Grunwald Ruda Śląska – Skra Częstochowa

1:2

finał (1:1)

23.04.2016, 11:00 • Runda 22 • Info o zminach stanu (Jarek)

Spotkanie w Rudzie Śląskiej właśnie się zakończyła! Miejscowi po raz kolejny przegrywają na własnym terenie. Skra zwycięża 2:1, choć mogła strzelić dziś dużo więcej bramek. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (12:52:33)

90+3

90

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Dikof.

86

Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Wolek, na boisku pojawia się Talaga.

80

To już końcówka tego spotkania. Miejscowi nie są w stanie zagrozić rywalom. Skra dominuje, przed momentem słupek uratował gospodarze po uderzeniu Nowaka.

71

Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Cichecki, na boisku pojawia się Szczygieł.

68

Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Gołuch.

65

Do końca spotkania pozostało jeszcze dwadzieścia pięć minut. Przed chwilą Kosut pewnie wyłapał futbolówkę po strzale głową jednego z rywali.

55

Nie rezygnują z kolejnych ataków piłkarze z Częstochowy. Po uderzeniach Olejnika i Nowaka piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

49

Gol dla Skry!

Znakomicie dla przyjezdnych rozpoczęła się druga część spotkania! SZYMON KOWALCZYK pokonuje Poloczka i Skra wychodzi na prowadzenie.

46

Do przerwy obie drużyny strzeliły po bramce i mamy remis 1:1. Minimalnie przeważają jednak gospodarze, którym w niektórych sytuacjach zabrakło jedynie szczęścia. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

33

Po dziesięciu minutach od straty bramki odpowiadają goście! Gola dającego wyrównanie strzelił PAWEŁ NOWAK.

27

Faul taktyczny Niedbały i arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

22

Gol dla Grunwaldu!

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Jako pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisuje się 24-letni MATEUSZ DRESZER.

15

Piętnaście minut gry w Rudzie Śląskiej już za nami. Jak na razie lepsze okazje stworzyli miejscowi, jednak dwukrotnie zawiodła skuteczność.