Middlesbrough F.C. – Norwich City

0:2

finał (0:2)

25.05.2015, 16:00 • Stadion Wembley, Londyn • Finał • Piotr

Koniec spotkania! Norwich City po roku przerwy, wraca na piłkarskie salony. Wraca do Premier League. "Kanarki" pokonały dziś 2:0 Middlesbrough i uczciwie trzeba przyznać, że w kontekście całego meczu były drużyną lepszą. Szybkie dwie bramki, a później absolutna kontrola boiskowych poczynań. Norwich wraca więc do Premier League, a Middlesbrough musi obejść się smakiem i siódmy sezon z rzędu zagra w Championship. Dziękujemy za wspólne emocje! (17:57:01)

90+4

90+4

Za kilkanaście, może kilkadziesiąt sekund ostatni gwizdek Mike Deana. Norwich blisko powrotu do Premier League!

90+3

Strzał z ponad 40 metrów w wykonaniu jednego z graczy Norwich. Konstantopoulos bez trudu łapie piłkę, ale znów uciekły cenne sekundy.

90+3

Przy piłce "Kanarki". Celebrują teraz wyrzut z autu w okolicy koła środkowego.

90+3

Wysoki pressing Norwich. Middlesbrough nie potrafi utrzymać się dłużej przy futbolówce na połowie rywali.

90+2

Upłynęła połowa doliczonego czasu gry i Middlesbrough nie zbliżyło się nawet do bramki Ruddy'ego.

90+1

4 minuty doliczone przez sędziego.

90+1

Norwich utrzymuje piłkę na połowie rywali.

90

Ostatnia minuta. Rozpoczyna się świętowanie fanów "Kanarków".

89

Alex Neil pokrzykuje na swoich podopiecznych, by pozostali skoncentrowani do samego końca.

89

Już chyba tylko cud odwróci losy tego meczu... ale poczekajmy, póki piłka w grze.

88

Już tylko 120 sekund regulaminowego czasu gry. Przy piłce Norwich, które stara się urwać jak najwięcej cennych sekund.

87

Zmiana w drużynie Norwich City F.C.: z boiska schodzi Redmond, na boisku pojawia się O'Neil.

86

Mamy przerwę w grze. Z bólu zwija się Bassong.

85

Pozycyjny atak gospodarzy, ale nie jest im łatwo zyskać nieco terenu, gdyż Norwich całą ekipą w obrębie własnej połowy boiska.

85

Już tylko pięć minut plus to, co doliczy arbiter. Czy Middlesbrough odwróci losy tego meczu jakąś szaleńczą szarżą?