Puchar Anglii

Arsenal F.C. – Hull City A.F.C.

0:0

finał (0:0)

20.02.2016, 13:45 • Emirates Stadium, London • 5. kolejka • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

Po ciekawej drugiej części meczu Arsenal Londyn tylko remisuje bezbramkowo z drużyną Hull City! Końcowy wynik oznacza, że czeka nas powtórka w tej rywalizacji! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (15:38:32)

90+5

90+5

Zakotłowało się teraz pod bramką Hull, ale Alexis Sanchez zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie interweniował Jakupović!

90+4

Piłkarze Hull umiejętnie utrzymywali się w posiadaniu piłki, kradnąc czas zdeterminowanym Kanonierom.

90+2

Alexis Sanchez uderzył nad murem, ale piłka zmierzała w środek bramki gdzie ustawiony był Jakupović! Kolejna dobra interwencja golkipera Hull!

90+1

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowych 90!

90

Spóźniony Alex Bruce (Hull) zamiast w piłkę, trafił w nogi Chamberlaina za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

89

Długie zagranie za linię obrony do Diomande, ale napastnik Hull w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

88

Z drugiej strony boiska fatalnie przestrzelił Chamberlain, który z około 14 metrów nie trafił nawet w światło bramki!

87

To mogła być piłka meczowa dla Hull City! Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, strzał z woleja z około 10 metrów oddał Aluko, ale trafił w dobrze ustawionego Ospinę!

86

Sone Aluko znalazł się w doskonałej sytuacji do zdobycia gola, ale chwilę wcześniej w górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego!

85

Przed nami ostatnie minuty tego spotkania.. Jeśli wynik nie ulegnie zmianie – czeka te dwa zespoły powtórka.

83

Dośrodkowanie w pole karne Hull, Giroud zgrywał futbolówkę na piąty metr do wbiegającego Elneny'ego, ale czujny okazał się Jakupović!

81

Bardzo dużo podań, ale niewiele strzałów! Arsenal bije głową w mur..

80

Piłkarze obu zespołów nie stwarzają zbyt wielu bramkowych okazji.. rozpadało się nad Emirates Stadium.

78

Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Nick Powell, na boisku pojawia się Sone Aluko.

78

Chamberlain świetnie zagrał na lewą stronę boiska do Sancheza, który wpadł w pole karne i zdecydował się oddać strzał, ale fatalnie spudłował.

77

Chambers dobrze dośrodkował w pole karne, ale składający się do oddania strzału Giroud został zablokowany przez defensorów Hull.

75

Elmohamady zagrał płasko w pole karne, ale dobrze ustawiony golkiper Arsenalu skutecznie wychwycił futbolówkę.

74

Zmiany dokonane przez Arsene'a Wengera nie poprawiły gry Arsenalu, który w ostatnich minutach nieco spuścił z tonu. Przed nami decydujące minuty tego spotkania.

73

Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Alex Iwobi, na boisku pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain.

72

Szybki kontratak Hull! Meyler oddał zaskakujący strzał z ostrego kąta, ale trafił tylko w boczną siatkę!

71

Giroud zwiódł dwóch defensorów i zdecydował się oddać strzał z około 17 metrów, ale pewnie broni dobrze ustawiony Jakupović!

70

Elneny zdecydował się oddać strzał z woleja z okolic pola karnego, ale fatalnie pomylił się Egipcjanin.

68

Arsene Wenger wpuścił na murawę dwóch najlepszych strzelców swojego zespołu, którzy mają przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Arsenalu.

67

Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Danny Welbeck, na boisku pojawia się Alexis Sanchez.

67

Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Joel Campbell, na boisku pojawia się Olivier Giroud.

66

Bardzo długo prowadzili teraz akcję piłkarze Arsenalu, ale dośrodkowanie Gibbsa zostało zablokowane przez obrońcę.

65

Bardzo głęboko bronią się teraz przyjezdni! Chambers groźnie dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony Maguire uprzedził składającego się do oddania strzału Campbella.

63

Jak to nie wpadło!? Welbeck oddał świetny strzał, ale jeszcze lepszą paradą w bramce popisał się Jakupović! Golkiper Hull rozgrywa dzisiaj świetne zawody!

62

W ostatnich minutach nieco odważniej poczynają sobie piłkarze Hull, ale David Ospina nie ma zbyt wiele pracy.

60

Campbell oddał strzał z okolic pola karnego, ale trafił jednego w swoich partnerów i grę od bramki wznowi Jakupović.

58

Na rozgrzewkę zostali wysłani kolejni ofensywni piłkarze Arsenalu: Olivier Giroud i Alex Oxlade-Chamberlain. Zobaczymy kiedy Arsene Wenger zdecyduje się na pierwsze korekty.

57

Calum Chambers (Arsenal) przerwał faulem dobrze zapowiadającą się akcje Hull za co słusznie został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

55

Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Ryan Taylor, na boisku pojawia się Tom Huddlestone.

55

Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Josh Tymon, na boisku pojawia się Moses Odubajo.

54

54. Campbell (ARS)

54

Joel Campbell świetnie przymierzył z rzutu wolnego! Piłka po palcach Jakupovica trafiła w słupek! Kanonierzy nie mają dzisiaj szczęścia!

52

Tuż przed polem karnym faulowany był teraz Welbeck! Gospodarze będą mieli okazję do oddania strzału ze stojącej piłki.

51

Ależ było blisko! Elneny wyłożył futbolówkę na 17 metr Iwobiemu, który oddał strzał bez przyjęcia! Piłka po małym rykoszecie od Bruce'a przeleciała tuż obok słupka!

49

Arsenaly cały czas stara się atakować! Na rozgrzewkę ruszył również już Alexis Sanchez, a do wejścia w zespole Hull przygotowuje się Huddlestone!

47

47. Walcott (ARS)

47

Bardzo dobra próba Walcotta, ale czujny Jakupović zdołał obronić uderzenie angielskiego skrzydłowego! Dobry początek Arsenalu!

46

Trenerzy obu zespołów nie zdecydowali się na dokonanie zmian w wyjściowych składach po zmianie stron.

46

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę! Za chwilę początek drugiej odsłony tej rywalizacji!

Po pierwszej bardzo przeciętnej części meczu Arsenal Londyn bezbramkowo remisuje przed własną publicznością z zespołem Hull City! Wracamy za 15 minut!

45+1

45

Już za chwilę koniec pierwszej części spotkania, w której raczej nie zobaczymy już żadnego gola. Sędzia doliczył 60 sekund!

43

Piłkarze Arsenalu chcą wejść z futbolówką do bramki.. Gospodarze mają dużo miejsca, ale oddają niewiele strzałów z okolic pola karnego.

41

Laurent Koscielny (Arsenal) przerwał groźną akcję Hull, faulując Diomande! Stoper Kanonierów musiał za to zagranie obejrzeć żółty kartonik.

39

Danny Welbeck upadł w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na wapno! Anglik starł się defensorami Hull, ale o jedenastce nie mogło być mowy.

38

Świetna klepka Arsenalu w polu karnym Hull, ale Welbeck w ostatniej chwili nie zdołał oddać strzału na bramkę.

37

Popularne Tygrysy bronią się całym zespołem na własnej połowie boiska, jak do tej pory – skutecznie.

35

Przyjezdni egzekwowali stały fragment gry, ale dobrze ustawiony Koscielny wybił futbolówkę poza plac gry.

34

W ostatnich minutach niewiele dzieje się na murawie.. walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

33

Kolejne indywidualne napomnienie dla gracza Hull City! Shaun Maloney ostro zaatakował w środku boiska rozpędzonego Theo Walcotta, za co słusznie obejrzał żółty kartonik.

31

Harry Maguire (Hull) został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za symulowanie w polu karnym.. Bardzo nieudana próba wywalczenia rzutu karnego.

30

Obraz gry nie ulega zmianie. Arsenal ma dużą przewagę, ale nie potrafi znaleźć drogi do siatki Hull. Przed nami trzeci kwadrans tego spotkania.

28

28. Walcott (ARS)

28

Ależ było blisko! Futbolówka trafiła w pole karne do Walcotta, który huknął w kierunku bramki, ale trafił tylko w Jakupovica!

26

Welbeck dobrze zabrał się z futbolówką w środku boiska, ale Maguire nie pozwolił Anglikowi uciec z piłką.

25

Campbell zagrał długą piłkę w pole karne w kierunku Welbecka, ale czujny Jakupović wychwycił futbolówkę.

23

Kompletnie niewidoczny w tym spotkaniu Elmohamady wywalczył teraz dla swojego zespołu wznowienie gry od wrzutu z autu na połowie Arsenalu.

21

Flamini zagrał piłkę ręką, co bardzo dobrze dostrzegł arbiter prowadzący dzisiejsze spotkanie. Grę od rzutu wolnego wznowi zespół Hull.

20

Ofensywna akcja Hull! Meyler dośrodkował futbolówkę w pole karne, ale dobrze ustawiony Mertesacker z dużym spokojem oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

18

Arsenal ma bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale jak do tej pory nie zdołał jej udokumentować.

17

17. Iwobi (ARS)

17

Iwobi oddał techniczny strzał z około 17 metrów, ale minimalnie się pomylił! To była naprawdę groźna próba w wykonaniu Nigeryjczyka!

16

16. Welbeck (ARS)

16

Chambers świetnie zagrał w pole karne do niepilnowanego Welbecka, który oddał dobry strzał z ostrego kąta! Jednak czujny Jakupović zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

15

Kanonierzy długo utrzymują się w posiadaniu futbolówki i szukają luki w defensywie rywali, która ma dzisiaj sporo problemów.

14

Świetna akcja Arsenalu! Walcott zwiódł rywala w polu karnym i dośrodkował przed bramkę, gdzie z bliskiej odległości główkował Welbeck! Próba Anglika okazała się jednak zbyt słaba, aby zaskoczyć Jakupovica.

13

Cały czas w natarciu znajdują się gospodarze, którzy szybką chcą otworzyć wynik tego spotkania.

12

Campbell dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

11

Dośrodkowanie Walcotta zostało zablokowane i Kanonierzy wznowią grę od narożnika boiska!

9

Jak pokazały powtórki – Bruce zablokował uderzenie Elneny'ego ręką! Arsenal powinien mieć rzut karny!

8

Zagotowało się teraz pod bramką Hull! Z bliskiej odległości groźny strzał oddał Elneny, ale trafił w jednego z rywali!

7

Szybka akcja Arsenalu! Elneny zagrał w pole karne do Flaminiego, który starał się zagrać spod końcowej linii boiska wzdłuż bramki, ale został zablokowany!

6

Niewiele dzieje się na murawie.. Arsenal ma spore problemy, aby dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki na połowie rywali.

4

Odważne wejście Tymon'a! Młody obrońca długo prowadził piłkę i zdecydował się oddać strzał z okolic pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

3

Piłkarze Arsenalu utrzymują się w posiadaniu piłki, ale tylko na własnej połowie boiska.

2

Spokojny początek spotkania – gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1

Piłkarze obu zespołów już pojawiają się na murawie! Za chwilę usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra w tym spotkaniu!
Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania w portalu Lajfy.com! Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu meczu!
Bukmacherzy na Wsypach za zdecydowanego faworyta sobotniego pojedynku uważają Arsenal. Kurs a wygraną "Kanonierów" wynosi bowiem 1:1,55. Remis i ewentualna powtórka typowane są na 1:4,2. Z kolei za każdą postawioną na Hull złotówkę można wygrać 7 zł.
Z kolei ekipa z KC Stadium w ramach IV rundy krajowego pucharu zmierzyła się na wyjeździe z trzecioligowym Bury F.C.. Zespół prowadzony przez doświadczonego Steve'a Bruce'a nie miał większych problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala. Zwycięstwo 3:1 zapewnił hattrick Akpoma.
Kanonierzy w poprzedniej fazie rozgrywek o Puchar Anglii pokonali 2:1 Burnley po niezwykle zaciętym spotkaniu. Dzisiaj również można spodziewać się wyrównanego starcia, gdyż Hull jest naprawdę silnym zespołem, w którym występuje kilku graczy znanych z boisk Premier League.
W ramach rozgrywek FA Cup drużyna Arsenalu Londyn zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Hull City! Piłkarze obu zespołów bardzo dobrze radzą sobie na ligowych boiskach. Kanonierzy walczą o mistrzowski tytuł w Premier League, natomiast popularne Tygrysy myślą, aby do niej wrócić! Aktualnie Hull lideruje w rozgrywkach Championship!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:45.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   41. Koscielny (ARS), 57. Chambers (ARS) – 31. Maguire (HLL), 33. Maloney (HLL), 90. Bruce (HLL)

Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
Strzały celne: 11:1. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 12:1. Spalone: 0:2. Foule: 11:7.

Arsenal F.C.: Ospina – Chambers, Koscielny, Mertesacker, Gibbs – Flamini, Elneny – Campbell (67. Olivier Giroud), Iwobi (73. Oxlade-Chamberlain), Walcott – Welbeck (67. Alexis Sanchez).

Zmiany: Macey – Bellerin, Monreal, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Alexis Sanchez, Giroud.

Hull City A.F.C.: Jakupović – Maguire, Davies, Bruce, Tymon (55. Odubajo) – Taylor (55. Huddlestone), Meyler, Maloney, Elmohamady – Powell (78. Aluko), Diomande.

Zmiany: Kuciak – Odubajo, Huddlestone, Hernández, Diamé, Aluko, Robertson.

Sędziowie: M. Dean – A. Nunn, H. Lennard – P. Tierney