Betclic 2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice

1:2

finał (0:1)

01.04.2016, 18:30 • Stadion MOSiR, Rybnik • Runda 24 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:25:24)

ROW Rybnik przegrywa u siebie z Puszczą Niepołomice 1:2. Niestety, kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku oglądali dziś bardzo słabe widowisko.

90+4

90+3

Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Maluga, na boisku pojawia się Filipek.

90+3

Nie utrzymał piłki w boisku Wójcik. Od bramki rozpocznie Kajzer.

90+1

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89

Ostatnie minuty tego spotkania. Daleko od własnego pola karnego utrzymują się przy piłce przyjezdni.

87

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w krótkim odstępie czasu. Skutecznie broni się we własnej "szesnastce" Puszcza.

85

Przejęli inicjatywę gospodarze. Puszcza broni się całym zespołem na własnej połowie boiska.

83

Za Nowaka na ostatnie minuty wprowadzony Łukasz Reinhard.

81

Fatalnie spudłował z linii pola karnego Krotofil, który chyba sam był zaskoczony faktem, że piłka znalazła się pod jego nogami!

79

Z boiska schodzi Mateusz Broź. Do gry wprowadzony w jego miejsce Filip Wójcik.

77

Szykuje się do wejścia na boisko Filip Wójcik.

75

Starcie Bronowicza i Barbusa przy linii bocznej. Górą jednak zawodnik gospodarzy.

73

Długa piłka w kierunku Krotofila. Boczny obrońca gospodarzy był jednak zbyt wolny, od bramki Sobieszczyk.

70

Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Rybniczanie wymieniają podania w okolicy linii środkowej.

68

Upomniany żółtym kartonikiem Damian Lepiarz. Rzut wolny z ok. 40. metrów dla gospodarzy.

66

Druga zmiana w drużynie z Niepołomic. Łączke zastępuje Barbus.

64

Broniewicz fauluje Brozia. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy i szansa dla Puszczy z rzutu wolnego.

62

Nie za wiele dzieje się obecnie na murawie. Gra toczy się w środkowej części boiska.

60

Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony pola karnego. Poradzili sobie z dośrodkowaniem Muszalika przyjezdni.

58

Michał Płonka zastępuje Marka Gładkowskiego.

56

Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Do gry przygotowany Płonka.

54

Gol dla Puszczy!
Znakomita kontra gości! Wykończył ją strzałem z najbliższej odległości ROMAN STEPANKOV, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką!

52

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Gawęckiego wchodzi Stepankov.

50

Próbują w dalszym meczu miejscowi. Tym razem nikt nie doszedł do piłki po dośrodkowaniu z lewej strony. Z linii piątego metra rozpocznie Sobieszczyk.

48

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
Szybko odrabiają straty rybniczanie! Zamieszanie pod bramką Sobieszczyka wykorzystuje MAREK GŁADKOWSKI, który z kilku metrów umieszcza piłkę w bramce Puszczy!

48

Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie.

46

Po pierwszej połowie Puszcza prowadzi 1:0. Jak na razie obserwujemy bardzo przeciętne widowisko. Miejmy nadzieję, że obraz gry zmieni się po przerwie.

Wracamy za kwadrans!

45+1

44

Minute dłużej potrwa pierwsza połowa.

42

Dobrze zapowiadała się akcja gości lewą stroną. W pułapkę offsajdową złapany jednak Mateusz Broź.

40

Stały fragment gry dla gospodarzy. Pewnie interweniuje jednak Sobieszczyk.

38

Dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystuje MICHAŁ CZARNY! Zawodnik Puszczy z kilku metrów pokonuje Daniela Kajzera!

37

Tym razem spod chorągiewki przyjezdni. Skutecznie interweniuje jednak Kajzer.

35

To powinna być bramka! Gabriel Nowak doszedł do piłki w polu karnym rywali, ale fenomenalnie wybronił jego strzał Sobieszczyk!

33

Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony pola karnego. Niecelnie z okolic 11. metra uderza Musiolik.

31

Kolejny już rożny dla miejscowych. Jak na razie rybniczanie nie zdołali realnie zagrozić bramce Sobieszczyka.

29

Wywalczył kolejny rzut rożny Gładkowski. Zmierza w kierunku chorągiewki Muszalik.

27

Wysoki pressing gości. Jak na razie radzi sobie z nim zespół z Rybnika.

25

Kolejne dośrodkowanie przed bramkę Puszczy. Uprzedzony przez Czarnego Musiolik, corner dla miejscowych.

23

Nieudany atak gospodarzy, piłka ostatecznie wychodzi poza linię końcową. Rozpocznie od bramki Sobieszczyk.

21

Niestety, nie zmienia nam się obraz meczu. W dalszym ciągu gra toczy się w środkowej części boiska.

19

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście. Wszystko to jednak z dala od bramki Kajzera.

17

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne gospodarzy. Pudłuje jednak z kilku metrów Maluga.

15

Pierwszy kwadrans za nami. Jak na razie obserwujemy bardzo przeciętne spotkanie.

13

Atak pozycyjny gospodarzy. Goście ustawiają się na środku boiska.

11

Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników gości.

9

Potężne uderzenie z dystansu Łączka. Piłka jednak mija słupek bramki Kajzera o dobre kilka metrów.

7

Dwa rzuty rożne dla gości w krótkim odstępie czasu. Skutecznie bronią się jak na razie miejscowi.

5

Dużo walki o piłkę w środkowej części boiska w tych pierwszych minutach. Gospodarze powoli przesuwają się pod pole karne rywali.

3

Gospodarze w tradycyjnych zielono-czarnych strojach. Przyjezdni w białych kompletach.

1

KS ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Grolik, Krotofil, Muszalik, Gojny, Musiolik, Jary, Gładkowski, Broniewicz, Nowak, Mandrysz
Rezerwowi: Procek – Janik, Slisz, Płonka, Siwek, Dzierbicki, Reinhard

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Furtak, Czarny, Mikołajczyk (k), Garzeł, Maluga, Lepiarz, Uwakwe, Gawęcki, Łączek, Broź
Rezerwowi: Staniszewski – Barbus, Kura, Stepankov, Wójcik, Filipek

Sędziowie: Szrek – Jakubczyk, Stelmaszczyk – Kondrak.

Zakończyła się rozgrzewka!
Zapraszam na relację live z tego meczu do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 18.30, bądźcie z nami!
Zapowiada się ciekawe widowisko. W Rybniku spotkają się zespoły prezentujące dobrą formę w ostatnim czasie. Kto okaże się lepszy?
W górnej części tabeli, bo na siódmym miejscu jest Puszcza. Drużyna z Niepołomic po przerwie zimowej jeszcze nie przegrała. Co więcej, w trzech ostatnich meczach wygrała dwukrotnie.
Rybniczanie po przerwie zimowej radzą sobie dobrze. Podopieczni trenera Brehmera w czterech meczach zdobyli siedem punktów. W ostatniej kolejce ROW grał na wyjeździe z Okocimskim Brzesko. Zawodnicy ze Śląska nie dali rywalom szans i wygrali aż 3:0. ROW pnie się w górę w ligowej tabeli. Obecnie zajmuje on jedenaste miejsce.
Na rozpoczęcie 24. kolejki II ligi ROW Rybnik rozegra kolejne spotkanie na własnym stadionie. Tym razem do Rybnika przyjedzie zespół Puszczy Niepołomice.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.