Śląsk Wrocław – Banik Ostrava

1:1

finał (0:0)

27.01.2016, 14:00 • Mianowskiego 2B - Hotel Gem • Piotr

Śląsk Wrocław remisuje z Bankiem Ostrava 1:1. Obie bramki padły w drugiej odsłonie spotkania. Najpierw Wrąbla pokonał Azevedo, a kilka minut później, po olbrzymim zamieszaniu wyrównał Piotr Celeban. Na dziś to wszystko. Dziękujemy za śledzenie relacji. (15:51:52)

90+3

90

Jeszcze trzy minuty doliczone przez arbitra.

90

Ostatnia minuta.

89

Ależ się dzieje w końcówce spotkania! Azevedo mógł teraz po raz drugi wpisać się na listę strzelców! Banik wywalczył rzut wolny, podszedł do niego wspomniany Azevedo i kropnął w... słupek! Szczęście Wrąbla!

88

A teraz szczęścia poszukał Dankowski! Uderzenie z dystansu minimalnie niecelne!

86

Łuczak z pola karnego obija tylko boczną siatkę! Aj jak niewiele zabrakło!

79

Grajciar nie mógł pogodzić się teraz z decyzją arbitra. Żółta kartka.

75

Banik dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce, ale dobrze ustawiona defensywa Śląska nie pozwoliła na stworzenie sytuacji podbramkowej.

73

Kaczmarek w dobrej sytuacji uderza nad bramką Banika! Śląsk szuka drugiego trafienia, ale i Czesi nie pozostają dłużni, groźnie atakując.

65

Gra się nieco wyrównała. Obie ekipy usposobione ofensywnie.

64

Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Gosztonyi, na boisku pojawia się Hateley.

1:1

finał (0:0)

Gole: 63. Celeban – 59. Azevedo

Kartki:   21. Kokoszka (SLA), 79. Grajciar (SLA)

Śląsk Wrocław: I POŁOWA: Pawełek – Tyszczenko, Celeban, Kokoszka, Dvali – Hołota, Hateley – Kiełb, Gosztonyi, Dudu Paraiba – Biliński. II POŁOWA: Wrąbel – Zieliński, Celeban, Dvali, Pawelec – Hołota, Grajciar – Łuczak, Gosztonyi, Dankowski – Kaczmarek
Zmiany: Wrąbel – Pawelec, Kaczmarek, Zieliński, Grajciar, Dankowski, Łuczak

Banik Ostrava: Šrom – Sukup, Kaša, Honiš, Dostál – Ožvolda, Matěj, Hrubý – Mondek, O. Šašinka, Holzer
Zmiany: Chmiel, Červenka, Azevedo, Helešic, Lásik, Granečný, Foltyn, Szotkowski.