finał (0:0)

31.05.2015, 16:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Damian Apostolski

Statystyki po spotkaniu:
(18:02:43)
W dniu dzisiejszym mecz kończy się wynikiem 1:1. Zawodnicy nudną pierwszą połowę i część drugiej wynagrodzili swoim kibicom w końcówce, kiedy to wpadły dwie bramki. Najpierw ładną akcję na bramkę zamienili gospodarze, a kilka minut później fenomenalnie uderzył Górski.

90+3

90+3

Uderzenie z rzutu wolnego minimalnie obok bramki!

90+2

Minimalnie przed linią pola karnego faulowany był zawodnik gości.

90+1

Żółtą kartkę otrzymuje Żak (Rozwój Katowice).

90

Sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

90

Gol dla Znicza!
Mamy wyrównanie! W pole karne wpadł MACIEJ GÓRSKI i fenomenalnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

89

Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (Rozwój Katowice).

88

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Imiołek, na boisku pojawia się Banaszewski.

87

Gol dla Rozwoju!
Wróbel znakomicie wypuścił w uliczkę SEBASTIAN GIELZA, a ten wpakował piłkę obok bezradnego bramkarza! To była chyba piłka meczowa.

86

Na spalonym gracz Rozwoju.

85

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Winiarczyk, na boisku pojawia się Żak.

82

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bella, na boisku pojawia się Gacki.

82

Wróbel wpadł w pole karne, oddał strzał, ale tylko w boczną siatkę!

79

Żółtą kartkę otrzymuje Banaszewski (Znicz Pruszków).

78

Kopciński dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale nikt nie zamknął tej akcji. Chwilę później groźnie strzelał zawodnik gości, ale na posterunku Soliński.

76

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Kopciński.