27.05.2015, 18:00 • Info o zminach stanu (Damian Apostolski)

Mecz kończy się pewnym zwycięstwem gości. (20:02:01)

90

90

Gol dla Skalnika!
Mamy honorowe trafienie dla gospodarzy. W ostatniej minucie bramkę zdobywa RADOSŁAW PARADA.

81

Zmiana w drużynie Skalnik Gracze: z boiska schodzi Maryszczak, na boisku pojawia się Sekunda.

76

Gol dla Pniówka!
Goście gromią rywali. Mamy 4:0. Bramkę zdobył KAMIL GLENC.

70

Mamy kolejną bramkę dla gości! Bramkę zdobywa MICHAŁ SZCZYRBA.

65

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Oszek, na boisku pojawia się Słaby.

62

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Glenc.

62

Zmiana w drużynie Skalnik Gracze: z boiska schodzi Wasilewski, na boisku pojawia się Studenny.

58

Goście podwyższają swoje prowadzenie. Autorem trafienia jest MARCIN SOBCZAK.

55

Zmiana w drużynie Skalnik Gracze: z boiska schodzi M.Płaza, na boisku pojawia się D.Płaza.

46

Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Gać, na boisku pojawia się Stramski.

46

Po pierwszej połowie jedną bramką prowadzą przyjezdni.

45

18

W 32 minucie na prowadzenie wychodzą przyjezdni, którzy obejmują prowadzenie po samobójczym uderzeniu TOMASZA KOWALCZYKA.

1

W ostatniej kolejce Pniówek u siebie rozgromił Małąpanew Ozimek 5:0. Natomiast Skalnik został rozgromiony na wyjeździe przez Skrę Częstochowa 1:6. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zdecydowanie lepsi byli zawodnicy z Pawłowic Śląskich, którzy u siebie wygrali 5:0.

1:4

finał (0:1)

Gole: 90. Parada – 18. Kowalczyk (sam.), 58. Sobczak, 70. Szczyrba, 76. Glenc

Skalnik Gracze: Klimicz – Kozłowski, Ficoń, Kowalczyk, Wasilewski (62. Studenny), Bajor, Parada, M. Płaza (55. D. Płaza), Maryszczak (81. Sekunda), Mroziński, Bąk.

Pniówek Pawłowice Śląskie: Pluta – Adamek, Goik, Lalko, Oszek (65. Słaby), Gać (46. Stramski), Kukla (65. Przybyła), Szczyrba, Kostecki, Mazurek, Sobczak (62. Glenc).