Tauron Liga

Atom Trefl Sopot – IŁCapital Legionovia Legionowo

3:0

finał (25:23, 25:20, 25:18)

14.02.2016, 17:00 • Ergo Arena, Sopot • 18. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:18

Jeszcze jeden as serwisowy Balkestein i koniec tego pojedynku!

24:18

Jeszcze jeden as serwisowy Balkestein i przed nami piłka na wagę meczu dla gospodyń!

15:16

Jeszcze teraz zerwany atak po stronie przyjezdnych! Czas dla ich szkoleniowca.

12:16

Minimalnie autowa zagrywka Magdy Damaske i to siatkarki gości dosyć pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

7:8

Nieudane przyjęcie Ivany Djerisilo i to przyjezdne prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej.

7:6

Znakomity blok Danicy Radenković i Ani Miros i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych!

25:20

Danica Radenković kończy seta udaną kiwką!

24:20

Po pzrerwie punktowy blok Atomówek i to one mają piłkę na wagę seta!

23:20

Jeszcze o czas prosi szkoleniowiec drużyny gości!

16:14

Po przerwie Djerisilo udanie o blok i to sopocianki prowadza dwoma punktami na drugiej przerwie technicznej.

15:14

Jeszcze teraz czujnie na siatce zawodniczki gości i jesteśmy bliscy remisu. O czas prosi Micelli.

15:11

Świetnie w obronie sopocianki. W kontrze rozegranie do Djerisilo a ta pewnie na podwójnym bloku i czas dla przyjezdnych.

8:6

Pewnie na skrzydle Klaudia Kaczorowska i to sopocianki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

25:23

Po nerwowej końcówce pewnym atakiem po skosie kończy tego seta Klaudia Kaczorowska!

24:20

Pewny atak po skosie Magdy Damaske i to sopocianki są bliskie wygrania tego seta!

20:12

Jeszcze do tego asem serwisowym popisuje się Maja Tokarska i drugi czas na żądanie szkoleniowca gości!

16:12

Autowa zagrywka po stronie zawodniczek z Legionovii i to Atomówki dosyć pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

12:10

As serwisowy po stronie przyjezdnych! Trafiona Ivana Djerisilo i o czas prosi Micelli!

8:3

Siódmy punkt z rzędu sopocianek i trzeci blokiem i to one prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

6:3

Po raz kolejny zerwany atak Moniki Bociek i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych.

3:0

Atom Trefl Sopot: Djerisilo, Radenković, Tokarska, Efimienko, Miros, Kaczorowska, Balkestein, Damaske, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Zaroślińska libero: Durajczyk, Kulig

IŁCapital Legionovia Legionowo: Smarzek, Paszek, Szymańska,Szubert, Wójcik, Gajewska, Chojnacka, Połeć, Bociek, Grzelak, Grabka, Rasińska, libero: Pietraszkiewicz, Adamek