PKO Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok – Bruk-Bet Termalica

0:1

finał (0:0)

10.05.2016, 20:30 • Stadion Miejski, Białystok • Runda 36 • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

To wszystko na dziś z Białegostoku, dziękujemy ślicznie za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej już jutro! Dobranoc! Lajfy.com (22:41:18)

Statystyki pomeczowe:

Termalica Bruk-Bet Nieciecza utrzymuje się w lidze, zwycięstwo właśnie z Jagiellonią dało upragnioną Ekstraklasę w sezonie 2016/17. Cóż jedyny celny strzał na bramkę Drągowskiego miało miejsce w 80. minucie, a jego autorem był Tarasovs. Trzeba jednak przyznać, że lepsze wrażenie sprawiali właśnie goście w drugiej połowie. Jagiellonia już wcześniej zagwarantowała sobie utrzymanie więc przystąpiła do tego pojedynku z wyraźnie z chłodniejszymi głowami. Brawa, jeszcze raz brawa dla "Słoni" za utrzymanie i życzymy jeszcze lepszego przyszłego sezonu.

90+5

90+5

Od bramki Krzysztof Pilarz. Wywrócił się w polu karnym Góralski, ale oskar za teatr będzie po meczu.

90+4

Mackiewicz nie doszedł do piłki, ładna interwencja Plevy. Ostatnia chyba szansa Jagiellonii.

90+3

Plizga zniesiony z boiska na noszach, ale za linią boczną szybkie "ożywienie" i za chwilkę będzie kontynuował grę pomocnik gości.

90+2

Mija już doliczony czas gry, a sędzia Stefański doliczył tylko dwie minuty. Leży jednak Plizga na boisku i troszkę dłużej będziemy grali.

90+1

A jednak bardzo dobra interpretacja sędziego, Ziajka miał "przyklejoną" rękę do tułowia, nie ma mowy o rzucie karnym.

90+1

Niemała kontrowersja, Jagiellonia znalazła miejsce na strzał w polu karnym i chwilę później była reklamacja ręki przez jednego z obrońców Termaliki.

90

Zmiana w drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza: z boiska schodzi Vladislavs Gutkovskis, na boisku pojawia się Patrik Mišák.

89

Nie zanosi się na to, ze "Jaga" rzuci swoje wszystkie armaty na pole karne gości.

88

Kędziora wypatrzył Juhara, nie popisał się dobrym przyjęciem obrońca Termaliki. Jeszcze jedna zmiana w szeregach gości, Mišák już przy linii bocznej.

87

Strzał Grzelczaka po wcześniejszym przedłużeniu obok bramki Pilarza, będą się bronić goście, szykuje się autobusik.

86

Vassiljev w stronę Wasiluka, który miał zgrywać w sam środek pola karnego, nie dotarła ta piłką do pomocnika "Jagi". Uderzenie z dystansu i rzut rożny, jakiś rykoszet był.

85

Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Sołdecki (Termalica Bruk-Bet Nieciecza).

84

A Termalika ma chrapkę na drugą bramkę. Juhar znów dośrodkował swoją lepszą lewą nogą w pole karne "Jagi", radzi sobie obrona.