3 Liga

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Radomiak Radom

1:5

finał (0:2)

14.03.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Nowy Dwór Mazowiecki • Sebastian Malolepszy

Koniec meczu. W Nowym Dworze Świt skompromitował się w meczu z liderem. Zapraszamy do kolejnego razu. (16:50:04)

90+1

Na spalonym jeden z gości.

90

Doliczone są dwie minuty.

89

Minuta do końca. Mógłby najlepiej nic nie doliczać, bo zawodnikom nie chce już się grać.

86

Na spalonym jeden z graczy gości.

84

Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Zawiska, na boisku pojawia się Pachelski.

82

Czerwoną kartkę obejrzał Dawid Duda za wejście od tyłu w nogi Agu.

81

Gol dla Radomiaka!
Mateusz Radecki i mamy 5:1 dla gości. Radomski piłkarz przyjął sobie nieźle piłkę w polu karnym, przełożył Krzymińskiego i strzelił w okienko bramki Domżała.

80

Po tym stałym fragmencie jedyne co pozytywnego dla Świtu, to nieudana kontra gości.

79

Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Puton.

79

Rożny dla Świtu z lewej strony boiska.

78

Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Steć, na boisku pojawia się Kimura.

75

Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Stanisławski, na boisku pojawia się Śliwiński.

74

Gol dla Świtu!
Mateusz Zawiska i 1:4 po podaniu Cichockiego.

73

Pierwszy celny strzał Świtu w tym meczu... w 73. minucie. To mówi samo za siebie.

71

Zmiana w drużynie Świt Nowy Dwór Mazowiecki: z boiska schodzi Basiuk, na boisku pojawia się Cichocki.

70

Michał Steć i chyba pierwszy strzał w tym meczu graczy Świtu.

69

Blisko podwyższenia goście, ale z linii bramkowej Krzymiński.

65

Szymon Stanisławski strzela hat-tricka po beznadziejnej współpracy na linii Melao – Domżał.

1:5

finał (0:2)

Gole: 74. Zawiska – 16. Stanisławski, 42. Agu, 49. Stanisławski, 65. Stanisławski, 81. Radecki

Kartki:   82. Duda (NDM)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki: Domżał – Duda, Koziara, Basiuk, Steć, Melao, Krzymiński, Zawiska, Cesarek, Broniszewski, Kozłowski
Zmiany: Libera, Drewnowski, Pachelski, Rusakowicz, Cichocki, Bramowicz, Kimura

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski, Kiełtyka, Agu, Radecki, Brągiel, Leandro, Stanisławski
Zmiany: Banasiak, Filipowicz, Kucharski, Puton, Śliwiński, Winiarski, Wnuk

Sędziowie: Mital, Ossowski, Majewski