2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

3:2

finał (2:1)

09.10.2015, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Runda 12 • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (19:51:36)

ROW Rybnik wygrywa z Siarką Tarnobrzeg 3:2! Dzisiejszego wieczoru byliśmy świadkami wyrównanego widowiska. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych okazji do strzelenia gola, ale większą skutecznością wykazali się piłkarze drużyny gospodarzy, trzy punkty zostają w Rybniku!

90+4

90+4

Całym zespołem atakuje teraz Siarka. Piłkarze z Tarnobrzegu szukają wyrównującej bramki.

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Janik (KS ROW 1964 Rybnik).

90

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Żółtą kartkę otrzymuje Przewoźnik (Siarka Tarnobrzeg).

87

Gol dla Siarki!
Kontaktowa bramka dla gości! Po dośrodkowaniu z prawej strony znakomicie w polu karnym rywali znalazł się DORIAN BUCZEK, który z najbliższej odległości pokonuje Procka!

84

Siarka próbuje odpowiedzieć na bramkę Dzierbickiego, ale w drugiej połowie brakuje argumentów pod bramką rywali.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Procek (KS ROW 1964 Rybnik).

82

Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Jaroszewski.

81

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
RADOSŁAW DZIERBICKI z zimną krwią pokonuje Beszczyńskiego po prostopadłym podaniu od Mariusza Muszalika!

78

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Suchecki, na boisku pojawia się Woźniak.

77

Dobre dośrodkowanie z prawej strony przed bramkę Procka. Klatką piersiową do własnego zgrywa piłkę Gojny.

75

Żółtą kartkę otrzymuje Dzierbicki (KS ROW 1964 Rybnik).

74

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Korzępa.

72

Ostro potraktowany przed własnym polem karnym Grolik. ROW rozpocznie z rzutu wolnego.

70

Kolejna szansa dla gospodarzy! Tym razem "oko w oko" z Beszczyńskim stanął Paweł Mandrysz, ale młody zawodnik gospodarzy nie dał rady pokonać bramkarza Siarki!

68

Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Dzierbicki.

66

Rzut wolny dla gospodarzy. Przerzut na prawą stronę do Mandrysza i rozpoczną piłkarze Siarki.

64

Ostra walka o piłkę w środku pola. Nowak fauluje jednego z zawodników gości, Siarka rozpocznie od rzutu wolnego.

62

Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Popiela, na boisku pojawia się Dudziński.

61

Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Jakubowski, na boisku pojawia się Buczek.

60

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Siarka broni się całym zespołem na własnej połowie.

58

Szykuje się pierwsza zmiana w drużynie gości. Do gry przygotowany Dorian Buczek.

56

Dużo niedokładnych podań z obu stron. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

54

Niedokładne podanie w kierunku Sebastiana Siwka. Od bramki rozpocznie Beszczyński.

52

Przerwa w grze. Nie podnosi się z murawy stoper gości, potrzebna będzie pomoc medyczna.

50

Kolejna świetna kontra drużyny gospodarzy! Z prawej strony znakomicie piłkę dogrywał Mandrysz, ale fatalnie z najbliższej odległości spudłował Siwek!

48

Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w przerwie meczu!

46

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 2:1. Po szybko strzelonej bramce Siarka cofnęła się na własną połowę. ROW z biegiem czasu przejął inicjatywę i zdołał udokumentować tą przewagę dwoma bramkami!

Za kilkanaście minut druga część spotkania, zostańcie z nami!

45

43

MARIUSZ MUSZALIK pewnym egzekutorem jedenastki!

42

Stępień fauluje rywala we własnym polu karnym, rzut karny!

42

Żółtą kartkę otrzymuje Suchecki (Siarka Tarnobrzeg).

41

Starcie Martusia i Grolika. Obrońca gospodarzy powalił wychodzącego na czystą pozycję zawodnika gości, ale według sędziego interweniował zgodnie z przepisami.

39

Całym zespołem broni się teraz Siarka. ROW zaatakował bardziej zdecydowanie.

37

Nic nie zapowiadało wyrównującej brami dla gospodarzy. Miejmy nadzieję, że to spotkanie nieco się ożywi po trafieniu Nowaka.

35

Znakomita kontra gospodarzy! Muszalik zagrywa na wolne pole do GABRIELA NOWAKA, który pewnym strzałem z najbliższej odległości pokonuje Beszczyńskiego!

34

Rzut rożny dla gospodarzy. Zamieszanie pod bramką Beszczyńskiego, ale ostatecznie wybija piłkę jeden z zawodników Siarki.

32

Drugi kwadrans tego spotkania za nami. Po szybko strzelonej bramce ataki gości straciły na impecie. Próbują zagrozić bramce Beszczyńskiego gospodarze, ale jak na razie wyraźnie brakuje im argumentów pod bramką rywali.

30

Żółtą kartkę otrzymuje Stefanik (Siarka Tarnobrzeg).

28

Bardzo brzydki faul w środku pola Muszalika. Zasłużona żółtka kartka dla zawodnika rybnickiego klubu.

26

Dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy, ale według sędziego liniowego Siwek był na spalonym.

24

Corner dla przyjezdnych. Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu do gry. Strata na skrzydle i rusza kontra gospodarzy.

22

Zbyt agresywnie walczył o piłkę pod bramką rywala Mandrysz. Rozpocznie Siarka.

20

Ostra walka o piłkę w środkowej części boiska.

18

Dobre dośrodkowanie z prawej strony przed bramkę gospodarzy. Procek zdjął piłkę z głowy jednemu z zawodników rywali.

16

Goście spokojnie wyprowadzają kolejny atak. Na własnej połowie ustawia się ROW.

14

ROW rozgrywa piłkę na własnej połowie. Wysoki pressing gości przynosi efekt, na aut wybija Procek.

12

Jeszcze jeden stały fragment gry dla gospodarzy. Tym razem dośrodkowywał piłkę Siwek, ale przed bramką Beszczyńskiego przewinił jeden z zawodników miejscowej drużyny.

10

Kolejna szansa z zawodników z Tarnobrzegu, ale tym razem skutecznie interweniuje bramkarz drużyny z Rybnika.

8

Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Muszalika przed bramkę Beszczyńskiego, pewnie interweniuje goalkepper gości.

6

Siarka przejmuje powoli inicjatywę. Goście rozgrywają piłkę w środku pola.

4

Niepewna interwencja Procka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Błąd bramkarza ROW-u wykorzystuje SZYMON MARTUŚ, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki rywali!

3

Spokojny początek obu drużyn. Gra toczy się w środku pola.

1

Obie drużyny już na płycie boiska!

Zakończyła się rozgrzewka obu drużyn, za chwilę początek spotkania!

KS ROW 1964 Rybnik: 1. Procek – 2. Janik, 3. Grolik (k), 4. Nowak, 6. Mandrysz, 7. Krotofil, 9. Muszalik, 10. Siwek, 11. Popiela, 15. Jary, 18. Gojny
Rezerwowi: Kajzer – Grabiec, Spratek, Dudziński, Dzierbicki, Jaroszewski, Dudzik

Siarka Tarnobrzeg: 1. Beszczyński – 2. Przewoźnik, 10. Stępień (k), 25. Kościelny, 6. Suchecki, 9. Stefanik, 8. Stromecki, 18. Jakubowski, 20. Więcek, 7. Domański, 16. Martuś
Rezerwowi: Janowski – Waleńcik, Chłoń, Korzępa, Mandzelowski, Woźniak, Buczek

Sędziowie: Rafał Rokosz – Rokosz D., Boruta.
Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 18, bądźcie z nami!
Piątkowe spotkanie będzie kolejnym, w który rybniczanie będą próbowali się "przełamać". Z pewnością tego zadania rywalom nie będzie chciała ułatwić Siarka, która w spotkaniach z zespołem z Rybnika bardzo rzadko traci punkty.
Zdecydowanie lepiej radzi sobie w tym sezonie Siarka. Drużyna z Tarnobrzegu przegrała co prawda ostatnie dwa z trzech spotkań, ale i tak plasuje się jak na razie w górnej połowie stawki Siarka obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli.
Kryzys gospodarzy pogłębia się. ROW od trzech spotkań nie potrafi wygrać, a dwa z tych meczów przegrał. Taka passa spowodowała, że ROW zamyka tabelę.
W meczu rozpoczynającym dwunastą kolejkę II ligi ROW 1964 Rybnik podejmie przed własną publicznością Siarkę Tarnobrzeg.