Betclic 1 Liga

MKS Kluczbork – Miedź Legnica

0:0

finał (0:0)

16.04.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Runda 26 • Dawid Zywica (@dawidzywica)

Koniec meczu. (19:55:19)

90

ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Ślusarskiego wchodzi Subbotin.

88

Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Za Nitkiewicza wchodzi Kuczak, a w drużynie gości Garguła zastępuje Forsella.

83

Zmiana w drużynie gości. Za zmęczonego Labukasa wchodzi Gancarczyk.

76

Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Kowalczyka wchodzi Giel.

75

Rzut rożny ma MKS.

73

Labukas strzela minimalnie obok słupka !

72

Miedź ma stały fragment gry na wprost bramki MKSu. Bedzie groźnie.

68

Miedź od dłuższego czasu nie schodzi z połowy gospodarzy coraz groźniej atakując.

56

Goście od kilku minut na połowie rywala przed momentem zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, lecz był faul na bramkarzu gospodarzy.

48

Ganowicz na rzut rożny.

46

Bez zmian w obu zespołach.
Do przerwy wynik bezbramkowy choć piłka dwukrotnie wpadała do siatki. Z gry więcej miała Miedź, która dłużej utrzymywała się przy piłce. MKS momentami bardzo głęboko się bronił, lecz skutecznie. Wracamy za kwadrans.

45

44

Piłka w bramce gospodarzy, lecz spalony zawodnika gości i bramka nie zostaje uznana.

43

Żółta kartką ukarany Kowalczyk.

41

Bedzie zmiana w drużynie gospodarzy przygotowany do wejścia na boisko Kasperkiewicz w miejsce Dei.