3 Liga opolsko - śląska

LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała

1:0

finał (1:0)

03.06.2015, 18:00 • Czaniec, ul. Zagłębocze 9 • Mateusz Waligóra (@@mwaligora1949)

Pasjonująca końcówka i cała druga połowa! LKS Czaniec pokonuje Rekord Bielsko-Biała 1:0 i udanie kończy ten sezon na własnym stadionie! Dziękujemy za uwagę! To był świetny mecz! (19:56:37)

90+3

90+2

Ależ kontra Czańca! Sobas do Kwaśniewskiego a ten trafia w słupek!

90+1

Zamieszanie na boisku i kartki dla Praciaka i Szędzielarza.

90

Czaniec gra mądrze i ma rzut rożny.

89

Co raz większy napór gości. Sędzia dolicza trzy minuty!

88

Sobas za Nowaka w zespole gospodarzy.

87

Kawaler ukarany żółtą kartką za grę na czas.

86

Ostatnia zmiana u gości. Waliczek zastępuje Kubicę..

85

Rekord mocno się otwarł i napiera gospodarzy, którzy czyhają tylko na swoją okazję w kontrze.

83

Szykuje się kolejna zmiana u gości, natomiast gospodarze wciąż bez zmian.

82

Szędzielarz strzelał głową, ale daleko od bramki.

80

Znów dośrodkowanie na długi róg, zgrywa Gola i strzela Kwaśniewski, wprost w dobrze ustawionego Górę.

80

Żołna otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem. Wolny dla Czańca.

79

W drugiej połowie oglądamy naprawdę bardzo dobre spotkanie. Mecz się wyrównał i widzimy akcję za akcję. Która z drużyn lepiej wytrzyma tę końcówkę?

78

Dobrze wybijają piłkę obrońcy i kontra Rekordu przerwana przez obronę Czańca.

77

Nie pewna interwencja Profica i będzie rzut rożny dla Czańca.

76

Teraz Sobik miał szansę ale źle trafił głową w piłkę.

1:0

finał (1:0)

Gole: 25. PRACIAK

Kartki:   11. Gola (CZN), 73. Fabisiak (CZN), 87. Kawaler (CZN), 90+1. Praciak (CZN) – 80. Żołna (REK), 90+1. Szędzielarz (REK)

LKS Czaniec: Kawaler- Gruszka, Żak, Gola, Rzeszutko- Nagi, Hałat, Fabisiak- Kwaśniewski, Nowak- Praciak
Zmiany: Płoskonka- Łoś, Kurpios, Waligóra, Sobas

Rekord Bielsko-Biała: Góra- Woźniak, Żołna, Kubica, Gaudyn, Profic, Olszowski, Sobik, Sikora, Rucki, Szędzielarz
Zmiany: Dziedzic- Rupa, Bojdys, Maślorz, Waliczek, Rupa, Małyjurek

Sędziowie: Marek Serwaczak- Sebastian Witulski, Artur Grzesiuk