Puchar Anglii

Arsenal F.C. – Hull City A.F.C.

0:0

finał (0:0)

20.02.2016, 13:45 • Emirates Stadium, London • 5. kolejka • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

90

Spóźniony Alex Bruce (Hull) zamiast w piłkę, trafił w nogi Chamberlaina za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

57

Calum Chambers (Arsenal) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcje Hull za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

41

Laurent Koscielny (Arsenal) przerwał groźną akcję Hull, faulując Diomande! Stoper Kanonierów musiał za to zagranie obejrzeć żółty kartonik.

33

Kolejne indywidualne napomnienie dla gracza Hull City! Shaun Maloney ostro zaatakował w środku boiska rozpędzonego Theo Walcotta, za co słusznie obejrzał żółty kartonik.

31

Harry Maguire (Hull) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za symulowanie w polu karnym.. Bardzo nieudana próba wywalczenia rzutu karnego.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   41. Koscielny (ARS), 57. Chambers (ARS) – 31. Maguire (HLL), 33. Maloney (HLL), 90. Bruce (HLL)

Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 11:1. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 12:1. Spalone: 0:2. Foule: 11:7.

Arsenal F.C.: Ospina – Chambers, Koscielny, Mertesacker, Gibbs – Flamini, Elneny – Campbell (67. Olivier Giroud), Iwobi (73. Oxlade-Chamberlain), Walcott – Welbeck (67. Alexis Sanchez).

Zmiany: Macey – Bellerin, Monreal, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Alexis Sanchez, Giroud.

Hull City A.F.C.: Jakupović – Maguire, Davies, Bruce, Tymon (55. Odubajo) – Taylor (55. Huddlestone), Meyler, Maloney, Elmohamady – Powell (78. Aluko), Diomande.

Zmiany: Kuciak – Odubajo, Huddlestone, Hernández, Diamé, Aluko, Robertson.

Sędziowie: M. Dean – A. Nunn, H. Lennard – P. Tierney