3 Liga opolsko - śląska

LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała

0:2

finał (0:1)

13.09.2015, 16:00 • ul. Zagłęboczek 9, Stadion LKS-u Czaniec • Runda 6 • Patryk Dudziak (@Faza185)

Rekord Bielsko-Biała zasłużenie wygrywa 2:0 z LKS-em Czaniec. I razem z Odrą przewodzi w tabeli. Dziękujemy za uwagę. (17:57:02)

90+5

90+3

Dośrodkowanie Hałata jednak bardzo słabe. Piłkę przejmują goście.

90+2

Faulowany na 40 metrze Kozioł.

90

Na uwolnienie wybija naciskany przez Praciaka Waliczek.

89

Desperackie akcje Czańca, jednak nic dobrego z nic nie wynika.

86

Zmiana także w LKS-ie Czaniec. Móll za Waligóre.

86

Pomocy medycznej potrzebuje bramkarze Rekordu – Paweł Góra.

84

Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Żołna, na boisku pojawia się Olszowski.

83

Żółtą kartkę otrzymuje Gołuch (LKS Czaniec).

82

Żołna z wolnego. Dobrze broni Kawaler.

80

Dośrodkowanie Łąckiego zablokowany, do piłki zdąża jeszcze Góra i wybija piłkę po za... trybunę główną.

79

Żołna ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

78

Nowak fauluje Pawła Góre.

77

Trener Kłusek stawia wszystko na jedną kartkę. Dawida Gole zmienia Daniel Gołuch.

76

Nowak zgrywa do Hałata, ten jednak nie trafia w bramkę.

75

Żołna z wolnego prosto w mur, poprawka podobnie.

74

Przy okazji za pyskówki kartką został ukarany Gola.

74

Strzał Szymańskiego blokuje Żak, po chwili fauluje jeszcze Waligóra i będzie rzut wolny dla Rekordu z około 20 metrów.

72

Maślorz uprzedza Golę w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Fabisiaka.

71

Zza pola karnego strzela Fabisiak, piłka odbija się jeszcze od jednego z zawodników i minimalnie mija słupek.

70

Żółtą kartkę otrzymuje Kwaśniewski (LKS Czaniec).

69

Strzał Szymańskiego broni Kawaler.

68

Trzecia zmiana w zespole Rekordu. Strzelca drugiej bramki Mateusza Kubice zmienia Wojciech Małyjurek.

67

Strzał Praciaka łapie Góra.

66

Po raz kolejny minimalnie myli się Kozioł.

65

Z kontrą wychodzi Sobik, zatrzymuje się jednak na Goli.
Także małe sprostowanie. W 50 minucie Kozioł zmienił Boraka a nie jak wcześniej podawaliśmy Nowaka.

60

Strzela Kozioł, tuż obok brami.

59

Szędzielarz ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji Rekord przez ponad 30 minut będzie grał w osłabieniu.

58

Zmiana także w zespole LKS-u Czaniec. Pawła Łosia zmienia Dawid Hałat.

56

Druga zmiana w zespole gości. Dobrze grającego dzisiaj Sikorę zmienia Sobik.

56

Dobre wyjście Góry do dośrodkowania Kwaśniewskiego.

55

Z dystansu strzela Żołna, piłkę łapie z problemami Kawaler.

52

Gol dla Rekordu!
2:0.
Dobre dośrodkowanie Sikory, a akcję na raty wykańcza Mateusz Kubica.

50

Pierwsza zmiana także w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Maciej Nowak, za niego wchodzi Paweł Kozioł.

47

Bojdys wybija piłkę po dośrodkowaniu Łąckiego.

46

W przerwie spotkania nastąpiła jedna zmiana w zespole Rekordu. Marek Profic zmienił Dawida Nagiego.

46

45+2

Pierwsza połowa skończona. Sędzia zaraz po bramce kończy pierwszą część spotkania.

45+2

Bramka do szatni dla Rekordu! Strzelcem gol Kamil Żołna.

45+1

Góra broni na raty strzał Praciaka.

45+1

Bardzo niecelnie z wolnego Szędzielarz.

45

Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej części spotkania.

43

Przez chwilę na boisku była dłuższa przerwa bo głowami zderzyli się Łoś z Kubicą. Obaj jednak są w stanie kontynuować grę.

39

Fabisiak tym razem o wiele lepiej z rożnego. Piłkę zgrywa Kwaśniewski nikt jednak nie zamknął akcji.

35

Fabisiak jednak z rożnego przerzuca dośrodkowanie. Zaczną goście.

35

Kwaśniewski do Praciak, tego blokuje Rucki i rzut rożny dla LKS-u.

33

Strzał Szymańskiego zablokowany, poprawka Nagiego obok bramki.

31

Kolejne dośrodkowanie Rekordu, tym razem Szymański ale bardzo niecelnie.

29

Kawaler łapie dośrodkowanie Sikory, bardzo aktywny jest dzisiaj prawoskrzydłowy Rekordu.

25

Świetna akcja LKS-u ! Nowak po zagraniu Praciak trafia w słupek.

22

Dobre dośrodkowanie Ruckiego, w ostatniej chwili Żak uprzedza Sikore.

20

Zza pola karnego strzela Łącki, strzał wyraźnie za słaby by zaskoczyć bramkarza Rekordu.

18

Fatalnie przestrzela Sikora.

16

Dobre dośrodkowanie Fabisiaka do Kwaśniewskiego, ten zgrywa Nowaka sędzia odgwizduje jednak faul tego ostatniego.

15

Faulowany środku pola Nowak.

13

Dobra akcja Sikory, do dośrodkowania dobrze jednak wychodzi Kawaler.

10

Szarża Waliczka z lewej strony. Łoś blokuje dośrodkowanie.

7

Strzał Praciaka z ostrego konta minimalnie obok bramki !
Oto i dzisiejsze składu obu drużyn:

LKS Czaniec: Konrad Kawaler – Maciej Żak, Dawid Gola, Paweł Łoś, Borak Bartłomiej, Szymon Waligóra, Daniel Fabisiak, Przemysław Kwaśniewski, Maciej Łącki, Damian Nowak, Bartosz Praciak
Rezerwowi: Michał Majda – Maciej Móll, Daniel Gołuch, Paweł Kozioł, Dawid Hałat, Dawid Rzeszutko

Rekord Bielsko-Biała: Paweł Góra – Michał Bojdys, Dawid Nagi, Andrzej Maślorz, Mieczysłąw Sikora, Mateusz Kubica, Mateusz Waliczek, Kamil Żołna, Szymon Szymański, Dariusz Rucki, Łukasz Szędzielarz
Rezerwowi: Krzysztof Żerdka – Wojciech Małyjurek, Bartosz Woźniak, Remigiusz Tański, Adrian Olszowski, Marek Sobik, Profic Marek

Sędziowie: Artur Chudala – Damian Picz, Michał Mazurek.

2

Pierwsza dobra akcja Rekordu, na raty bronią strzał jednego z zawodników Rekordu Kawaler oraz Łoś.
Za chwilę podamy zaległe składy.

1

Sezon jednak lepiej zaczęli goście z Bielska-Białej, którzy po 5 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 10 pkt. i przed dzisiejszym spotkaniem plasują się w pierwszej części tabeli. Drużyna LKS-u Czaniec za to zgromadziła tylko 5 oczek, na pewno jest jednak podbudowana swoim pierwszym zwycięstwem w sezonie z BKS-em Stal w poprzedniej kolejce więc miejmy nadzieję że czeka nas ciekawe widowisko.
Będzie to już 19 spotkanie o punkty pomiędzy tymi dwoma zespołami. Do tej pory zdecydowanie lepsze statystyki bezpośrednich spotkań mają gospodarze. LKS wygrywał 11 razy, 4 razy był remis a tylko trzy spotkanie padły łupem Rekordu. Bilans bramkowy wynosi 25:13 na korzyść Czańca.
Przed nami już ostatni mecz 6 kolejki spotkań III ligi opolsko-śląskiej. LKS Czaniec podejmie dzisiaj na własnym boisku Rekord Bielsko-Biała.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

0:2

finał (0:1)

Gole: 45+2. Żołna, 52. Kubica

Kartki:   70. Kwaśniewski (CZN), 74. Gola (CZN), 83. Gołuch (CZN) – 79. Żołna (REK)   59. Szędzielarz (CZN)

Zmiany: Michał Majda – Maciej Móll, Daniel Gołuch, Paweł Kozioł, Dawid Hałat, Dawid Rzeszutko

Zmiany: Krzysztof Żerdka – Wojciech Małyjurek, Bartosz Woźniak, Remigiusz Tański, Adrian Olszowski, Marek Sobik, Profic Marek

Sędziowie: Artur Chudala – Damian Picz, Michał Mazurek