Fortuna 1 Liga

Wigry Suwałki – Rozwój Katowice

4:0

finał (2:0)

09.08.2015, 20:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Runda 2 • Info o zminach stanu (Adrian Somorowski)

Zasłużone zwycięstwo Wigier! Gospodarze wręcz roznieśli zespół z Katowice. Dwie bramki po przerwie przypieczętowały tylko zakładany wynik. Rozwój szczególnie po utracie trzeciego gola, stracił już chyba nadzieję na korzystny rezultat.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje bądź zmiany wyniku. (21:58:06)

90

Sędzia dolicza 3 minuty.

90+4

86

Adamek pakuje piłkę do siatki! Zawodnik Wigier był jednak na spalonym.

80

Żółtą kartkę otrzymuje Kalinkowski (Wigry Suwałki).

77

Kontuzji doznaje Król! Rozwój nie ma już zmian i kończyć ten mecz będzie w 10!

72

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Moneta, na boisku pojawia się Atanacković.

71

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bołogun, na boisku pojawia się Czerkas.

68

Gol dla Wigier!

Dośrodkowanie Bogusza na bramkę zamienia ponownie MATEUSZ ŻEBROWSKI!

66

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Rafalskis, na boisku pojawia się Ruszkul.

60

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Makaradze, na boisku pojawia się Adamek.

54

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Kozłowski.

54

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Gielza, na boisku pojawia się Król.

50

Dobry przerzut Kalinkowskiego na lewe skrzydło do Monety. Ten zagrywa płasko w pole karne do MATEUSZA ŻEBROWSKIEGO, który z kilku metrów zdobywa trzecią bramkę dla Wigier!

żółte kartki 1:0
Koniec pierwszej połowy. Wigry zasłużenie prowadzą do przerwy 2:0 po bramkach Jarzębowskiego i Rafalskisa. Bramka na początku gry szybko zmusiła rywali do gonienia wyniku. Przez kilkanaście minut mieliśmy jednak brak sytuacji po obu stronach i kiedy wydawało się, że do szatni zawodnicy zejdą z wynikiem 1:0, drugą bramkę zdobyli gospodarze. Rozwojowi bardzo ciężko będzie odwrócić losy meczu. Wracamy już za kwadrans.