Mistrzostwa Świata

Słowacja – Słowenia

3:1

finał (0:1, 0:0, 3:0)

05.05.2015, 20:15 • CEZ Arena, Ostrawa, Czechy • Grupa B • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:32:55)
Statystyki meczu

STRZAŁY: 33 – 23.
MINUTY KARNE: 6 – 12 min.
SKUTECZNOŚĆ BRAMKARZY: 95.65% – 93.75%
Koniec spotkania! Niespodzianki nie było i Słowacja pokonuje Słowenię 3:1. Rysie rozegrały świetne 40. minut meczu, ale w trzeciej tercji zostali zdominowani przez Słowaków, którzy wygrywają swój pierwszy mecz w regulaminowym czasie gry na tych Mistrzostwach Świata.

60:00

59:59

Bramka dla Słowacji!
Bramkę zdobył MARIAN GABORIK.

GOL! MARIAN GABORIK strzałem do pustej bramki w ostatniej sekundzie spotkania wpakował gumę do siatki Słowenii!

59:00

Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:50

Pusta bramka Słowenii!

58:23

Czas dla reprezentacji Słowenii.

57:20

Dobra interwencja Laco po strzale Robara z okolic niebieskiej.

57:01

Zagranie Słowaka wysokim kijem. Akcja Słowacji przerwana.

56:03

Słowenia jeszcze się nie poddaje. Czołowa formacja ofensywna Rysiów w ataku.

55:23

Słowaccy kibice na trybunach w Ostrawie rozpoczynają już powoli wielką fetę.

54:16

GOOOL! Słowacja na prowadzeniu! Hudáček podał na środek do MARIANA GABORIKA, który świetnie mija zwodem defensora Rysiów i strzałem z najbliższej odległości pokonuje Kristana. 2:1!