Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice

2:1

finał (1:0)

07.05.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • Runda 29 • Bartłomiej Karasz

Gryf pokonuję dziś Puszczę Niepołomice 2-1 i zgarnia trzy punkty pozostając nadal w walce o utrzymanie. Sędzia doliczył do meczu cztery minuty ale spotkanie trwało znacznie dłużej i jeszcze w samej końcówce mogła paść bramka wyrównująca. Na dziś to już wszystko,serdecznie zapraszam na kolejne relację z Wejherowa. (18:59:05)

90+4

90+4

Wypuszcza piłkę z rąk Ferra uderza Czarny ale nie trafia do bramki!!!

90+3

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Mońka, na boisku pojawia się Łysiak.

90+3

Gol dla Puszczy!
Piłkę z bliskiej odległości w bramce umieśił MICHAŁ MIKOŁAJCZYK

90+2

Jeszcze jedna wrzutka w pole Gryfa ale i tym razem bez rezultatu.

90+1

Nie zdołał Kuzimski dobiec do tej piłki bramkarz Puszczy był pierwszy.

90

Sędzia dolicza cztery minuty.

89

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Tomczak, na boisku pojawia się Koziara.

87

Nie pomylił się Ferra i pewnie złapał tą piłkę, ale goście od kilku minut nie schodzą z połowy Gryfa.

86

Gramy do końca, WKS Gramy do końca....skandują kibice.

85

Barbus miękko w rzuca w pole, najwyżej skacze Wicki i wybija chyba pora pogodzić się z porażką w tym meczu.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Klimczak (Gryf Wejherowo).

81

W polu karnym Tomczak uderza zbyt mocno ponad poprzeczką a do bramki miał raptem parę metrów. Gdyby tak precyzyjniej mielibyśmy trzecią bramkę w tym meczu.

80

Faulwoany Kuzimski ale tym razem bez kartki.

78

Po kolejnym rożnym spore zamieszanie w polu Gryfa..gdzie jest piłka??? wybija ją jeden z obrońców i nie udało się gościom nawet oddać strzału.

77

Naciskany był Maluga przez Lewnadowskiego i dlatego nie mógł oddać czystego uderzenia, brawa dla niego że w takiej sytuacji wogóle udało mu się uderzyć.