PlusLiga

Trefl Gdańsk – PGE GiEK Skra Belchatow

3:0

finał (25:17, 25:20, 25:16)

13.02.2016, 14:52 • Ergo Arena, Gdańsk • 17. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:16

As serwisowy Marco Falaschiego kończy to niesamowite spotkanie!

24:16

Sebastian Schwarz pewnie z drugiej linii i to gdańszczanie mają piłkę na wagę meczu!

16:11

Czwarty punkt z rzędu. Z przechodzącej piłki na środku siatki udanie Wrona i o czas prosi Andrea Anastasi!

16:7

To jest pogrom! Potrójny blok gospodarzy i to oni bardzo pewnie prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

9:6

A po przerwie as serwisowy Falaschiego! Czas dla gości!

8:6

Zepsuta zagrywka Marechala i gospodarze prowadzą na pierwszej przerwie!

25:20

Zerwany atak Rodrigueza i to gospodarze wygrywają drugiego seta w tym spotkaniu!

24:19

Świetna obrona Miki i w kontrze rozegranie do Sebastiana Schwarza, który skutecznie po skosie w sam narożnik boiska i to gdańszczanie mają piłkę na wagę seta!

22:19

Od razu reakcja Andrei Anastasiego i czas na żądanie szkoleniowca gospodarzy!

20:15

Karol Kłos przy ataku ze środka siatki nie trafia w boisko i o kolejny czas w tym secie prosi Miguel Falasca!

18:14

Popsuta zagrywka Andrzeja Wrony. Środkowy przyjezdnych serwisem obija taśmę.

16:11

Cóż za ofiarna obrona gdańszczan! Ostatecznie z czegoś kompletnie niemożliwego robią punkt! Falaschi przebija upadając na drugą stronę z okolic 9 metra i piłka po taśmie spada po stronie rywala i to znów Trefl prowadzi bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

10:6

Przechodząca piłka po serwisie Grzyba. Szybka kontra i rozegranie na środek do Bartka Gawryszewskiego, który w punkt i o czas prosi szkoleniowiec bełchatowian!

8:6

Kapitalny atak na skrzydle w wykonaniu Mateusza Miki i to gospodarze prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

25:17

I znów blok gdańszczan i znów w roli głównej Sebastian Schwarz i to gospodarze dosyć pewnie wygrywają pierwszego seta w tym spotkaniu!

24:17

Pojedynczy blok na prawym skrzydle Wojtka Grzyba i to gdańszczanie mają piłkę na wagę seta!

18:16

Nieskończony atak gospodarzy. Kontra przyjezdnych i atak Marechala po ostrym skosie ląduje w boisku. O czas prosi Andrea Anastasi!

16:11

Jeszcze raz na skrzydle bardzo pewnie Sebastian Schwarz i na drugiej przerwie technicznej bardzo pewnie prowadzą gospodarze tego pojedynku!

15:10

Co za zagrywka Amerykanina! As serwisowy Troya po prostej i drugi czas na żądanie dla Miguela Falasci!

8:7

Teraz pewne rozegranie na środek siatki, gdzie Bartek Gawryszewski atakuje pewnie w punkt i to gdańszczanie prowadzą minimalnie na pierwszej przerwie technicznej!

5:2

Potężny zagrywka Troya. Problemy w przyjęciu rywali i atak prosto w siatkę. O czas prosi Miguel Falasca!

3:0

Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Mika, Hebda, Czunkiewicz libero: Gacek

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Marcyniuk, Kłos, Conte, Wrona, Janusz, Uriarte, Stanković, Gromadowski, Rodriguez, Marechal libero: Piechocki, Milczarek