Spotkania towarzyskie

Rozwój Katowice – GKS Jastrzębie

3:2

finał (0:1)

24.02.2016, 17:00 • Boisko Kolejarz, Katowice • Info o zminach stanu (Sebastian)

Dobra druga połowa zdecydowała o sparingowym zwycięstwie Rozwoju Katowice 3:2 z GKS 1962 Jastrzębie. Niżej notowana drużyna miała szansę na lepszy wynik, ale nie utrzymała prowadzenia, a ponadto zmarnowała rzut karny. Rozwój w coraz lepszej formie przed inauguracją rundy wiosennej. (18:42:00)

90

80

Gol dla Jastrzębia!

PATRYK DUDZIŃSKI autorem gola na 3:2. To trafienie kontaktowe, więc jeszcze GKS Jastrzębie ma szansę na wyrównanie na finiszu sparingu.

74

GKS Jastrzębie mógł wrócić do gry w sparingu i zdobyć gola kontaktowego, jednak nie wykorzystał rzutu karnego na kwadrans przed końcem.

68

Gol dla Rozwoju!

Niecodzienny zwrot wydarzeń w sparingu. W drugiej połowie Rozwój strzelił już trzeciego gola. Tym razem ADAM CZERKAS z rzutu karnego.

63

Atak przedstawiciela zaplecza Ekstraklasy przynosi coraz lepsze rezultaty. Rozwój już na prowadzeniu po nieco ponad godzinie rywalizacji. Autorem gola KONRAD NOWAK.