Spotkania towarzyskie

Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn

4:1

finał (3:0)

24.02.2016, 12:00 • Boczne boisko Stadionu Miejskiego, Białystok • Info o zminach stanu (Artur)

74

Gol dla Jagiellonii!
Strzelcem bramki JAN PAWŁOWSKI. Asysta Mackiewicza i uderzenie z najbliższej odległości Pawłowskiego.

68

Gol dla Stomilu!
Strzelcem bramki RAFAŁ REMISZ. Olsztynianie zdobywają bramkę po uderzeniu z dystansu.

38

Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW FRANKOWSKI. Po podaniu Grzelczaka po drugi na listę strzelców wpisuje się Frankowski.

24

Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW FRANKOWSKI. Podwyższa prowadzenie białostoczan Frankowski uderzeniem z dystansu.

21

Bramkę z rzutu karnego zdobywa KONSTANTIN VASSILJEV. Pewnie egzekwuje "jedenastkę" Estończyk i gospodarze na prowadzeniu.

4:1

finał (3:0)

Gole: 21. Vassiljev (kar.), 24. Frankowski, 38. Frankowski, 74. Pawłowski – 68. Remisz

Kartki:   40. Grzyb (JAG), 49. Pajnowski (JAG)

Jagiellonia Białystok: I połowa: Drągowski – Burliga, Madera, Tarasovs, Tomasik – Grzyb, Góralski, Frankowski, Vassiljev, Černych – Grzelczak
II połowa: K.Baran – Sirok, M.Baran, Guti, Pajnowski (79 Falon) – Asatiani, Romanchuk, Alvarinho, Mackiewicz, Falon (62 Łupiński) – Pawłowski

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc (46 Brzosko), Trzeciakiewicz, Wełna, Ratajczak (46 Remisz) – Żwir (65 Wypniewski), Jegliński (46 Łukasik), Paweł Głowacki (46 Nishi), Lech (46 Suchocki), Piotr Głowacki – Kujawa

Zmiany: Leszczyński, Remisz, Suchocki, Nishi, Wypniewski, Brzosko, Łukasik