3 Liga opolsko - śląska

LKS Czaniec – Pniówek Pawłowice Śląskie

1:1

finał (0:0)

09.08.2015, 16:00 • Czaniec, ul. Zagłębocze 9, Stadion LKS-u • Runda 1 • Patryk Dudziak (@Faza185)

Koniec jakże emocjonującego spotkania ! Ostatecznie mecz się kończy remisem 1:1. Dziękujemy za uwagę. (18:05:11)

90+5

90+4

Wolny dla Pniówka, wybija piłkę jednak Łącki.

90+2

Podolak łapie piłkę bo dośrodkowaniu Kwaśniewskiego.

90

Czaniec w natarciu, teraz bliski bramki Łącki. Sędzia dolicza 5 minut.

89

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Przemysław Węgrzyn, na boisku pojawia się Łukasz Polak.

89

Bramka dla LKS-u Czaniec !

Co się nie udało Gołuchowi, udaje się Praciakowi. 1:1

88

Gołuch nie trafia z najbliżej odległości do bramki !

86

Fabisiak ukarany żółtą kartką za faul na wychodzącym z kontrą Zyzaku.

83

Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Bartłomiej Borak, na boisku pojawia się Daniel Gołuch.
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kamil Kucharski, na boisku pojawia się Kamil Glenc.

81

Dawid Gola fauluje Zyzaka. Żółta kartka.

80

Dobra akcja Łąckiego, podanie wzdłuż bramki przerywa jednak Lalko.

79

Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Dawid Rzeszutko, na boisku pojawia się Maciej Łącki.
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kamil Kostecki, na boisku pojawia się Dawid Oszek.

76

Podolak świetnie broni strzał Fabisiaka. Dobitka Rzeszutki bardzo niecelna

75

Goście już tylko w 9 !

Szary faulował Praciaka gdy ten wychodził sam na sam. Wolny dla Czańca tuż sprzed pola karnego.

73

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Michał Szczyrba, na boisku pojawia się Tomasz Zyzak.

70

Podolak pewnie chwyta piłkę po groźnym dośrodkowaniu Kwaśniewskiego.

69

Praciak przyblokowany przez dwóch obrońców, a była szansa na wyjście sam na sam z bramkarzem.

67

Na boisku przerwa na uzupełnienie płynów.

65

Kolejna świetna akcja Rzeszutki ! Jego strzał jednak zablokowany, a przy dobitce minimalnie myli się Praciak.

63

Piłka minimalnie mija bramkę po strzale Rzeszutki.

61

Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Dawid Hałat, na boisku pojawia się Przemysław Kwaśniewski.

60

Czerwona kartka dla Sobczaka!

Strzelec jak do tej pory jedynej bramki faulował w środku pola Żaka i został ukarany drugą żółtą kartką.

60

Dobra akcja Rzeszutko, Podolec uprzedza jednak Praciak.

59

Żółtą kartkę otrzymuje Szary (Pniówek Pawłowice Śląskie).

58

Szansa na wyjście z kontrą przez LKS. Kukla jednak na posterunku.

57

Kolejny rożny dla Pawłowic, pewnie piłkę łapie jednak Kawaler.

56

Goście od początku 2 połowy nie schodzą z połowy Czańca. LKS w coraz większych opałach.

55

Dobra akcja Pniówka, świetnie jednak interweniuje Borak.

54

Dobra interwencja w polu karnym Waligóry. Rożny dla gości.

52

Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Łukasz Jastrzębski, na boisku pojawia się Paweł Kozioł.

48

Bramka dla Pniówka!

Pewnie rzut karny wykorzystuje Marcin Sobczak. Kawaler bez szans.

47

Rzut karny dla gości !

46

Rzut wolny dla Czańca, fatalnie jednak rozegrany.
Obydwie drużyny bez zmian.

46

A przerwie meczu na boisku m.in. konkurs rzutów karnych dla dzieci.
Po zdecydowanej przewadze Pniówka z początku meczu, pod koniec połowy do głosu doszedł Czaniec. Według naszej oceny wynik sprawiedliwy.

45+2

45+2

Dobrze przedzierał się prawą stroną Hałat.

45

Sędzia dolicza dwie minuty.

42

Kolejna kartka. Tym razem dla Bartosza Praciaka.

40

Dośrodkowanie Jastrzębskiego do Praciaka. Ten przewraca się w polu karnym. Gwizdek sędziego jednak milczy.

39

Co raz lepiej wygląda gra gospodarzy. Po początkowej przewadze Pawłowic, teraz to ich gra lepiej wygląda. Kolejny strzał jednak mija bramkę Podolaka.

33

Żółta kartka dla Jastrzębskiego.

31

Rzut rożny dla Czańca. Piłka zatrzymuje się jednak na pierwszym zawodniku.

30

Wolny dla Pniówka. Jeden z zawodników strzela jednak bardzo niecelnie.

27

Na boisku leży zawodnik LKS-u Czaniec – Dawid Rzeszutko. Zmiana prawdopodobnie nie będzie jednak konieczna.

25

Już gramy z powrotem.

23

Dzisiaj w Czańcu bardzo gorąco. Sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów.

22

Dobrze głową strzela Praciak ! Sędzia jednak dopatruje się faulu.

22

Rzut rożny dla Czańca.

18

Kolejny rożny dla gości. Nic jednak z nich na razie nie wynika.

16

Dobry strzał napastnika Pniówka z ok. 20 metrów. Minimalnie mija bramkę Czańca.

15

Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Sobczak (Pniówek Pawłowice Śląskie).

15

Żółtą kartką ukarany zawodnik Pniówka Kamil Kostecki.

13

Dośrodkowanie Hałata, obrońcy Pniówka szybko wyjaśniają sytuacje.

13

W końcu dobra akcja gospodarzy. Strzał Praciaka jednak zablokowany. Rzut rożny dla LKS-u.

11

Faulowany w środku pola Hałat. Wolny dla Czańca

10

Pniówek w pierwszych 10 minutach ma zdecydowanie więcej z gry. Czaniec ma problem z wyjściem z połowy.
Goście w tej sytuacji domagali się karnego, z naszej perspektywy nic nie było.

5

Kolejna dobra akcja gości. W polu karnym znalazł się Sobczak, dobrze jednak powstrzymany przez jednego z obrońców LKS-u.

2

Dobra akcja Pniówka z prawej strony, dośrodkowanie Węgrzyna jednak zablokowane.

1

Już za chwile początek spotkania. Wcześniej nastąpi jednak oficjalne podziękowanie byłemu prezesowi LKS- u Czaniec, panu Wojciechowi Waligórze!
Znamy już składy obu drużyn!

LKS Czaniec: Konrad Kawaler, Paweł Łoś, Dawid Gola, Maciej Żak, Bartłomiej Borak, Dawid Rzeszutko, Łukasz Jastrzębski, Daniel Fabisiak, Szymon Waligóra, Dawid Hałat, Bartosz Praciak
Rezerwowi: Michał Majda – Przemysław Kwaśniewski, Paweł Kozioł, Maciej Łącki, Daniel Gołuch

Pniówek Pawłowice Śląskie: Michał Podolak, Arkadiusz Przybyła, Arkadiusz Lalko, Tomasz Kukla, Sławomir Szary, Kamil Kucharski, Szymon Ciuberek, Przemysła Węgrzyn, Kamil Kostecki, Michał Szczyrba, Macin Sobczak
Rezerwowi: Bartosz Szelong – Dawida Oszek, Roman Skorupa, Kamil Glenc, Kamil Benauer, Łukasz Polak, Tomasz Zyzak

Sędziowie: Artur Należnik – Marcin Rusek, Tomasz Mośko.
Będzie to dziewiąty pojedynek tych drużyn. Do tej pory znacznie lepszy bilans ma Pniówek jednak w poprzednim sezonie na stadionie w Czańcu, gospodarzom udało się wygrać 1:0. W rewanżu zaś padł remis 1:1.
Drużyna gości dobrze radziła sobie w sparingach. Z siedmiu meczów 4 wygrali, 2 zremisowali i tylko jeden przegrali.
Jeżeli chodzi o sytuację w zespole Pawłowic to drużynę między sezonami opuścili: Gać, Nowak, Pluta, Halama oraz Słaby. W klubie za to pojawili się: Szary, Polak, Węgrzyn oraz Zyzak.
Gospodarze dzisiejszego spotkania w okresie przygotowawczym rozegrali aż 9 spotkań. Cztery z nich udało się im wygrać (m.in. 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec), dwa zremisowali oraz trzy przegrali.
Początek sezonu, sporo nie wiadomych.

W drużynie LKS-u Czaniec jeszcze w trakcie poprzednie sezonu doszło do ważnych zmian. Zmienił się prezes (Wojciecha Waligóre zastąpił jego syn – Mateusz) oraz trener (Mariusza Wójcika zastąpił Ryszard Kłusek). W przerwie letniej z klubem pożegnało się także 6 zawodników: Płoskonka, Gruszka, Kurpios, Grzech, Sobas i Nagi. W ich miejsce przyszli: Gałosz, Borak, Łącki, Majda, Jastrzębski oraz Kozioł.
W związku z reformą rozgrywek w przyszłym roku sezon 2015/16 wydaje się być szczególnie trudny. Żeby wywalczyć utrzymanie będzie trzeba zająć miejsce w czołówce tabeli.
Dzisiaj przed nami mecz 1 kolejki spotkań III ligi opolsko-śląskiej. LKS Czaniec podejmie Pniówek Pawłowice Śląskie.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

1:1

finał (0:0)

Gole: 89. Praciak – 48. Sobczak (kar.)

Kartki:   33. Jastrzębski (CZN), 42. Praciak (CZN), 81. Gola (CZN), 86. Fabisiak (CZN) – 15. Kostecki (PPS), 15. Sobczak (PPS), 59. Szary (PPS)   60. Sobczak (PPS), 75. Szary (PPS)

Zmiany: Michał Majda – Przemysław Kwaśniewski, Paweł Kozioł, Maciej Łącki, Daniel Gołuch

Zmiany: Bartosz Szelong – Dawida Oszek, Roman Skorupa, Kamil Glenc, Kamil Benauer, Łukasz Polak, Tomasz Zyzak

Sędziowie: Artur Należnik – Marcin Rusek, Tomasz Mośko