FOGO Futsal Ekstraklasa

Euromaster Chrobry Głogów – FC Toruń

4:3

finał (1:1)

14.02.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa im. Ryszarda Matuszaka • Runda 15 • Maciej Pietruszko

Koniec meczu. Ostatecznie po jakże wyrównanym spotkaniu, u siebie zwyciężają zawodnicy z Głogowa dla których trzy punkty są jakże ważne dla ósmych w tabeli Głogowian. Podziękowania należą się dzisiaj nie tylko zawodnikom, ale i kibicom dzisiejszego spotkania, którzy dopingowali dzisiaj swoje drużyny. (19:55:47)

39:55

Gol dla Euromastera!

Ostatecznie najważniejszą bramkę tego spotkania w ostatnich sekundach spotkania zdobywa Daniel Lebiedziński, po podaniu od swojego bramkarza kiwa dwóch obrońców z Torunia i pakuje piłkę w bramce rywali.

39:45

O czas prosi Tomasz Trznadel, który uspokaja jakże emocjonującą końcówkę spotkania, ponownie blisko zdobycia bramki byli gospodarze, piłka odbita od poprzeczki wylatuje poza linie końcową boiska.

38:33

Kolejna świetna niewykorzystana sytuacja gospodarzy. Po dwójkowej akcji Grzegorz Nowak nie trafia w bramkę gości.

37:27

W całej akcji ucierpiał jednak zawodnik gości, który leży poza boiskiem.

37:27

Wspaniała interwencja Michała Długosza w bramce, który ratuje swoich zawodników przed utratą gola.

36:59

Trzecią bramkę dla KGHMu zdobywa Dariusz Pieczyński dobijając piłkę do bramki po zamieszaniu w polu karnym.

36:10

Tomasz Trznadel postanawia wypuścić bramkarza na ostatnie minuty spotkania.

35:11

O czas poprosił trener drużyny gości.

34:49

Za faul na Kamilu Kaczmarze, żółtą kartką ukarany Karol Czyszek.

34:20

W świetnej sytuacji zawodnicy z Głogowa, ciałem strzał na pustą bramkę broni zawodnik z Torunia.

33:00

Zawodnicy z Głogowa lekko zagubieni po straconej bramce, próba wymiany podań kończy się stratą piłki.

32:55

Gol dla FC Toruń!

Potężny strzał z dystansu Michała Wojciechowskiego, który trafia w sam środek bramki Michała Długosza.

31:10

Świetna akcja z kontry, po wymianie podań pod polem bramkowym gości, Kamil Kaczmar strzela niecelnie w bramkę zawodników z Torunia.

30:48

Ponownie w znakomitej sytuacji Piotr Pietruszko, który ostatecznie oddaje niecelny strzał na bramkę Torunian.

29:33

Gestem fair play wykazują się zawodnicy z Torunia którzy zwracają piłkę rywalom po wznowieniu spotkania.

29:31

Kolejna kontuzja w dzisiejszym spotkaniu, ucierpiał zawodnik z Torunia, Marcin Mikołajewicz, po raz kolejny sędzia nie zatrzymuje akcji, dopiero Daniel Lebiedziński wybiciem piłki na aut zatrzymuje akcje.

29:00

Wymiana podań w środkowej części boiska, żadna z drużyn nie może dojść pod bramkę rywali.

28:05

Zawodnicy z Głogowa ponownie dzięki silnemu pressingowi zmuszają gości do popełnienia błędu i straty piłki.

26:54

W idealnej sytuacji Piotr Pietruszko, który przeciął prostopadłe podanie zawodników Torunia, silny strzał po ziemi obroniony piętą bramkarza gości.

26:16

Rzut rożny dla gości, strzał z prawie zerowego kąta mija bramkę gospodarzy.

25:22

Kolejne uwagi w kierunku sędziów dzisiejszego spotkania, którzy wydają się być nieobecni.

24:32

Bramkę dla KGHM Euromaster Chrobry Głogów zdobył Sebastian Szala, który w samym polu bramkowym oszukał bramkarza gości i umieścił piłkę w siatce.

24:02

Nieskuteczne akcje obu drużyn, zawodnicy walczą w środkowej części boiska.

23:49

Kolejna przerwa w spotkaniu spowodowana dyskusją sędziów.

23:40

Kamil Kaczmar przewrócony przez zawodnika z Torunia, sędzia ukarał Michała Wojciechowskiego żółtą kartką.

23:10

W kolejnej dogodnej sytuacji Piotr Pietruszko, ciągnięty jednak za koszulkę oddaje niecelny strzał, kolejny brak jakiejkolwiek interwencji sędziego.

22:45

W świetnej sytuacji Kamil Kaczmar, po prostopadłym podaniu od Piotra Pietruszko strzela na bramkę jednak minimalnie ponad poprzeczkę.

21:54

Po stracie piłki przez gospodarzy goście wyprowadzili składną akcje, oraz po wymianie podań celnie do pustej bramki strzela Karol Czyszek.

21:10

Już w pierwszych sekundach drugiej połowy w dobrej sytuacji znaleźli się zawodnicy z Głogowa, niecelnie jednak Grzegorz Nowak.

21

20

Każdy kto postanowił przyjść obejrzeć dzisiejsze spotkanie na pewno nie może być zawiedziony. Pierwsza połowa mecz na wysokim poziomie, choć w późniejszym etapie na pewno z lepszej strony pokazali się goście. Na hali w Głogowie mamy dziś jednak dwie zacięte rywalizacje, najwierniejsi kibice z Torunia nie pozwalają o sobie zapomnieć i również wyposażyli się w bębny.

19:30

Świetna sytuacji Sebastiana Szali, bramkarz gości, w rozkroku blokuje piłkę na samej linii bramkowej.

19:04

W ostatnich minutach pierwszej połowy w lepszej dyspozycji zawodnicy z Torunia, nie pozwalają Głogowianom na wyprowadzenie skutecznej akcji na swoją bramkę.

18:09

Kolejna akcja gości, tym razem z rzutu rożnego niecelnie zawodnicy z Torunia.

17:41

Bramkarz gospodarzy nie ma chwili na odpoczynek, bramka gospodarzy atakowana przez gości, kolejne skuteczne interwencje głogowskiego bramkarza.

16:36

Wymiana podań w środkowej części boiska przez gości.

15:14

Kolejna interwencja Michała Długosza, tym razem po uderzeniu z dystansu.

14:10

Rzut wolny dla gości, silny strzał z pierwszej piłki w samo "okno" bramki KGHMu, ponownie nie omylny jednak Michał Długosz.

14:07

Ponowne zatrzymanie meczu, piąty już faul drużyny z Głogowa. Kolejne dyskusyjne zachowanie sędziego, który ponownie nie przerywa akcji przy kontuzji zawodnika z Torunia.

13:35

Wysoki pressing gospodarzy doprowadza do pomyłki zawodników z Torunia oraz do straty piłki.

11:45

Po zamieszaniu w bramce oraz w kontrowersyjnej sytuacji bramkę zdobywa FC Toruń, kontuzjowany bramkarz gospodarzy padł na murawę, sędzia jednak nie przerwał akcji a do pustej bramki piłkę trafił Krzysztof Elsner.

11:39

Czwarty już faul gospodarzy, zawodnicy z Głogowa muszą uważać aby nie powiększyć już w tej połowie liczby fauli.

10:23

W niemal identycznej sytuacji Grzegorz Nowak, ponownie piłka uderza w boczną siatkę.

9:44

W świetnej sytuacji znalazł się Kacper Konopacki, który z zerowego kąta oddał silny strzał na bramkę gości, piłka jednak odbiła się od bocznej siatki.

9:25

Zacięta atmosfera w środkowej części boiska, pierwsze upomnienia sędziego.

7:41

Świetna obrona Michała Długosza, zawodnik gości mocnym strzałem na długi słupek sprawdzał czujność głogowskiego bramkarza, ten jednak broni silny strzał na swoją bramkę.

7:19

Żółtą kartką za faul na zawodniku z Torunia ukarany Kamil Kaczmar.

6:39

Rzut wolny dla gości, strzał zablokowany przez mur zawodników KGHMu.

5:47

Goście nie odpuszczają Głogowianom i próbuję nadrobić stratę bramkową, wciąż jednak nie mogą skutecznie oddać strzału na bramkę Głogowian.

4:00

Drużyna z Głogowa mocno podbudowana przewagą już od pierwszej minuty spotkania naciera na bramkę rywali.

3:50

Świetna indywidualna akcja Piotra Pietruszko na bramkę rywali, bramkarz opuścił jednak pole bramkowe i zatrzymał strzał na bramkę.

2:41

Goście kontratakują, silny strzał na bramkę Michała Długosza, piłka ląduje jednak ponad poprzeczką.

1:51

Już w pierwszej minucie spotkania pada bramka dla gospodarzy, strzelcem bramki Daniel Lebiedziński!
Po zamieszaniu w polu bramkowym Daniel trafia z bliskiej odległości do bramki gości.

1:23

Głogowscy kibicie mimo walentynkowego wieczoru tłumnie przyszli obejrzeć dzisiejsze spotkanie, najwierniejsi fani wyposażyli się również w bębny by dopingować swoją drużynę.

1

4:3

finał (1:1)

Gole: 2. Daniel Lebiedziński, 25. Sebastian Szala, 37. Dariusz Pieczyński, 40. Daniel Lebiedziński – 12. Krzysztof Elsner, 22. Karol Czyszek, 33. Michał Wojciechowski

Kartki:   8. Kamil Kaczmar (GŁO) – 24. Michał Wojciechowski (TOR), 35. Karol Czyszek (TOR)

Euromaster Chrobry Głogów: Michał Długosz – Adrian Niedźwiecki, Piotr Pietruszko, Filip Tomkowiak, Mateusz Niedźwiedź , Grzegorz Nowak, Sebastian Szala, Łukasz Pieczyński, Daniel Lebiedziński, Dariusz Pieczyński, Kamil Kaczmar, Mateusz Herbuś, Kacper Konopacki

FC Toruń: Nicolae Neagu – Michał Wojciechowski, Cleverson Pelc-Fernandes, Robert Świtoń, Marcin Mikołajewicz, Sylwester Kieper, Mykola Morozow, Maciej Wołoszyn, Mateusz Waszak, Krzysztof Elsner, Patryk Szczepaniak, Michał Suchocki, Karol Czyszek, Nikodem Romanowski

Sędziowie: Dominik Ciepiński, Piotr Rybol, Marcin Łuczak