Stal Mielec – Znicz Pruszków

3:3

finał (1:1)

14.03.2015, 17:00 • Stadion MOSiR, Mielec • Marcin Palion

Stal Mielec remisuje ze Zniczem Pruszków 3:3. Ależ emocje mieliśmy na Stadionie MOSiR-u w Mielcu. Aż sześć bramek, czerwona kartka i decydujące trafienie w samej końcówce meczu! Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji! (18:57:08)

90+2

90+1

Jedni i drudzy próbują w końcowych fragmentach, ale chaotycznie wygląda końcówka spotkania.

90

Gol dla Znicza!

Znicz wyrównuje w ostatniej minucie, uderzeniem z szesnastego metra! Na listę strzelców wpisuje się MACIEJ GÓRSKI!

90

Żółtą kartkę otrzymuje Łętocha (Stal Mielec).

88

Górski! Mogło być 3:3! Napastnik Znicza otrzymał dośrodkowanie na dalszy słupek, ale trafił tylko w boczną siatkę!

86

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Nikanovych.

85

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ślęzaka! Czy goście wykorzystają okazję?

80

Strata Znicza i nieudany kontratak gospodarzy. Ostatnie 10 minut meczu.

79

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Barzyc.

77

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Preis.

76

Ślężak ukarany żółtą kartką.

75

Daniel bez problemów interweniuje po uderzeniu głową z okolic 12. metra.

73

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kucharski, na boisku pojawia się Rackiewicz.

71

Żółta kartka dla Niewulisa, który wpadł na Daniela. Chwila przerwy w grze, gdyż golkiper gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

71

Faul na bramkarzu Stali.

70

Zablokowane dośrodkowanie Znicza i będzie korner.

66

Gol dla Stali Mielec!

Prawdziwy bilard w polu karnym Znicza. Najpierw piłka trafiła w słupek, później zablokowana poprawka i ostatecznie z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował MATEUSZ CHOLEWIAK!

65

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Tomczyka w pole karne Stali.

3:3

finał (1:1)

Gole: 11. Żubrowski, 56. Nowak, 66. Cholewiak – 7. Januszewski, 52. Nawrocki, 90. Górski

Kartki:   22. Żubrowski (SMI), 76. Ślężak (SMI), 90. Łętocha (SMI) – 43. Pielak (ZNI), 71. Niewulis (ZNI)   85. Ślęzak (SMI)

Stal Mielec: Daniel – Załucki, Duda, Głaz, Domański (77' Preis), Nowak (86' Nikanovych), Cholewiak, Żubrowski (64' Ślężak), Łętocha, Sulewski, Getinger.

Znicz Pruszków: Bigajski – Kucharski, Jędrych, Niewulis, Pielak, Żurek, Tomczyk (79' Barzyc), Januszewski (62' Dobosz), Nawrocki (65' Kraska), Banaszewski, Górski.