1:3

finał (0:2, 1:0, 0:1)

10.05.2015, 16:15 • Grupa B • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (18:21:32)

USA pokonuje Słowenie 3:1. Słoweńcy zdołali nawiązać równorzędnym walkę z rywalami tylko w drugiej tercji. W pozostałych dwóch zdecydowaną przewagę mieli Amerykanie, którzy odnoszą piąte zwycięstwo podczas tego turnieju!

Statystyki meczu:
Strzały: 22-17
Skuteczność bramkarzy: 82%-95%
Minuty karne: 4-6

60:00

59:39

Uwolnienie, będziemy mieli wznowienie pod bramką Kristana.

59:01

Rozpoczęła się ostatnia minut tego spotkania.

58:07

Z najbliższej odległości Jeglić, ale ponownie bardzo pewnie broni bramkarz reprezentacji USA.

57:31

Ściągają bramkarza Słoweńcy.

56:49

Potężny strzał Urbasa, ale zdołał złapać krążek Hellebuyck.

55:55

Wraca Jones, nie za wiele zdziałali podczas gry w przewadze Słoweńcy.

54:47

Słowenia w przewadze, ale skutecznie przeszkadzają rywalom Amerykanie.

53:55

Na dwie minuty wykluczony z gry Seth Jones, który spowodował upadek rywala.

52:57

W dalszym ciągu dłużej przy krążku utrzymują się Słoweńcy, ich rywale swoich szans na powiększenie prowadzenia szukają w kontratakach.

51:16

Kontra reprezentantów Słowenii. Z bliskiej odległości uderzał Ticar, ale po raz kolejny swoje ponad przeciętne umiejętności potwierdza Hellebuyck.

50:02

Chwyta krążek Kristan, będziemy mieli w wznowienie w strefie obronnej Słoweńców.

48:47

Słoweńcy zdecydowanie przejęli inicjatywę, dają pograć rywalom Amerykanie, ale muszą oni pamiętać, że w drugiej tercji taka postawa graczy USA zakończyła się stratą bramki.