Malwee Łódź – Jagiellonia Białystok

4:7

finał (1:3)

28.03.2015, 19:10 • środek Sportu i Rekreacji ANGELICA • Adrian Somorowski

Ciekawe spotkanie w Łodzi. Nie zabrakło bramek i emocji! Jedno z lepszych spotkań w Łodzi, które do tej pory oglądaliśmy. Malwee przegrywa z MOKS'em Słoneczny Stok Białystok 4:7.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (20:45:39)

39:20

Gol dla Malwee!

Kolejna bramka dla Malwee! BARTŁOMIEJ KRYSIAK pokonuje Jendruczka!

38:50

Niespełna minuta została do końca meczu. Goście raczej nie stracą już trzech punktów.

37:52

Gol dla MOKS-u!

Nie myli się z przedłużonego rzutu karnego KRYSTIAN DAWIDZIUK!

37:52

Kolejne przewinienie i przedłużony rzut karny dla gości! Może trzecia próba będzie skuteczna?

37:20

Długo rozgrywają gracze MOKS'u.

36:47

Z kilku metrów prosto w Paderewskiego trafia Tomczyk!

36:39

Po długiej wymianie piłki, ponownie Maćkowiak nad bramką. Czas dla trenera gości.

36:09

Kolejna niecelna próba Malwee. Chybia Maćkowiak.

36:00

Obok bramki uderza Pomykała.

35:53

Broni Paderewski!

35:51

Kolejny faul Malwee i przedłużony rzut karny dla gości!

35:26

Z akcją 2 na 1 wyszli gracze MOKS'u! Zabrakło dokładności!

34:50

Paderewski wyłapuje centrę z prawego narożnika boiska.

33:56

Szybka odpowiedź gości! MATEUSZ ŁUKASIEWICZ trafia swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu po małej przebijance piłki na połowie Malwee.

33:30

Goni wynik Malwee! Źle z auto rozegrali akcję goście. Piłkę przechwycił BARTŁOMIEJ KRYSIAK i zmniejszył stratę.

33:25

Zagalopował się w rajdzie Pawłowski.

4:7

finał (1:3)

Gole: 17. Kamiński, 33. Olczak, 34. Krysiak, 40. Krysiak – 3. Dawidziuk, 11. Łukasiewicz (Jendruczek), 13. Dawidziuk (Gajdziński), 28. Osypiuk, 29. Łukasiewicz (Gajdziński), 34. Łukasiewicz, 38. Dawidziuk (10 m rzut karny)

Malwee Łódź: 1.Paderewski, 17.Olczak, 87.Pawłowski, 9.Pomykała, 6.Pruszkowski, 5.Maćkowiak, 10.Kamiński, 2.Krysiak, 91.Olejnik, 4.Młynarczyk, 77.Wasiak, 21.Słotwiński, 19.Cieślak

Jagiellonia Białystok: 28.Jendruczek, 21.Hryckiewicz, 14.Łukasiewicz, 16.Gajdziński, 9.Osypiuk, 12.Szatyłowicz, 19.Samojło, 17.Korotkiewicz, 7.Kożuszkiewicz, 10.Tomczyk, 8.Dawidziuk