3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Jarota Jarocin – Elana Toruń

1:2

finał (0:1)

19.03.2016, 14:00 • Stadion Miejski, Jarocin • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej z tego spotkania zapraszając jednocześnie na resztę wydarzeń sportowych na portalu lajfy.com (15:55:38)
Koniec spotkania, w którym Jarota Jarocin przegrała z Elaną Toruń 1-2, ale pozostaną na fotelu lidera, gdyż Warta Poznań jak na razie remisuje przeciwko Kujawiance 0:0.

90+3

90

Sędzia techniczny przedłużył spotkanie o 3 minuty.

72

Gol dla Jaroty!
Strzelcem bramki MIKOŁAJ MARCINIAK, który wykończył dośrodkowanie w pole karne od Pacyńskiego!

66

Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kłos, na boisku pojawia się Więckowski.

65

Dwie groźne sytuacje mieli zawodnicy gospodarzy! Wpierw groźnie głową uderzał Pacyński, a po kolejnym dośrodkowaniu poprawił Antkowiak, ale dwukrotnie dobrze interweniował Świtalski.

60

Mecz na moment przerwany ze względu na fakt, że opatrywany jest jeden z graczy i na płycie boiska zmuszeni są pojawić się medycy.

53

Gol dla Elany!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRYSTIAN TOMASZEWSKI!

46

Za nami pierwsza połowa spotkania, w której od 30 minuty na prowadzeniu po przepięknym trafieniu Bartosza Żurka bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcówce po stracie gola obudzili się zawodnicy Jaroty, jednak nie na tyle by wyrównać wynik.

45+2

45

Pierwsza połowa potrwa dodatkowe dwie minuty.

40

Uaktywniła się Jarota! Uderzenie Jakuba Kiełba broni Świtalski i zamiast bramki mamy wyłącznie rzut rożny.

30

BARTOSZ ŻUREK wkręcił futbolówkę bezpośrednio z rzutu rożnego i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Czekamy na odpowiedź Jaroty!

20

Mecz póki co wyrównany i nie widać, aby któraś ze stron wyraźnie przeważała.

10

Upłynęło pierwsze dziesięć minut spotkania, w których zabrakło groźnych sytuacji pod obydwoma bramkami. Raczej zarówno jedni jak i drudzy póki co rozgrywają mecz w środkowej strefie boiska co póki co psuje widowisko.

1

Jarota Jarocin: Szulc – Ludwiczak, Kopeć, Piróg, Czabański, Kiełb, Płaneta, Skokowski, Pacyński, Garbarek, Antkowiak
Rezerwowi: Kwiecik, Dolata, Czapliński, Dunaj, Marciniak, Jankowski, Grodzki

Elana Toruń: Świtalski – Wróblewski, Kłos, Vasiutyn, Zamiatowski, Grudziński, MichalakŻurek, Born, Aleksandrowicz, Tomaszewski
Rezerwowi: Ostecki, Kot, Maćkiewicz, Marszałek, Więckowski, Karbowski, Czajkowski.