Włoska Serie A

US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina

1:1

finał (1:1)

30.11.2015, 19:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Runda 14 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Mecz kończy się ostatecznie podziałem punktów! Niestety, nie doczekaliśmy się emocji po przerwie. Obie drużyny wyraźnie opadły z sił i niestety przełożyło się to na skuteczność pod bramką rywali.

88

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Nicola Sansone, na boisku pojawia się Matteo Politano.

79

Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Manuel Pasqual, na boisku pojawia się Marcos Alonso.

78

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Sergio Floccari, na boisku pojawia się Antonio Floro Flores.

72

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Karim Laribi, na boisku pojawia się Davide Biondini.

69

Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Milan Badelj, na boisku pojawia się Joan Verdú.

67

67. Sergio Floccari (SAS)

67

To powinna być bramka! Floccari dość niespodziewanie przejmuje piłkę w polu karnym gości, ale nie potrafi pokonać instynktownie interweniującego Tatarusanu!

66

Żółtą kartkę otrzymuje Milan Badelj (ACF Fiorentina).

56

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Kalinić zastępuje Rossiego.

Po pierwszej połowie mamy remis 1:1! Do przerwy oglądaliśmy naprawdę ciekawe spotkanie, miejmy nadzieję, że obie drużyny nie spuszczą z tonu i emocji nie zabraknie również w drugiej części spotkania.

Wracamy za kilkanaście minut, zostańcie z nami!

42

42. Sergio Floccari (SAS)

42

Gol dla Sassuolo!
Gospodarze doprowadzają do remisu! SERGIO FLOCCARI wykorzystuje dośrodkowanie z prawego skrzydła i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki rywali!

35

Żółtą kartkę otrzymuje Davide Astori (ACF Fiorentina).

27

27. Josip Iličić (FIO)

27

Świetna szansa Ilicića na podwyższenie wyniku! Napastnik gości znalazł się "sam na sam" z Consiglim, ale nie potrafił pokonać bramkarza rywali, który do końca zachował "zimną krew".

6

6. Borja Valero (FIO)

6

Gol dla Fiorentiny!
Szybko wychodzi na prowadzenie Fiorentina! BORJA VALERO wykorzystuje zamieszanie pod bramką Consigliego i z najbliższej kolejności pakuję piłkę do bramki rywali!