Włoska Serie A

US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina

1:1

finał (1:1)

30.11.2015, 19:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Runda 14 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (20:53:14)

Mecz kończy się ostatecznie podziałem punktów! Niestety, nie doczekaliśmy się emocji po przerwie. Obie drużyny wyraźnie opadły z sił i niestety przełożyło się to na skuteczność pod bramką rywali.

90+3

90+2

Z dystansu próbował również Defrel. Jego strzał zablokowany, rusza kontra przyjezdnych.

90

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89

Bardzo niecelny strzał z linii pola karnego Alonso. Od bramki rozpocznie Consigli.

88

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Nicola Sansone, na boisku pojawia się Matteo Politano.

86

W odpowiedzi Fiorentina. Goście jednak szybko pozbywają się futbolówki, stracił piłkę przy linii bocznej Verdo.

85

Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, ale utrzymali się przy piłce miejscowi.

84

Zablokowane dośrodkowanie Peluso. Corner dla gospodarzy.

83

Sam poszkodowany wykonawcą tego stałego fragmentu gry. Ilicić uderza jednak wysoko ponad bramką.

82

Faulowany przed polem karnym rywali Ilicić. Szansa dla gości z rzutu wolnego.

81

Brakuje dokładności w grze obu drużyn. W ostatnich minutach jesteśmy niestety świadkami dużej ilości błędów z obu stron.

80

Próbują środkiem przyjezdni. W tej części boiska "rządzi i dzieli" dziś Magnanelli, który rozgrywa naprawdę dobre zawody.

79

Zmiana w drużynie ACF Fiorentina: z boiska schodzi Manuel Pasqual, na boisku pojawia się Marcos Alonso.

78

Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Sergio Floccari, na boisku pojawia się Antonio Floro Flores.

76

Od kilku dobrych minut gra toczy się na połowie gospodarzy. Piłkarze Sassuolo wyraźnie opadli z sił i skupiają się głównie na grze defensywnej.

74

Niecały kwadrans pozostał do końca spotkania. Kwestia zwycięstwa pozostaje w dalszym ciągu otwarta. Obie drużyny próbują przedostać się w pole karne rywali, ale ich próby nie są już tak efektywne jak to miało miejsce przed przerwą.