc podopiecznych Macieja Skorży trwa. W zeszłej kolejce poznaniacy udali się do Małopolski, gdzie rywalizowali z Cracovią. "Pasy" nie pozostawiły rywalowi większych złudzeń, wygrywając 2:0. Czy dziś lechici zdołają przełamać złą passę i zainkasują punkty? Zapewne nie będzie to łatwe, bo Zagłębie Lubin jest w gazie!
Trwa 36. kolejka naszej rodzimej Ekstraklasy. Podczas tej relacji gościć będziemy w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie zmierzy się z poznańskim Lechem. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Emocji zabraknąć nie powinno!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.