Mistrzostwa Świata

Niemcy – Czechy

2:4

finał (1:1, 1:2, 0:1)

10.05.2015, 16:15 • O2 Arena, Praga, Czechy • Grupa A • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z Mistrzostw Świata na lajfy.com! (18:28:07)
Statystyki spotkania:
Strzały: 13 – 38
Kary: 6 – 6 min.
Skuteczność bramkarzy: 89.47% – 84.62%
Koniec! Reprezentacja Czech w pełni zasłużenie odnotowuje swoją czwartą wygraną na Mistrzostwach Świata, tym razem pokonując reprezentację Niemiec 4:2!

60:00

59:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.

58:41

Czesi w pełnym zestawieniu.

58:10

Pusta bramka Niemiec.

57:29

Plachta bardzo bliski pokonania Pavelca! Niemcy szukają jeszcze okazji na zdobycie bramki.

56:41

Dwie minuty kary za przeszkadzanie otrzymał Nakladal. Niemcy zagrają jeszcze w przewadze.

55:58

Bramka dla Czech!
Bramkę zdobył JAROMIR JAGR.

GOOOL! Czesi rozstrzygają losy tego spotkania. Wygrane wznowienie w tercji obronnej Niemiec, guma trafia do JAROMIRA JAGRA, który ładnym strzałem z nadgarstka pokonuje Pielmeiera.

55:02

Dwukrotnie teraz słupek ratuje Niemcy przed utratą bramki! Ależ okazję zmarnował Voráček!

54:23

Czechy rozgrywają gumę pod bramką Pielmeiera. Na trybunach tym czasem powoli rozpoczyna się feta.

53:45

Czesi ostrożnie grają w defensywie. Gospodarze chcą pozbawić się nerwowej końcówki w tym starciu.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 17 383 widzów. O2 Arena została wyprzedana!

52:30

Zamieszanie pod bramką Niemiec. Jeden z obrońców gości zdołał jednak wybić gumę.