3 Liga łódzko - mazowiecka

Polonia Warszawa – Oskar Przysucha

4:0

finał (2:0)

09.10.2015, 20:00 • Stadion Polonii Warszawa, Warszawa • Runda 12 • Artur Stachyra (@arrtek1)

Trzy punkty zostają w Warszawie, mecz bez historii. Oskar już w 60 minucie wysiadł fizycznie, poloniści wymierzyli najmniejszy wymiar kary. (21:54:32)

90+5

90+4

Jeszcze próbuje Lewiński, jego strzał zblokowany.

90+3

Nieudany przerzut Kornackiego, od bramki Kazimierczak.

90+2

Doliczone przynajmniej 5 minut.

90

Popisowa akcja Polonii, jeden z atakujących na spalonym.

90

Było blisko gola, po niezłej centrze nie miał kto zamknąć akcji.

89

Niepotrzebna zabawa gospodarzy w obronie, Oskar od autu.

88

Przyjezdni nie nadążają już za polonistami, ci nie chcą ich chyba nadto karać.

87

Zmiana w drużynie Oskar Przysucha: z boiska schodzi Sapieja, na boisku pojawia się Mazur.
Zmiana w drużynie Oskar Przysucha: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Lewiński.

86

W Oskarze szykuje się podwójna zmiana.

85

Stasz po raz pierwszy w akcji, ale dał się złapać na spalonym.

83

Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Marczak, na boisku pojawia się Stasz.

83

Zmiana w drużynie Oskar Przysucha: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Śliwiński.

82

Najaktywniejszy z gości – Sapieja – już ledwo rusza nogami.

80

Gol dla Polonii W.!
PIOTR KOSIOROWSKI dostał podanie w środku pola, a przeciwnicy po prostu pozwolili mu pobiec do przodu. Pokonał bramkarza bez problemu. Goście chyba mają już dość

79

Adamczyk ryzykownie daleko zdecydował się na piąstkowanie. Chyba jednak się wyrobił przed linią pola karnego.

77

Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Wojdyga, na boisku pojawia się Augustyniak.

76

Zawodnik gości próbował zaskoczyć Kazimierczaka strzałem zza połowy. Nie trafił w bramkę.