Liverpool F.C. – Tottenham Hotspur

1:1

finał (0:0)

02.04.2016, 18:30 • Anfield, Liverpool • Runda 32 • Mariusz Dygant (@LajfyInfo)

To był mecz toczony w szybkim tempie od pierwszej, do ostatniej minuty i skończył się remisem, co można uznać za sprawiedliwy wynik. Arsenak dziś zwyciężył i zbliżył się do gości, a jeśli Leicester wygra swój jutrzejszy mecz z Southampton odskoczy Kogutom już na 7 "oczek"! Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego spotkania w naszym serwisie, a tymczasem dziękujemy za uwagę, spokojnego wieczoru! (20:27:05)

90+4

90+4

Jeszcze korner dla Tottenhamu, ale żaden z graczy gości nie doskoczył do tej piłki!

90+4

Rose przejął futbolówkę w polu karnym rywali, chciał ją wyłożyć Chadliemu, zagrał po ziemi, ale obrońca przeciął tor lotu piłki!

90+3

Zmiana na zyskanie kilkunastu sekund- Ibe za Milnera.

90+3

Dobre dośrodkowanie z narożnika, Alderweireld uderzał głową, ale obok bramki!

90+2

Dembele przymierzył w kierunku dalszego słupka, ale to uderzenie nie miało porażającej siły i Mignolet sobie poradził! Korner i po chwili jeszcze jeden dla gości!

90+1

Rose dostał zbyt mocne podanie, ale dopędził piłkę przed linią końcową, ostro zacentrował, ale nic z tego!

90+1

3 minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90

Przerzut na prawo do Chadliego, ten jednak spowolnił akcję i zdążyli wrócić obrońcy The Reds.

89

Eriksenowi niewiele zabrakło po rzucie wolnym! Złapał się za głowę Duńczyk i wszyscy kibice przyjezdnych!

88

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Dele Alli, na boisku pojawia się Ryan Mason.

87

Liverpool zamknięty teraz na własnej połowie, ale Koguty biją głową w mur! Zbyt szybko teraz poszło podanie do przodu, Lovren przepuścił futbolówkę i Mignolet ją przejął.

86

Lloris ma mnóstwo pracy w ostatnich minutach! Henderson przymierzył z dystansu, ale Lloris złapał piłkę tuż przy ziemi!

85

85. Philippe Coutinho był bliski szczęścia!

85

Coutinho próbował dwukrotnie w ostatniej minucie, ale nie udało mu się pokonać Llorisa!

83

Dier zbyt mocno przerzucał o Walkera. Ten popisał się wielką szybkością, ale nie opanował piłki.

82

Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi Adam Lallana, na boisku pojawia się Joe Allen.

1:1

finał (0:0)

Gole: 51. Coutinho – 63. Kane

Kartki:   24. Coutinho (LIV), 64. Can (LIV)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 7:5. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 12:9. Spalone: 0:1. Foule: 11:11.

Liverpool F.C.: Mignolet – Clyne, Lovren, M. Sakho, Moreno – Henderson (C), Can – Milner (90+3. Ibe), Lallana (82. Allen), Coutinho – Sturridge (72. Origi).
Zmiany: Ward – K. Touré, Allen, Origi, Ibe, Škrtel, Smith.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Wimmer, Rose – Dier, Dembélé – Eriksen, S. Heung-Min (66. Chadli), Alli (88. R. Mason) – Kane.
Zmiany: Vorm – Trippier, Davies, Carroll, R. Mason, Onomah, Chadli.

Sędziowie: J. Moss – S. Long, A. Halliday