1:0
finał (0:0)
19.03.2016, 14:00 • Stadion KS Warta, Poznań • Krzysztof
Warta Poznań – Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
finał (0:0)
Gole: 90+3. Biegański
Kartki: 38. Czerniejewicz (WAR) – 16. Kwiatkowski (KIK)
Spudłowany karny!:
Warta Poznań:
Filipowiak – Koziorowski, Marciniak (C), Kieliba, Czerniejewicz, Laskowski, Białożyt (46. Brylewski), Brzostowski, Biegański, Ciarkowski, Spławski.
Zmiany: Dorynek – Łukaszyk, Goździk, Brylewski, Chromiński.
Trener:
Kujawianka Izbica Kujawska:
Imiołek – Grisgraber, Mazurkiewicz, Kwiatkowski, Łepski, Kuropatwiński (C), Galanciak, Kierzek, Tabaka, Gulas, Głąba (86. Kwaśniak).
Zmiany: Mielczarek – Biernacki, Kwaśniak, Raczkowski, Jędrzejewski, Kowalski.
Trener:
Sędziowie:
Główny: Łukasz Uciński
Asystenci: Sławomir Winiecki, Michał Pokorski
Widownia:
90+5
90+3
KRZYSZTOF BIEGAŃSKI ratuje honor gospodarzy. Precyzyjnym uderzeniem pokonał dzielnie spisującego się dzisiaj bramkarza Kujawianki.
90+1
90
89
86
85
85
83
83
80
74
71
70
69
68
65
64
61
50
46
46
Pierwsza odsłona bez bramek. Czekamy po przerwie na więcej emocji.
45
45
42
41
38
35
34
32
31
30
28
25
23
23
20
17
16
15
12
10
7
5
4
4
3
1
Warta Poznań: Filipowiak – Koziorowski, Marciniak (C), Kieliba, Czerniejewicz, Laskowski, Białożyt, Brzostowski, Biegański, Ciarkowski, Spławski.
Rezerwowi: Dorynek – Łukaszyk, Goździk, Brylewski, Chromiński.
Kujawianka Izbica Kujawska: Imiołek – Grisgraber, Mazurkiewicz, Kwiatkowski, Łepski, Kuropatwiński (C), Galanciak, Kierzek, Tabaka, Gulas, Głąba.
Rezerwowi: Mielczarek – Biernacki, Kwaśniak, Raczkowski, Jędrzejewski, Kowalski.
Sędziowie:
Główny: Łukasz Uciński
Asystenci: Sławomir Winiecki, Michał Pokorski.
1. Jakub Imiołek (br)
5. Adam Grisgraber
14. Kamil Mazurkiewicz
16. Kamil Kwiatkowski
11. Radosław Łepski
22. Kamil Kuropatwiński
21. Łukasz Galanciak
13. Dawid Kierzek
6. Ołeh Tabaka
20. Wojciech Gulas
10. Piotr Głąba
Zawodnicy dostępni na ławce rezerwowych:
12. Mateusz Mielczarek (br)
17. Rafał Biernacki
9. Maciej Kwaśniak
19. Sebastian Raczkowski
7. Mateusz Jędrzejewski
15. Przemysław Kowalski
93. Mateusz Filipowiak (br)
20. Tomasz Koziorowski
17. Artur Marciniak (kapitan)
5. Bartosz Kieliba
3. Dawid Czerniejewicz
10. Adrian Laskowski
14. Łukasz Białożyt
11. Filip Brzostowski
19. Krzysztof Biegański
7. Michał Ciarkowski
9. Łukasz Spławski
Ławka rezerwowych:
12. Jędrzej Dorynek (br)
8. Krystian Łukaszyk
18. Gracjan Goździk
21. Miłosz Brylewski
22. Dominik Chromiński.