Niemiecka Bundesliga

Bayern Monachium – VfL Wolfsburg

5:1

finał (0:1)

22.09.2015, 20:00 • Allianz Arena, Monachium • Runda 6 • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały na bramkę: 17:6.
Strzały niecelne: 4:4.
Rzuty rożne: 6:1.
Spalone: 3:0.
Faule: 11:13. (22:00:54)
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, tym samym zapraszamy po więcej do naszego serwisu! Najlepsze relacje tekstowe tylko na Lajfy.com
Sędzia Stieler zakończył to spotkanie kilka sekund nawet przez pełnymi 90. minutami. To co się stało między 50. minutą, a 60. minutą woła do nieba, ale nie o pomstę, lecz Błogosławienie dla jednego zawodnika, którym jest ROBERT LEWANDOWSKI! Deklasacja to za małe słowo, walec z Bawarii jedzie dalej i obejmuje fotel lidera, zobaczymy jak Borussia odpowie jutro. Nie ma więcej słów żeby opisać to spotkanie, jest jedno wielkie – LEWY!

90

90

Bayern dalej ciśnie, Gotze wywalczył wrzut z autu.

89

Lewandowski chciał teraz chociaż w jakimś procencie odwdzięczyć się Mullerowi, dwa szybkie zagrania, Polak – Niemiec, ale Thomas uderzył ponad bramką.

88

Podanie do Begnalio od Dante, który wybija daleko, daleko.

87

Costa wywalczył aut dla swojego zespołu z lewej strony, blisko pola karnego Begnalio.

86

Nie ma już zrywów, mecz umarł, kibice domagają się jeszcze jednego gola.

85

Pięć minut do zakończenia spotkania, czy piłka zatrzepota w siatce jakiejś bramki? Zobaczymy.

84

Zabawa trwa, tutaj wychodzi wszystko, Dante wygrywa teraz główkę z Lewandowskim, ale wciąż przy piłce Monachijczycy.

83

Ależ kapitalne wyjście wyjście z kontrą Bayernu, to było coś więcej niż koronka, ale w ostatniej fazie Costa nie zabrał się dobrze z piłką i stracił, aut dla gości.

82

Vidal spóźniony ze wślizgiem, żółty kartonik wędruje na jego konto.

81

Vidal znakomicie odebrał piłkę Caligiuremu i natychmiast Bayern przechodzi do ataku.

80

Muller świetnie dojrzał Lewego, który poczekał na kozioł i uderzył z woleja, w ostatniej chwili Polaka zablokował Dante.

79

Dużo zmian, słabe wykonanie kornera, i przy piłce goście, trochę tempo chyba się uspokoiło.

5:1

finał (0:1)

Gole: 52. Lewandowski, 53. Lewandowski, 55. Lewandowski, 57. Lewandowski, 60. Lewandowski – 27. D. Caligiuri

Kartki:   82. Arturo Vidal (BAY) – 42. D. Caligiuri (WOF), 74. Ricardo Rodríguez (WOF)

Strzały celne: 17:6. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 3:0. Foule: 11:13.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm (C), Boateng, Alaba, Bernat (46. Javi Martínez) – Alcántara (46. Lewandowski), Alonso (78. Kimmich), Arturo Vidal – Müller, Götze, Costa.
Zmiany: Ulreich – Rafinha, Javi Martínez, Rode, Kimmich, Coman, Lewandowski.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Träsch, Naldo, Dante, Ricardo Rodríguez – Guilavogiu, Luiz Gustavo (58. Arnold) – D. Caligiuri, M. Kruse (78. Schürrle), Draxler – Dost (78. Bendtner).
Zmiany: Grün – S. Jung, Klose, Schäfer, Arnold, Schürrle, Bendtner.

Sędziowie: Stieler – Ittrich, Thielert – Pickel

Widownia: 75000