Liga Europy UEFA

Dnipro Dniepropietrowsk – Sevilla FC

2:3

finał (2:2)

27.05.2015, 20:45 • Stadion Narodowy w Warszawie • Finał • Karol Sadłowski (@KarolSadlowski)

Dziękujemy Państwu za uwagę. Zapraszamy ponownie! (22:58:12)

Puchar poszedł w górę! Sevilla zdobywcą Ligi Europy!
Czas na graczy Sevilli! Podopieczni Unai Emery'ego podekscytowani wchodzą na podest.
Teraz czas na zawodników z Ukrainy.
Najpierw na podest wchodzą sędziowie. Dziękują im m.in Michel Platini i Zbigniew Boniek.
Rozpoczyna się ceremonia wręczenia nagród.
Sevilla wygrywa Ligę Europy!
Podopieczni Unai Emery'ego wygrali w podstawowym czasie gry z Dniprem Dniepropietrowsk 3-2!
Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach był remis 2-2, a jedną z czterech bramek zdobył Grzegorz Krychowiak. Jednak w siedemdziesiątej trzeciej minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił Carols Bacca, który w tym meczu dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców!

90+5

90+4

Ostro atakowany Rico w polu karnym i rzut wolny dla Sevilli!

90+4

Jeszcze dośrodkowanie Konopljanki, ale Ukrainiec zagrał zbyt blisko bramki Sevilli i pewnie futbolówkę złapał Rico.