Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec – Zagłębie Lubin Kobiety

0:0

finał (0:0)

15.11.2015, 13:00 • Stadion im. Jana Ciszewskiego przy Al. Józefa Mireckiego • Runda 13 • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Świetny mecz w Sosnowcu, brakowało tylko bramek, które upiększyłyby całe widowisko. Czarni Sosnowiec były lepszą drużyną z przebiegu całego meczu, ale nie potrafili tego przekazać w postaci bramki. Końcówka spotkania należała jednak do przyjezdnych, które miały kilka dogodnych sytuacji. To wszystko z Sosnowca, na więcej Kobiecej piłki zapraszamy na Lajfy.com (14:50:53)

90+1

90

Zdunek za mocno dzióbnęła sobie futbolówkę i ze spokojem wychodzi Polok.

89

Prokop świetnie odbiera piłkę w środkowej części boiska i kieruje podanie na Frączek, ale zbyt mocno.

88

Zaraz po wznowieniu na murawie leży Konieczna i znów zatrzymanie meczu.

87

Przerwa w grze Dąbek, leży na murawie już ponad dwie minuty, potrzebna pomoc lekarzy.

84

Warunek otrzymała kapitalne prostopadłe podanie i wyszła sam na sam z Dąbek, ale ta skróciła kąt i kapitalnie wybroniła!

83

Wysoko podeszły gospodynie, które teraz znów złapały drugi oddech i próbują wyjść na prowadzenie w ostatnich minutach.

82

Frączek wyszła sam na sam z Dąbek, ale znów spalony!

81

Krakowska pognała lewą stroną i wbiła mocną piłkę w pole karne, świetnym chwytem popisała się Polok. Trzeba powiedzieć, że dzisiejsze spotkanie jest bramkarek obu zespołów.

80

Nie śpieszą się teraz z kolei zawodniczki Czarnych, które przeżywają lekki kryzys.

79

Warunek szybciutko została osaczona przez dwie zawodniczki Lubina i wywalczyła tylko aut.

78

Ładnie piąstkuje Polok i tym samym idzie akcja dla Czarnych.

77

Ratajczak poszła sama lewą stroną i nabiła Fischerovą, korner dla przyjezdnych.

76

Przez chwilę Lubin będzie grał w osłabieniu i to będzie dobra okazja na zdobycie bramki przez Czarnych.

74

Jedna z zawodniczek leży na murawie, widocznie ucierpiała w jednym ze starć pod polem karnym Sosnowca, czekamy na wznowienie.

73

Ratajczyk otrzymała kapitalne dogranie z głębi pola i wyszła sam na sam z Polok, płaskim podaniem pokonała bramkarkę Czarnych, ale z dużym opóźnieniem sędzina liniowa unosi chorągiewkę w górę.

72

Zagłębie Lubin nabrało ochoty do gry i chyba powoli zaczyna dominować na boisku, Czarni próbują się bronić, ale przyjezdne mają lepsze sytuacje na zdobycie bramki.