Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

0:1

finał (0:0)

27.01.2016, 11:05 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Koniec spotkania, GKS Tychy skromnie zwycięża w tym sparingu 1:0 za sprawą Pląskowskiego, który wykorzystał błąd Sołowieja i wpakował piłkę po długim słupku bramki Perdijća. Spotkanie dobre, ale jedynie w pierwszej połowie, druga odsłona to bardziej testowanie młodych zawodników u jednej i drugiej drużyny. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej, tylko na Lajfy.com (12:44:25)

90

90

Nic z tego, za chwilkę sędzia spotkania zakończy ten mecz.

89

Wrzut z autu na wysokości pola karnego GKS'u.

88

Ninković powalczył na lewej stronie z Szumilasem, Zagłębie przejęło futbolówkę i stara się wyprowadzić jedną z ostatnich akcji.

87

Bartczak fenomenalnie puścił Paluchowskiego, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

86

Grzybek wyszedł sam na sam z Perdijćem, górą bramkarz Zagłębia! Wyjaśnienie Sołowieja.

85

Strzał z dystansu Zagłębia Sosnowiec, który mija bramkę, około 5. minut do zakończenia tego spotkania.

84

Spokojnie opanowali kontrolę w środku boiska Tyscy, ale szybko Zagłębie odzyskało posiadanie piłki i wyszło z atakiem pozycyjnym.

83

Ninković posłał centrę, ale nic z tego, szybkie wyjaśnienie całej sytuacji przez defensorów gości.

82

Sołowiej świetnie wypuścił uciekającego Bartczaka, a ten wywalczył rzut rożny.

80

Nie spieszyli się z rozgrywaniem akcji gości i stracili piłkę na rzecz Syguły, który do spółki z Ninkovićem wychodzą do kontry.

79

Perdjić wyrzucił Ninkovića za linię boczną, wrzut z autu dla Tychów.

0:1

finał (0:0)

Gole: 70. Pląsowski

Kartki:   61. Mączyński (GKT)

Zagłębie Sosnowiec: I Połowa: Fabisiak – Fonfara, Markowski, Janosik, Udovicić – Matusiak, Dudek, Bajdur, Pribula – Fidziukiewicz, Arak.
II Połowa: Perdijć – Sierczyński, Sołowiej, Janosik/Krzykowski, Ninković – Syguła, Słomski, Klama – Ryndak, Paluchowski, Bartczak.

GKS Tychy: I Połowa: Florek – Górkiewicz, Juraszek, Mańka, Glanowski – Hirskyj, Rutkowski, Wodecki – Grzeszczyk, Pląsowski.
II Połowa: Igaz – Grzybek, Juraszek, Kiwior, Mączyński – Zganiacz, Bukowiec, Błanik – Radzewicz/Szumilas, Duda, Pląskowski.