Marex Chorzów – Górnik Polkowice

3:3

finał (2:2)

13.02.2016, 16:00 • Hala Sportowa, Chorzów. • Runda 15 • Dawid Czempisz

Byliśmy świadkami naprawdę świetnego widowiska. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3:3, co z pewnością nie zadowala żadnej z drużyn. Zawodnikiem spotkania zostaje zdecydowanie Tomasz Rabczak, który trafiał dzisiaj do siatki rywali aż dwa razy. (17:28:48)

39:50

Wiele dzieje się w samej końcówce rywalizacji! Kochman przejął piłkę na linii pola karnego, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

39:21

Z ławki rezerwowych został usunięty jeden z działaczy gości. Drużyna Cuprum miała pretensje do arbitra o nie przyznanie im przedłużonego rzutu karnego.

39:10

Momentalnie mamy odpowiedź gospodarzy! Dubiel po minięciu dwóch rywali obsłużył Rabczaka, ale ten nie zdołał pokonać Wójtowicza strzałem z czterech metrów!

39:02

Jakim cudem nie trafił teraz do siatki Kamil Żbik! Otrzymał on cudowne podanie od Dawida Białego na pierwszym metrze, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej futbolówkę wybijał zawodnik Marexu!

38:15

To już ostatnie dwie minuty tego pojedynku. Sporo ryzykował w tej sytuacji Swatek, ale ostatecznie nie faulował rywala.

38:00

Bramkarz gości zdecydował się teraz podłączyć do ofensywnej akcji swojego zespołu, ale po stracie był zmuszony do faulu na rywalu.

37:35

Trzecie przewinienie w tej odsłonie spotkania zawodników Cuprum Polkowice. Rywale nadal mają pięć na koncie.

37:00

Tomasz Rabczak jest dzisiaj zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku! Znowu po jego akcji Marex był blisko zdobycia bramki.

36:31

Najpierw indywidualną akcją na skrzydle popisał się Tarnówka, a później źle z kontrą wychodzili przyjezdni.

36:12

To już ostatnie minuty tego spotkania. Trzeba przyznać, że nie widać aż tak znacznej różnicy w tabeli pomiędzy drużynami.

35:45

Piłka po interwencji Michała Dubiela trafia w sufit chorzowskiej hali sportowej. W efekcie od autu wznowi drużyna Cuprum.

35:22

Do zdecydowanych ataków przechodzi drużyna Cuprum. Nie potrafią się jednak przedrzeć prze dobrze broniących chorzowian.

34:50

Nieco ponad pięć minut do zakończenia pierwszej połowy spotkania. Marex skupiony jest teraz na obronie dostępu do własnej bramki.

34:15

Mamy już piąte przewinienie zawodników Marexu Chorzów. Każde kolejne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.

33:27

Dawid Biały miał okazję na drugie trafienie w tym spotkaniu. Po dobrym podaniu od partnera trafił on tylko w boczną siatkę.

33:13

Masę dobrej roboty wykonuje teraz Tomasz Rabczak. Najpierw był on faulowany przez rywala, ale później niepotrzebnie wdał się w rozmowę z rywalem.

33:00

Nieźle kombinował w tej sytuacji Tomasz Rabczak. Nabił on z rzutu wolnego jednego z rywali, a później już uderzał z bliższej odległości. Został finalnie zablokowany.

3:3

finał (2:2)

Gole: 14. Rabczak, 16. Tarnówka, 32. Rabczak – 4. Kochman, 4. Walasek, 29. Biały

Kartki:   38. Wójtowicz (CUP)

Marex Chorzów: Leoniak, Ambroży, Płaczek – Kubara, Szczyrba, Swatek, Rabczak, Budzik, Tarnówka, Wysocki, Dubiel.

Górnik Polkowice: Duda, Wójtowicz – Żbik, Cieśla, Kochman, Biały, Cios, Mróz, Różycki, Gruszecki, Walasek.

Główny: Bogusław Wójcik(Śląski ZPN)
Drugi: Henryk Bąk (Śląski ZPN)
Trzeci: Krzysztof Bernaś (Śląski ZPN)