3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Gwardia Koszalin – Bałtyk Koszalin

1:0

finał (0:0)

07.05.2016, 17:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • Runda 26 • Artur R.

90+3

Koniec meczu. (18:53:33)

90+2

Jedna z ostatnich szans Bałtyku. Rzut rożny, w polu karnym nawet Skrzyński. Jednak dośrodkowanie było zbyt słabe, aby zagroziło Budnikowi

90+1

Kołodziejski uderza po długim rogu! Centymetry zabrakły, aby Gwardia prowadziła 2:0

85

Krauze miał szansę doprowadzić do remisu. W ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane

80

Kolejna okazja Brzeziańskiego, tym razem najskuteczniejszy gracz w sezonie Gwardzistów uderzył z całej siły daleko obok bramki

70

Brzeziański indywidualnie wpada w pole karne próbuje przelobować Skrzyńskiego, ale nieskutecznie.

64

Gospodarze obejmują prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłką trafia do Kołodziejczyka, ten podaje wprost na nogę do BRZEZIAŃSKIEGO, który pakuje piłkę do siatki strzałem z lewej nogi

62

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale nikt nie zamykał. Od bramki Skrzyński
Szansa z rzutu wolnego dla Gwardii

60

Gwardia naciska. Kolejny rożny, ale defensorzy Bałtyku wyjaśniają sytuację

55

Gospodarze od początku drugiej połowy zaatakowali. Najpierw groźny strzał na rzut rożny odbił Skrzyński. Niedługo później Dondera po indywidualnej akcji zmusił do interwencji bramkarza Bałtyku
Warto wspomnieć, że spotkanie ogląda z wysokości trybun ponad 2 tysiące osób

46

45

45

W ostatnich minutach spotkanie było wyrównane. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska

37

Gwardia nieco przyspieszyła. Kołodziejski w dogodnej sytuacji uderzył tuż obok bramki SKrzyńskiego

30

Ziętarski wpada w pole karne podaje wzdłuż linii bramkowej, piłkę odbija Skrzyński. Zabrakło "dobitki" w tej sytuacji

23

Krauze wbiega w pole karne uderza i.... poprzeczka ratuje Gwardię

19

Krystian Krauze szukał szczęścia w uderzeniu z dystansu, ale Skrzyński bez problemów łapie piłkę