2:7

finał (1:2)

28.03.2015, 19:00 • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. Do zobaczenia! (20:57:50)
Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, Gatta Zduńska Wola rozgromiła GAF Jasna Gliwice aż 7:2. Gospodarze po stracie 3 gola zdecydowali się wpuścić bramkarza lotnego, co dwukrotnie wykorzystali goście. Trafienia wyraźnie rozochociły przyjezdnych, którzy częściej bombardowali bramkę gospodarzy.

39:31

Ostatnie 30 sekund meczu. Gliwiczanie rozbici, ale piłka wciąż w grze. Jeszcze kilka podań i usłyszymy syrenę końcową.

39:29

Gol dla Gatty Active!
Rozkręceni do granic możliwości gracze ze Zduńskiej Woli strzelają gola numer 7! RAFAŁ NIEWIADOMSKI wykorzystuje zamieszanie i trafia do bramki, w której tym razem znajduje się goalkeeper.

38:48

Długo przy piłce utrzymywali się gliwiczanie. Pusta bramka GAF-u, bowiem bramkarz lotny znajduje się w polu przeciwnika. MICHAŁ MARCINIAK strzela z własnej połowy na tyle skutecznie, że piłka po raz 6 ląduje w siatce gospodarzy.

37:55

Dewucki rozgląda się w poszukiwaniu dobrego zagrania. Dobrze ustawieni piłkarze w czarnych strojach. Zwycięstwo gości jest w zasadzie przesądzone.

37:38

Timeout dla Gatty. Niepotrzebnie na parkiet wdała się nerwowa atmosfera. Goście muszą jak ognia unikać fauli, aby nie pozwolić zbliżyć się gliwiczanom do remisu. Cały czas przewagę 3 bramek mają przyjezdni.

37:15

Szymczak fauluje bardzo blisko pola karnego. Żółty kartonik dla zawodnika gości. To już 4 przewinienie graczy ze Zduńskiej Woli. Każdy następne przewinienie to rzut karny dla gliwiczan.

37:02

Która przekłada się na żółtą kartkę dla Tomasza Dury. Przeważnie utarczki słowne kończą się w ten oto sposób.

37:02

Gospodarze decydują się na zdjęcie bramkarza lotnego. Przy okazji wywiązują się niepotrzebne dyskusje i powstaje nerwowa atmosfera...

36:11

Gatta wciąż gra aktywnie, choć już bez większego obciążenia psychicznego. Przewaga 3 goli wydaje się być bezpieczna. Pressing zmusza drużynę Jasnej do popełnienia błędu.

35:33

O czas poprosił trener Rafał Barszcz. Bramka gospodarzy zmniejsza nieco przewagę gości, lecz to wciąż mało, aby nawiązać kontakt. Pozostało 5 minut na zdobycie 3 goli. Zadanie z kategorii piekielnie trudnych.

35:16

Gol dla GAF-u Jasna!
Swoją niemoc przerwali gospodarze. TOMASZ DURA mocnym uderzeniem zdobywa drugiego gola dla gliwiczan. Słowiński nie zdążył się jeszcze zorientować w sytuacji, kiedy to piłka przeleciała tuż nad jego prawym ramieniem.

34:28

Brak bramkarza między słupkami przyniósł efekt w postaci bramki dla Zduńskiej Woli. Piłka powoli zmierza w stronę siatki i bez problemu do niej wpada. DANIEL KRAWCZYK zalicza dziś drugie trafienie.

33:45

GAF Jasna Gliwice zdecydował się kilka chwil temu na wprowadzenie lotnego bramkarza. Czy ten sposób okaże się skuteczny? Znów najbardziej aktywni są Dewucki i Rybitwa.

33:21

Po raz drugi skutki interwencji odczuwa Słowiński. Krótka przerwa na pomoc medyczna dla goalkeepera Gatty.

32:38

Spokojnie rozgrywają piłkę między sobą zawodnicy z Gliwic. Dewucki otrzymuje co drugie podanie. Goście zdecydowali się cofnąć i bronić dostępu do własnej bramki.

31:58

Rybitwa huknął potężnie. Zawodnik Gatty znalazł się na linii strzału. Goście próbują zbyt szybko wyjść z akcją, co kończy się zamieszaniem na parkiecie.

2:7

finał (1:2)

Gole: 15. Lutecki, 36. Dura – 8. Sobalczyk, 18. Adamski, 29. Marciniak, 31. Krawczyk, 35. Krawczyk, 39. Marciniak, 40. Niewiadomski

Kartki:   4. Misiak (GLI), 38. Dura (GLI) – 38. Szymczak (ZDW)

GAF Omega Gliwice: Widuch, Płaczek – Śmiałkowski, Rybitwa, Dura, Ficek, Zdunek, Mizgajski, Dewucki, Pautiak, Habor, Diemishev, Misiak

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński, Miłosiński – Adamski, Stanisławski, Krawczyk, Olejniczak, Sobalczyk, Marciniak, Niewiadomski, Milewski, Rojek, Szymczak, Miłosiński

Sędziowie: Frąk, Szyduk