Puchar Polski

Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów

2:1

koniec po dogrywce (1:0)

24.09.2015, 17:45 • Stadion Miejski, Chojnice • 1/8 finału • Radosław Łączkowski (@RadekLaczkowski)

Chojniczanka Chojnice pokonuję GKS Bełchatów i melduję się w 1/4 finale Pucharu Polski! Więcej takich emocjonujących spotkań! Prawdziwa uczta dla każdego kibica piłki nożnej! Gospodarze właśnie pobili klubowy rekord w tych rozgrywkach! Niesamowite emocje do samego końca. Teraz podopieczni Mariusza Pawlaka czekają na rywala z pary Legia Warszawa – Lechia Gdańsk. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i zapraszamy na kolejne relacje. (20:19:32)

120

120

Żółtą kartkę otrzymuje Hładun (Chojniczanka Chojnice).

120

Jelić wymusza na sobie faul wykonany przez Klemenza. Wszyscy na stojąco oglądają końcówkę meczu!

119

Faul Mrozika na 35. metrze od bramki gospodarzy. Wrzucać będzie Rachwał.

118

GKS Bełchatów stawia wszystko na jedną kartę. Liczne centry gości pewnie wyłapuję Hładun.

117

Żółtą kartkę otrzymuje Rachwał (PGE GKS Bełchatów).

115

115. Maciej ROGALSKI - 2:1

115

Gol dla Chojniczanki!
Gospodarze znów wychodzą na prowadzenie! MACIEJ ROGALSKI w pełni zrehabilitował się za fatalny błąd w 90. minucie. Fantastyczna piłka z głębi pola do byłego gracza Olimpii Grudziądz. Pomocnik Chojniczanki wybiegł sam na sam z Lenarcikiem i pokonuję go uderzeniem w dłuższy słupek!

114

Żółtą kartkę otrzymuje Zawistowski (Chojniczanka Chojnice).

113

113. Za niesportowe zachowanie żółte kartki zobaczyli Biernat i Demianiuk.

113

Żółtą kartkę otrzymuje Biernat (Chojniczanka Chojnice).
Żółtą kartkę otrzymuje Demianiuk (PGE GKS Bełchatów).

111

Klemenz fauluję Jelicia w kole środkowym, jednak gra nie zostaje przerwana. Rzut rożny dla gości. Niecelna główka jednego z graczy GKS-u i od bramki Hładun.

109

Po starcie Mrozika na połowie GKS-u Biernat nieprzepisowo zatrzymuję Demianiuka.

108

Mrozik bardzo dobrze pokazał się obronie. Jednak poszło to na marne, dobiegający do piłki Tomasz Lisowski poślizgnął się. W dodatku ratował się faulem na Ziębie. Mimo to sędzia nie używa gwizdka.

106

Druga połowa dogrywki rozpoczęta.
Szybka zmiana stron i rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

105

Pierwsza dogrywka skończona.

105

Padłaby niesamowita bramka! Kuban centrował w szesnastkę, do przewrotki składał się Zięba. Zawodnik gości minął się z futbolówką.

2:1

Gole: 26. Rybski, 115. Rogalski – 76. Zgarda

Kartki:   105. Lisowski (CHO), 113. Biernat (CHO), 114. Zawistowski (CHO), 120. Hładun (CHO) – 12. Wroński (BCH), 113. Demianiuk (BCH), 117. Rachwał (BCH)

Chojniczanka Chojnice: Hładun – W. Lisowski, Biernat, Kieruzel, T. Lisowski – Kosakiewicz, Mrozik, Zawistowski, Niedziela (57' Rogalski), Grzelak (102' Jelić) – Rybski (74' Czerwiński).

Zmiany: Podleśny – Bartoszewicz, Garbacik, Rogalski, Grischok, Czerwiński, Jelić

GKS Bełchatów: Lenarcik – Kuban, Klemenz, Cverna, Szymorek (81' Witasik) – Wroński (88' Zięba), Zgarda, Rachwał, Flis (71' Gierszewski) – Stanisławski, Demianiuk.

Zmiany: Bruchajzer – Witasik, Zięba, Papikyan, Gierszewski

Sędziowie: Dominik Sulikowski – Marek Szerszeń, Bartosz Heinig – Przemysław Bzowski