FOGO Futsal Ekstraklasa

Euromaster Chrobry Głogów – FC Toruń

4:3

finał (1:1)

14.02.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka • Runda 15 • Maciej Pietruszko

39:55

Gol dla Euromastera!

Ostatecznie najważniejszą bramkę tego spotkania w ostatnich sekundach spotkania zdobywa Daniel Lebiedziński, po podaniu od swojego bramkarza kiwa dwóch obrońców z Torunia i pakuje piłkę w bramce rywali.

36:59

Trzecią bramkę dla KGHMu zdobywa Dariusz Pieczyński dobijając piłkę do bramki po zamieszaniu w polu karnym.

32:55

Gol dla FC Toruń!

Potężny strzał z dystansu Michała Wojciechowskiego, który trafia w sam środek bramki Michała Długosza.

24:32

Bramkę dla KGHM Euromaster Chrobry Głogów zdobył Sebastian Szala, który w samym polu bramkowym oszukał bramkarza gości i umieścił piłkę w siatce.

21:54

Po stracie piłki przez gospodarzy goście wyprowadzili składną akcje, oraz po wymianie podań celnie do pustej bramki strzela Karol Czyszek.

11:45

Po zamieszaniu w bramce oraz w kontrowersyjnej sytuacji bramkę zdobywa FC Toruń, kontuzjowany bramkarz gospodarzy padł na murawę, sędzia jednak nie przerwał akcji a do pustej bramki piłkę trafił Krzysztof Elsner.

1:51

Już w pierwszej minucie spotkania pada bramka dla gospodarzy, strzelcem bramki Daniel Lebiedziński!
Po zamieszaniu w polu bramkowym Daniel trafia z bliskiej odległości do bramki gości.

4:3

finał (1:1)

Gole: 2. Daniel Lebiedziński, 25. Sebastian Szala, 37. Dariusz Pieczyński, 40. Daniel Lebiedziński – 12. Krzysztof Elsner, 22. Karol Czyszek, 33. Michał Wojciechowski

Kartki:   8. Kamil Kaczmar (GŁO) – 24. Michał Wojciechowski (TOR), 35. Karol Czyszek (TOR)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz – Adrian Niedźwiecki, Piotr Pietruszko, Filip Tomkowiak, Mateusz Niedźwiedź , Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Łukasz Pieczyński, Daniel Lebiedziński, Dariusz Pieczyński, Kamil Kaczmar, Mateusz Herbuś, Kacper Konopacki

FC Toruń: Nicolae Neagu – Michał Wojciechowski, Cleverson Pelc-Fernandes, Robert Świtoń, Marcin Mikołajewicz, Sylwester Kieper, Mykola Morozow, Maciej Wołoszyn, Mateusz Waszak, Krzysztof Elsner, Patryk Szczepaniak, Michał Suchocki, Karol Czyszek, Nikodem Romanowski

Sędziowie: Dominik Ciepiński, Piotr Rybol, Marcin Łuczak