Włoska Serie A

Udinese Calcio – AC Milan

2:3

finał (0:3)

22.09.2015, 20:45 • Udine, Friuli • Runda 5 • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (22:50:08)

90+5

90+4

Grają na czas goście, chyba już po ptokach

90+2

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Bruno Fernandes! Niepotrzebny faul na Montolivo i zasłużona kartka!

90+1

Główka Wague po rzucie rożnym wykonywanym przez di Natale tuż obok bramki! Co tu się dzieje w tych ostatnich minutach!

90+1

Potężny strzał sprzed pola karnego Fernandesa, piłka leci pod poprzeczkę, kapitalnie broni Lopez! Milan w głębokiej defensywie!

90

Szarżował w polu karnym Edenilson, mieli spore problemy z jego zatrzymaniem goście, w końcu udało się zablokować strzał, jest róg

89

Rzut wolny na prawej flance dla Udine, centra di Natale, ponownie nic tego nie wyszło poza autem na drugiej stronie boiska

87

Rzut wolny dla Milanu na lewej stronie boiska. Krótkie rozegranie i ewidentna gra na czas.. Czy takie coś przystoi Milanowi w starciu z takim rywalem?

86

Żółtą kartkę otrzymuje Marquinho za faul na Polim. W końcu nie na Balotellim :)

85

Di Natale wrzuca piłkę z rzutu wolnego na prawej flance, chwyta ją pewnie Lopez

84

Zmiana w drużynie Udinese Calcio: z boiska schodzi Manuel Iturra, na boisku pojawia się Marquinho.

83

Niedokładne długie zagranie, przejmuje futbolówkę Lopez, lecz szybko po wybiciu przejmuje ją Udine

82

Akcja lewym skrzydłem Udinese przyblokowana, zabrakło tam miejsca na dośrodkowanie i gra przeniosła się do środka

81

Gospodarze przy piłce na swojej połowie, Milan stara się wysoko wychodzić z pressingiem

80

Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Carlos Bacca, na boisku pojawia się Luiz Adriano.

78

Spokojniejszy fragment gry, przy piłce Milan, gospodarzom zapewne zacznie się niedługo śpieszyć

76

Milan po dłuższym czasie utrzymuje się dłużej przy piłce na połowie rywala. Wszystko kończy się jednak niedokładnym zagraniem na prawą flankę do Poliego