Getafe CF – SD Eibar

1:1

finał (1:1)

17.05.2015, 19:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Ostatni gwizdek sędziego! Strzelanie rozpoczął Hinestroza, ale trzy minuty później odpowiedział Borja. To wszystko z Getafe! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na pozostałe emocje w Lajfy.com! (20:50:15)

90+4

90+3

Ostatnie sekundy tego meczu.

90+2

Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Diego Castro, na boisku pojawia się Alex Felip.

90

Sędzia dorzucił trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Borja Fernández, na boisku pojawia się Derek Boateng.

89

Przygotowana ostatnia zmiana w zespole gości.

87

Końcowe minuty tego spotkania. Niektórzy kibice pewnie usnęli poziomem, jaki prezentują obie drużyny w drugiej połowie.

85

Eibar od kilku minut szanuje piłkę i próbuje przedostać się przed pole karne przeciwnika.

83

Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Emiliano Valázques, na boisku pojawia się Carlos Vigaray.

82

Przewinienie Errastiego blisko środkowej strefy boiska. Za chwilę przeprowadzona zostanie roszada w ekipie gospodarzy.

80

Dziesięć minut do zakończenia spotkania. Statystyka celnych strzałów w drugiej połowie się nie zmienia.

78

Czyżby obie drużyny czekały na końcowy gwizdek sędziego? Pierwsze oznaki niezadowolenia kibiców.

76

Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Raúl Navas, na boisku pojawia się Jose Maria Añibarro.

75

Przygotowana druga roszada w zespole Gaizki Garitano.

73

Hinestroza ponownie pokazał się z dobrej strony i znów wywalczył korner dla swojego zespołu.

72

Barcelona jest bliska zdobycia mistrzostwa w Primera Division! Nie dość, że prowadzi, to Real właśnie stracił bramkę i w tym momencie remisuje 1:1!

71

Interwencja Lillo przy linii końcowej boiska. Szansa dla Getafe z lewego narożnika.

69

Poziom drugiej połowy można rzecz, że jest bardzo mizerny. W drugiej części meczu zobaczyliśmy dopiero jeden strzał w światło bramki.